пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Врач
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочу висловити велику подяку лікарю Холодян Ірині Ярославівні. Завдяки її професіоналізму здійснилася моя мрія – я зараз на 15 тижні вагітності (це друга спроба ЕКО). І хоча перша спроба ЕКО не була успішною, проте, коли ми з чоловіком вирішили спробувати ще раз, то, не задумуючись, звернулися знову до Ірини Ярославівни. І цього разу все вийшло :). Протягом всього протоколу Ірина Ярославівна надавала консультації, підбадьорювала та давала надію на те, що все буде добре! Також окрема подяка її помічницям – Світлані та Оксані.
Отзыв про
Хочу сказать спасибо нашему врачу - Хомете Тарасу Арсеновичу. Мы много лет мечтали о ребенке и наконец мечта сбылась! Тарас Арсенович, спасибо Вам огромное, что у нас теперь есть такое чудо., смысл нашей жизни - Каринка!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Огромная благоданость коллективу клиники “Мать и дитя“ по адресу ул.Российская 54/15. Благодаря профессионализму, терпению и таланту от Бога, нашего врача Радько Виталия Юрьевича и его ассистентов, я после долгих лет ожидания беременна! С нетерпением ждем появления нашего ребеночка. Еще раз спасибо за то, что мечты превращаете в реальность!!!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочу поблагодарить коллектив “Мать и дитя» что находится на Макеевской. В клинике работают профессионалы,Спасибо!!! Больше 6-ти лет я ходила по врачам каторые обещали что все будет хорошо. Но забеременнила я смогла в клинике “Мать и дитя» с помощу Ковалевской Ларисой Станиславовной она хороший врач, и профессионализму, опыту, таланту границ ее таланту нет, только с ней я на данный момент беременна. Радости границ придела нет) Спасибо.
Отзыв про
Щодня дякую Богу , що зустріла дуже хорошого лікаря ,Вікторію Віталіївну,на своєму шляху.Ви вселили в нас надію і не дали опусти руки , завжди на зв'язку .Ви лікар , який не дає пустих обіцянок , все конкретно і чітко .Ви зробили за 6місяців те, що інші лікарі не змогли зробити за 10 РОКІВ .Дякую клініці Мати і дитина і всім працівникам за гарне відношення і плідну співпрацю .
Отзыв про
Хочу вырозить огромную благодарность врачу Продан Татьяне Анатольевне за сбывшуюся мечту. После долгих шести лет походов по врачам и разным клинникам , безконечным употриблениям ненужных препоратов и лечения различных несуществующих болезней – мы решили обратиться в клиннику Мать и дитя, а именно к Татьяне Анатольевне. После первого посищения клинники были взяты анализы и уже на второй прием был поставлен диагноз. После началась подготовка к ЭКО и уже через шесть месяцев после первой попытки мы узнали радостную новость что станем родителями . И наконец в ноябре на свет появился наш малыш! Хотелось бы пожелать тем кто идет к заветному пути родительству – не тратить время и силы на самолечение , а обратиться к професионалам свого дела ! Огромная благодарность всей команде, а особенно Татьяне Анатольевне !!! Храни вас бог!
Отзыв про
Хочу своїм коментарем надихнути ті пари, які в своєму житті зіштовхнулися з проблемою безпліддя та перебувають в пошуках інформації про різноманітні клініки з метою отримати омріяну вагітність, а головне в подальшому - народження здорового малюка! Найкраща команда професіоналів, які закохані у свою справу - клініка "Матері і дитини" у м. Львові, обов'язково допоможуть Вам, навіть у найскладніших випадках, коли опускаються руки, немає сил боротися та віри у світле майбутнє. Особлива подяка лікарю Гудзяк Вікторії Віталіївні за нашу мрію. Саме вона, професіонал від Бога, запустила наш Всесвіт найкращою мелодією - серцебиттям довгоочікуваної малечі!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочу висловити слова подяки лікареві від Бога і просто чуйній людині Радько Віталієві Юрійовичу, за те, що здійснив нашу мрію. Допоміг стати мамою в майбутньому. Я не зустрічала ще такого уважного, щирого,професіонала своєї справи, який дійсно живе і горить репродуктологією лікаря. Він завжди знайде хвилинку для того, щоб відповісти на будь яке питання, не звпжаючи на пізню годину та свій визвдний дені і це дійсно цінно. Мені не вистачить слів, щоб виразити подяку за подароване нам диво. Клініка яка дійсно працює на результат, а не на кількість. Також окремо хочу подякувати медсестрі Марині, Ви молодчинка, завжди усміхнена і готова допомогти. І в цілому рекомендую усім хто мріє про бажану дитинку, то вам обовязково до нашого чарівника, як ми його називажмо з чоловіком тобто до Віталія Юрійовича ?❤️
Отзыв про
Хочу висловити щиру подяку Гудзяк Вікторії Віталіївні за професіоналізм, турботу, особливий душевний підхід до кожного пацієнта. 13 років пошуку нарешті дали результат - ми знайшли свого лікаря з великої букви, який подарував нам крила однією фразою - "Ви Вагітні". При такій шаленій зайнятості, виїздних консультаціях, Вікторія Віталіївна завжди на зв'язку із пацієнтами і ще встигає так гарно викласти цікаву інформацію у своїх душевних публікаціях на актуальні теми. ДЯКУЄМО ВАМ!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205