Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Галина
Добрий день.Є три варіанти
1.Зберігати їх у нас, скільки забажаєте.
2.Припинити зберігання за Вашою згодою.
3.Передати їх в розпорядження клініки з можливою донацією іншим пацієнтам.Але це питання вирішується офлайн з ембріологами та адміністраторами.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.