0 800 504 205

(Звонки с мобильных бесплатно)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08-00 - 18:00

Як нас знайти?

Про клініку

Мережа клінік репродуктивного здоров’я «Мати та дитина»

«Мати та дитина» – це мережа центрів репродуктивного здоров’я. Наші клініки спеціалізуються на лікуванні безплідності, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та мамології. Щорічно ми допомагаємо сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Наші спеціалісти дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов’язково дотримуються умов конфіденційності.

Професіоналізм і прагнення досконалості

Кожен з наших лікарів – професіонал з багаторічним досвідом застосування допоміжних репродуктивних технологій. Це лікарі найвищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, доктори наук. Більшість з них є членами Європейського товариства репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

Фахівці клініки «Мати та дитина» регулярно відвідують вітчизняні та міжнародні конференції, стажуються й обмінюються досвідом з колегами за кордоном, діляться знаннями, виступаючи на семінарах і конгресах. В минулому році до нашої команди приєдналися провідні експерти, які будуть впроваджувати в українських клініках «Мати та дитина». передові технології та світові стандарти лікування безплідності.

Ми постійно удосконалюємося, впроваджуємо революційні методики лікування, закуповуємо сучасне високотехнологічне обладнання та підвищуємо рівень обслуговування.

Дружелюбність і чуйність

Обстеження та лікування у нашій клініці – це не лише медичні процедури, але й максимально комфортна, добра атмосфера, якою оточить вас професійний колектив. Ми будемо оберігати вас з моменту нашого першого знайомства, підтримувати під час лікування, разом радітимемо успішним результатам та розділимо радість народження довгоочікуваного малюка!

Наші лікарі подбають про ваш комфорт та спокій, подарують свою увагу і теплоту під час кожного вашого візиту в клініку. Позитивний настрій та впевненість в перемозі надзвичайно важливі на шляху до щасливого материнства!

Наша спеціалізація:

  • лікування безплідності, допоміжні репродуктивні технології;
  • спостереження вагітності, пренатальна діагностика;
  • профілактика та лікування гінекологічних захворювань, гістероскопія, лапароскопія;
  • лікування урологічних захворювань;
  • лабораторна діагностика;
  • генетичні дослідження;
  • психологічна підтримка.

Наші медичні центри

Клініка «Мати та дитина» працює в Києві на правому та на лівому березі Дніпра та в Житомирі. Центр на правому березі спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях, у тому числі на програмах сурогатного материнства, донації ооцитів, преімплантаційній діагностиці та генетичних тестах. А на лівому березі, крім програм допоміжних репродуктивних технологій, у сучасних безпечних операційних проводиться оперативне лікування – гістероскопія та лапароскопія.

Ліцензії та сертифікати

Всi сертифiкати
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205