0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Про медичні центри

«Мати та дитина» — це мережа медичних центрів репродуктивного здоров'я, розташованих у різних містах України. Про спеціалізацію медичного центру говорить сама назва «Мати та дитина»: це лікування безпліддя, ведення вагітності, пренатальна діагностика, генетика та гінекологія, а також урологія та хірургія. Тисячі дітей з'явилися на світ завдяки зусиллям та турботі наших фахівців, і щороку ця кількість зростає.

«Мати та дитина» заслужено вважаються одними з найкращих у Європі. Такої репутації вдалося досягти не лише завдяки професіоналізму лікарів, а й тому, що для своїх пацієнтів прагнемо створити психологічно комфортну атмосферу. Високий професіоналізм, передові методики, психологічна підтримка та сувора конфіденційність — ось основні засади діяльності МЦ «Мати та дитина».

Наші лікарі

Усі без винятку наші лікарі — фахівці високого класу. Усі вони мають вищу категорію, а багато ще й науковий ступінь кандидата чи доктора медичних наук. Вони мають багаторічний досвід роботи в галузі репродуктивних технологій, постійно вдосконалюються та оновлюють знання. У цьому їм допомагають стажування у найкращих закордонних клініках репродуктивного здоров'я, науковий обмін під час закордонних та вітчизняних конференцій, конгресів та семінарів. Більшість фахівців центру «Мати та дитина» є членами УАРМ — Української асоціації репродуктивної медицини, а також ESHRE — Європейського товариства репродукції та ембріології людини. «Мати та дитина» співпрацює з Елі Гева, провідним репродуктологом Ізраїлю, одним із найкращих світових фахівців у галузі преімплантаційної діагностики та автором унікальних методик, зокрема, методу кріозбереження яйцеклітини.

Наш медичний центр йде в ногу з новітніми науковими досягненнями в галузі репродуктології, ми швидко впроваджуємо інноваційні методи лікування, а щоб це стало можливим, регулярно оновлюємо діагностичне, лікувальне та хірургічне обладнання.

Атмосфера довіри та комфорту

Репродуктологія — медична дисципліна, що поєднує новітні наукові досягнення та диво. Щоб диво стало можливим, одного професіоналізму замало. Однією з умов успіху є психологічний комфорт пацієнтів, їх довірчі стосунки з лікарем, спокійна впевненість у позитивному результаті. Знаючи про це, персонал медичного центру «Мати та дитина» докладає багато зусиль для створення максимально комфортної та доброзичливої атмосфери. Наші пацієнти оточені турботою та увагою, ми поділяємо з ними всі тривоги та радіємо успіхам. Народження довгоочікуваного малюка — свято не лише для сім'ї, а й для лікарів!

Напрямки діяльності

Медичний центр «Мати та дитина» спеціалізується за такими напрямами:

Пацієнти можуть звернутися за консультацією до фахівців:

Проводяться очні та онлайн-консультації.

Наші медичні центри

Мережа медичних центрів «Мати та дитина» представлена медичними центрами у Києві, на правому та лівому березі Дніпра, у Житомирі та у Львові.

Київський центр на правому березі (вул. Макіївська, 8) спеціалізується на хірургії (велике хірургічне відділення), генетичній преімплантаційній діагностиці (працює генетична лабораторія), а також на допоміжних репродуктивних технологіях, включаючи донацію ооцитів та сурогатне материнство.

Центр на Оболоні (просп. Володимира Івасюка, 8, корп. 4) має спеціалізацією планування та ведення вагітності, зокрема вагітність високого ризику, лікування гінекологічних захворювань, особливо патології шийки матки, ендокринні та запальні захворювання репродуктивної системи. Існує сучасна лабораторія, де можна здати аналізи.

Центр у Києві на лівому березі (вул. Юрія Литвинського, 54/15) спеціалізується на ДРТ, зокрема донації ооцитів, програми сурогатного материнства, на оперативному лікуванні сучасними малоінвазивними методами — лапароскопією та гістероскопією, а також на лабораторній діагностиці.

Голосіївська філія (вул. Казимира Малевича, 83) пріоритетним напрямом має лікування безпліддя, зокрема ДРТ, ведення вагітності, лікування гінекологічних захворювань. У відділенні діагностики можна зробити УЗД та здати аналізи.

Фахівці Житомирського центру «Мати та дитина» (Житомир, вул. Велика Бердичівська, 43) надають повний комплекс кваліфікованої допомоги з лікування безпліддя, зокрема ДРТ, ведення вагітності, лікування гінекологічних та урологічних захворювань.

Центр у Львові спеціалізується на ДРТ, веденні вагітності будь-якої складності, амбулаторному лікуванні гінекологічної патології, зокрема ендокринного походження. Є сучасні відділення урології та хірургії.

Засновники компанії

Медичний центр «Мати та Дитина» ТОВ «НЕОМЕД 2007», код ЄДРПОУ 34818539, провадить діяльність з медичної практики на підставі Ліцензії (серія АГ № 603203 від 26.10.2011) та Акредитаційного сертифікату вищої категорії, виданих МОЗ України.

ТОВ «НЕОМЕД 2007» це українська компанія, яка здійснює господарську діяльність понад 15 років.

Засновником компанії є КОМПАНІЯ "ДАЛІЛА ФІНАНС ЛТД." Адреса засновника: Британські Віргінські Острови, Тортола, м. Род-Таун, Трідент Чемберс, пошт. скр. 146. Британські Віргінські Острови, Тортола, м. Род-Таун, Трідент Чемберс, пошт. скр. 146.

Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) компанії – фізична особа громадянства країни Азербайджан.

Ліцензії та сертифікати

Всi сертифiкати
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205