English version Русская версия         Наша страница на Facebook Наш канал на youtube g+
044 251-3-251 0800-504-205*
*безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

ВМІ

Внутрішньоматкова інсемінація

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) – введення підготовленої сперми у порожнину матки. ВМІ є найбільш наближеним до природного запліднення методом лікування безпліддя, при якому втручання в організм жінки мінімальне. Метод внутрішньоматкової інсемінації не вимагає великої кількості медикаментів, достатньо простий та доступний за ціною.

При ВМІ в період, максимально наближений до овуляції, спеціально оброблену сперму вводять у порожнину матки. Далі в організмі жінки запліднення відбувається природним шляхом. Проведення ВМІ можливе як у природному менструальному циклі, так і в циклі стимуляції зростання фолікулів.

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) в Україні

Коли застосовується ВМІ, які переваги даного методу?

Інсемінація (Львів) – це спосіб лікування, ефективний при так званому шийковому факторові безпліддя, коли сперматозоїди, проходячи через канал шийки матки, втрачають свої властивості та здатність до запліднення яйцеклітини. Метод внутрішньоматкової інсемінації дозволяє поліпшити якість сперми. У лабораторних умовах сперму роблять більш концентрованою, видаляють з неї білкові фракції, добирають найбільш активні та життєздатні сперматозоїди. Потім вводять в організм жінки. У такий спосіб сперматозоїди долають бар’єр шийки матки.

У випадках, коли безплідність у чоловіків не піддається лікуванню або існує високий ризик передачі дитині генетичних захворювань, рекомендується проводити інсемінацію спермою донора.

Ефективність ВМІ

Імовірність настання вагітності після ВМІ залежить від багатьох факторів: віку жінки, тривалості безпліддя, якості сперми, результатів аналізів, а також кількості попередніх інсемінацій. Шанси завагітніти становлять 10-15% на кожну спробу. Найчастіше пацієнтки вагітніють протягом 1-ї, 2-ї або 3-ї спроби інсемінації. Імовірність настання вагітності у подальших циклах ВМІ набагато нижче й не перевищує 8%. Пацієнткам, у яких після 3-4-х інсемінацій вагітність не настала, ми рекомендуємо використовувати метод екстракорпорального запліднення.

У програму ВМІ входить:

–          консультації акушера-гінеколога;

–          високотехнологічна обробка та концентрація сперми;

–          процедура інсемінації спермою чоловіка або донора*.

* при інсемінації спермою донора додатково оплачується зразок донорської сперми.

Така процедура, як інсемінація, ціну у Львові може мати різну, в залежності від медикаментів и стану здоров’я обох партнерів.

Внутрішньоматкова інсемінація м. Київ

Запис на прийом Відгуки Лікарі Callback


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, загальна оцінка: 4,25 з 5)
Loading...
SSLЛист директору
Ліцензія МОЗ України АГ № 603203 від 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копіювання інформації на сайті mdclinics.com.ua дозволено лише після письмової згоди власника.
Причини та лікування безпліддя | Чоловіче безпліддя: причини, лікування | Ознаки вагітності: перші ознаки, симптоми | Ендометріоз: лікування, симптоми
Про клініку    |    Послуги    |    Ціни    |    Лікарі    |    Учбовий центр    |    Прес-центр    |    Контакти