English version Русская версия         Наша страница на Facebook Наш канал на youtube g+
044 251-3-251 0800-504-205*
*безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

Урологія та андрологія

Ціни вказані в гривні

Лікування СКХ (сечосольового діатезу нирок), мочекаменой хвороби (дрібних конкрементів нирок) і придбаних кіст нирок 4387
Лікування урогенітального кандидозу у чоловіків 1270
Лікування хронічного бактеріального простатиту 4387
Лікування конгестивного (абактеріального) простатиту 4129
Лікування баланопоститу 1207
Лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози 3177
Лікування папілом/кондилом статевих органів 8258
Лікування хронічного пієлонефриту 2986
Лікування хронічного циститу 2986
Френулотомія 3176
Неспецифічна стимуляція сперматогенезу 9529
Специфічна (гормональна) стимуляція сперматогенезу 25283
Пальцевий масаж передміхурової залози 424
Пакет (Пальцевий масаж передміхурової залози – 10 процедур) 4015
На нашому сайті ми пропонуємо ознайомитися з цінами до лікаря уролога Львів, який допомагає чоловікам у випадках проблем з фізіологією. Тут ви також знайдете уролог (Львів) відгуки та відповідь на питання «порадьте уролога у Львові»

На жаль, рано чи пізно кожен чоловік стикається з проблемою вікової еректильної дисфункції. В такому випадку на допомогу приходить андролог (Львів), лікар, який займається фізіологічними проблемами у чоловіків. Взагалі на даний момент проблемами сечостатевої системи чоловіка в цілому займаються три фахівці: це андролог (Львів), уролог і сексопатолог.

Так, дійсно, ще 10 років тому в таких випадках і при інших проблемах, пов’язаних з фізіологією, зверталися до уролога (Львів). Зараз ситуація дещо змінилася, тепер чоловіки звертаються до уролога тільки з питань лікування сечової системи. У всьому, що стосується особистого життя, сильній статі тепер допомагають сексологи або андрологи.

Сексологи займаються всіма питаннями, які стосуються безпосередньо інтимного життя, включаючи психологічну сторону питання. Завдання лікаря уролога (Львів) при цьому – стежити за нормальним станом фізіології, психологія при цьому не береться до виду. Крім цього, андрологи займаються тим, що іноді працюють комплексно з урологами, щоб допомогти призначити найбільш ефективне лікування і провести повноцінну діагностику. Загалом, завдання уролога – це лікування сечової системи, завдання андролога – це лікування фізіологічних проблем з потенцією і інших захворювань статевих органів.

Проте, якщо ви не знаєте, до якого лікаря звернутися, вам необхідно спочатку звернутися до уролога (Львів) для первинного огляду, діагностики та допомоги. Саме уролог (Львів) консультація допоможе поставити попередній діагноз, розібратися, з чим саме у вас проблеми, з системою виведення сечі або безпосередньо статевими органами. Надалі уролог може направити вас до андролога або продовжити лікування самостійно, в залежності від діагнозу.

Показань для лікування як у уролога, так і у андролога дуже багато: в першу чергу, це яскраво виражені проблеми, пов’язані з сечостатевої системою. Це може бути і різкий біль при сечовипусканні, біль в попереку або в області статевого члена, проблеми з потенцією або оргазмом, патології статевих органів, в тому числі і вроджені.

Консультація уролога (Львів) займається такими проблемами, як затримка сечі, цистити у чоловіків, запалення нирок, пієлонефрит та інші. Турбота андролога – це фізіологічні проблеми статевої системи у чоловіків, в тому числі і таке явище, як чоловічий клімакс. Це явище нормальне для чоловіків віком від 50 років, коли вони переживають занепад сексуальних сил, знижується можливість запліднення, зменшується лібідо аж до повної імпотенції. Все це зазвичай супроводжується серйозним стрибком гормонального рівня, який може привести до досить серйозних наслідків.

Буває і таке, що у досить молодих чоловіків спостерігаються ті ж проблеми, що і під час чоловічого клімаксу у віці 50 років. Тобто може бути серйозно знижено лібідо до повної неможливості проведення статевого акту, іноді спостерігаються серйозні гормональні проблеми у чоловіків, і так далі. Всіма цими проблемами, включаючи стрибок гормонального рівня, займається лікар-андролог. Сама по собі андрологія як наука перебуває на стику між ендокринологією і урології, поєднує в собі знання обох наук для комплексного фізіологічного лікування чоловіків.


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, загальна оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
SSLЛист директору
Ліцензія МОЗ України АГ № 603203 від 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копіювання інформації на сайті mdclinics.com.ua дозволено лише після письмової згоди власника.
Причини та лікування безпліддя | Чоловіче безпліддя: причини, лікування | Ознаки вагітності: перші ознаки, симптоми | Ендометріоз: лікування, симптоми
Про клініку    |    Послуги    |    Ціни    |    Лікарі    |    Учбовий центр    |    Прес-центр    |    Контакти