Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см).
За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!?
Щиро дякую за відповідь:)
Доброго дня, Володимир Володимирович,
Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково.
В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці.
Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін.
Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22.
Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів).
* Чим це може бути спричинено?
* Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)?
* Як викликати місячні (без гормонів)?
* Як виключити причину "предменопауза"?
* Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші?
Наперед дякую за відповідь та пораду.
З повагою,
Вікторія.
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Омельяненко Ирина Владимировна
Доброго дня, зверніться до лікаря гінеколога для проведення огляду та обстеження.
Чекаємо на вас.
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см).
За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!?
Щиро дякую за відповідь:)
Таїсія
Доброго дня.
Ні, не бажано приймати "Візан". Гемангіома має протипоказ до прийому Візану. Запишіться на консультацію для зміни тактики лікування.
Доброго дня, Володимир Володимирович,
Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково.
В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці.
Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін.
Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22.
Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів).
* Чим це може бути спричинено?
* Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)?
* Як викликати місячні (без гормонів)?
* Як виключити причину "предменопауза"?
* Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші?
Наперед дякую за відповідь та пораду.
З повагою,
Вікторія.
Вікторія
Доброго дня, запишіться на онлайн консультацію все обговримо. Дякую.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.