0 800 504 205

(Звонки с мобильных бесплатно)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?

Медичний центр "Мати та дитина"

Знайомство з нами
"Мати та дитина" це мережа центрів репродуктивного здоров’я. Наші клініки спеціалізуються на лікуванні безплідності, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та мамології. Щорічно ми допомагаємо сотням подружніх пар стати щасливими батьками.
Про нас Медичні центри
Лiкарi
«Мати та дитина» – це мережа центрів репродуктивного здоров’я. Наші медичні центри спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці,…
Всі лікарі
Нашi переваги
Висока ефективність
Забезпечуючи турботу, ми прагнемо відповідати вашим очікуванням та вимогам, оскільки рівень успішності ЕКЗ становить 47-87%.
Комфорт
Обстеження та лікування в нашій клініці - це не тільки медичні процедури, але також найвища можлива комфортна та дружня атмосфера, створена нашою командою професіоналів.
Команда професіоналів
Наші співробітники - мотивовані, яскраві соратники, які поділяють принципи етичної поведінки та системи людських цінностей. Це лікарі вищої кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук.
Революційні технології
Ми постійно вдосконалюємо себе, впроваджуємо революційні технології лікування, купуємо найсучасніше високотехнологічне обладнання та вдосконалюємо наші послуги.
Підхід до пацієнтів
Щорічно ми допомагаємо десяткам тисяч пацієнтів з усього світу стати батьками та насолоджуватися повним і щасливим життям.
Розумні ціни
Вартість IVF в Україні за розумною ціною та з високим відсотком успішних результатів. У нашій роботі ми поєднуємо новітні технології, якісні медикаменти, конкурентні ціни, а також високі стандарти медичної допомоги з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Нагороди і премії

Вибiр року 2014
Українська народна премiя 2017
Бренд року 2015
Українська народна премія 2018
Вибір року 2018
Краща клініка репродуктивної медицини за версією Likar.info
Вибiр року 2014
Українська народна премiя 2017
Бренд року 2015
Українська народна премія 2018
Вибір року 2018
Краща клініка репродуктивної медицини за версією Likar.info

Новини та статтi

Корпоративний журнал "Мати та дитина". Випуск #1
Перший випуск корпоративного журналу "Мати та дитина". Запрошуємо до перегляду в режимі онлайн, а також…
Детальнiше
План Б - Випуск #3
Вагітність це стан душі, а не діагноз. Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, доктор…
Детальнiше
Вiдгуки
4.9
star photo 4.9star photo 4.9star photo 4.9star photo 4.9star photo 4.9
Загальна оцінка на підставі 647 голосів
Доброго дня! 😊 Я все ніяк не можу повірити в це чудо, післязавтра моїй донечці буде 3 місяці😍 а я ніби вчора звернулася до Наталі Олександрівни у повному відчаї.. Дякую що допомогаєте відчути щастя материнства!! Так, це було не легко фізично, емоційно та в матеріальному плані, та пізніше розумієш що все це дрібниці, адже щастя народження нового життя не передати словами!! Доречі, я завагітніла з першого переносу, впевнена, що завдяки злагодженим та професійним діям всих лікарів клініки) Я дякуватиму все життя Вам🙏🙏🙏
Аліна 21.01.2020 comment
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Аліна
21.01.2020
Спасибо огромное Александру Витальевичу!!! попали к нему на программу ЭКО. К нашему счастью беременность случилась на подготовительной этапе. Доктор консультировал и отвечал на все вопросы в любое время. С большим трепетом ждём появления малыша.
Анна 20.01.2020 comment
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Анна
20.01.2020
Благодарю репродуктолога Ковалевскую Ларису Станиславовну и ее команду: врача Аллу Анатолиевну и Катерину за их профессионализм и терпение. С первой попытки подсадки у меня внутри растет маленький человечек. Спасибо огромное.
Юля 20.01.2020 comment
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Юля
20.01.2020
БЛАГОДАРЮ!!!!! И всегда буду благодарна Ковалевской Ларисе Станиславовне и ее команде, Алле и Кате!!!!Все годы семейной жизни, а это почти 15 лет, мы с мужем лечились от непонятных мне диагнозов или же попросту тратили все деньги которые могли заработать на новых докторов, анализы, медикаменты....И всё же, в один момент просто набрала номер кол.центра клиники где мне предложили штук 10 имён врачей на мой выбор...В тот момент, наверное сработало шестое чувство. Не знакомясь на сайте с фамилиями докторов, по телефону я услышала фамилию "Ковалевская" и выбрала именно её. Это оказалось не случайность, именно благодаря ей, я увидела свои первые 2 полоски. Выполняя все предписания доктора у нас получилось. Очеееень хороший доктор и замечательный человек, который с Божьей помощью творит чудо. А классным докторам Алле и Кате отдельное спасибо за их компетентность и выдержку всех психологических атак вместе с нами........БЛАГОДАРЮ ЗА ВСЁ!
Тетяна 20.01.2020 comment
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Тетяна
20.01.2020
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205