Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Добрый вечер! У меня было 2 неудачных попытки ЭКО, тонкий эндометрий! Хочу приехать к Вам,в какой день цикла это лучше делать, мы просто с Одесской обл.
Затримка місячних
'Доброго вечора. Зараз у мене затримка місячних 5 днів,є головокружіння. Купляла тест в магазині але негативний. Більше нічого не турбує .
Доброго дня. У нас безпліддя 2 роки. У мене аденоміоз,діагностовано хр.ендометрит. Після курсу АБТ настала вагітність,проте на 5 т. був викидень. Після викидня хр.ендометрит був підтверджено знову . Гістероскопічно і CD138+. Пройшла знову курс АБТ,плазмотеріпію,фізіотерапевтичні процедури. Без ефекту. CD138+. Пройшло вже півроку після викидня. Труби прохідні, овуляція є. В чоловіка Олігоазооспермія 1 ст. Які ще методи лікування можливі та використовуються у вашому центрі? Можливо є можливість онлайн-консультації?Дякую.
Здравствуйте, я живу во Франции. В 2018 году в Чехии я начала программу эко, мне провели 5 подсадок, одна из которых закончилась замершей беременностью на 14 неделе. У меня осталось два криоэмбриона, но мой возраст 49 лет, а в Чехии ограничение по возрасту до 49 и продолжить там я уже не могу. Есть ли возможность оставшиеся два эмбриона перевезти к вам и у вас сделать с ними ЭКО? Спасибо, с уважением ваш будущий пациент Элиза❤️
Які в мене шанси завагітніти за допомогою ЕКО із власними яйцеклітинами при АМГ 0.31 і трьох невдалих спробах ЕКО (генетичні недоліки у ембріона і завмерлі ембріони були)?
Добрый вечер! У меня было 2 неудачных попытки ЭКО, тонкий эндометрий! Хочу приехать к Вам,в какой день цикла это лучше делать, мы просто с Одесской обл.
Валентина
Добрий день!
Для первинної консультації Ви можете приїхати на будь-який день менструального циклу. Візьміть медичну документацію та документи.
Затримка місячних
'Доброго вечора. Зараз у мене затримка місячних 5 днів,є головокружіння. Купляла тест в магазині але негативний. Більше нічого не турбує .
Яна
Доброго дня, уточніть ваше питання. Або чекаємо на консультацію, щоб допомогти вам.
Доброго дня. У нас безпліддя 2 роки. У мене аденоміоз,діагностовано хр.ендометрит. Після курсу АБТ настала вагітність,проте на 5 т. був викидень. Після викидня хр.ендометрит був підтверджено знову . Гістероскопічно і CD138+. Пройшла знову курс АБТ,плазмотеріпію,фізіотерапевтичні процедури. Без ефекту. CD138+. Пройшло вже півроку після викидня. Труби прохідні, овуляція є. В чоловіка Олігоазооспермія 1 ст. Які ще методи лікування можливі та використовуються у вашому центрі? Можливо є можливість онлайн-консультації?Дякую.
Наталія
Доброго дня. так можливий онлайн візит записуйтесь черз номер контакт центру. Чекаємо на вас.
Здравствуйте, я живу во Франции. В 2018 году в Чехии я начала программу эко, мне провели 5 подсадок, одна из которых закончилась замершей беременностью на 14 неделе. У меня осталось два криоэмбриона, но мой возраст 49 лет, а в Чехии ограничение по возрасту до 49 и продолжить там я уже не могу. Есть ли возможность оставшиеся два эмбриона перевезти к вам и у вас сделать с ними ЭКО? Спасибо, с уважением ваш будущий пациент Элиза❤️
Элиза
Добрий день, Елізо!
У нашому МЦ Ви можете провести перенесення ембріонів.
Чекаємо на Вас і ембріони, з повагою доктор Каверіна В
Які в мене шанси завагітніти за допомогою ЕКО із власними яйцеклітинами при АМГ 0.31 і трьох невдалих спробах ЕКО (генетичні недоліки у ембріона і завмерлі ембріони були)?
Наталя
Добрий день!
Шанси на отримання вагітності при низьких показниках АМГ та невдалих спробах невеликі, але ж вони є.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.