пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Лікар
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Щиро хочемо подякувати Котліку В.В. за нашого чудового сина, якому вже виповнилося 3,5 місяці. Володимир Володимирович — лікар із золотими руками! Мені 44 роки, тому шанси були не надто великі. Проте віра в лікаря, його професіоналізм, впевненість у результаті та підтримка допомогли досягти такого бажаного й позитивного результату. Щиро вдячні за здійснену мрію!
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Віталій Юрійович найкращий лікар, професіонал своєї справи . Безмежно вдячні, що в січні 2025 року потрапивши на першу консультацію, зараз ми уже батьки нашого омріяного малюка
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Від щирого серця дякуємо Клименку Євгену Володимировичу за допомогу у здійсненні нашої найбільшої мрії — народженні довгоочікуваного сина. Дякуємо за ваш професіоналізм, підтримку, небайдужість та віру в успіх. Для нашої родини це безцінне щастя, і частинка цієї радості назавжди пов’язана з вами. Нехай добро, яке ви даруєте своїм пацієнтам, повертається до вас сторицею. Щиро вдячні за все!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Щиро дякуємо Алісі Сергіївні за професіоналізм, турботу та підтримку. Завдяки Вам наша мрія здійснилася — вагітність настала з першої спроби ЕКЗ. Дякуємо за Вашу працю, уважність і віру в результат❤️
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Від усього серця хочемо висловити щиру вдячність Центру «Мати та дитина» та особливо нашому лікарю — Олександру Володимировичу Микитюку. Шлях до батьківства був для нас непростим, але завдяки вашому професіоналізму, підтримці, турботі та вірі сьогодні ми маємо найбільший дар у житті — нашого сина. Немає слів, які могли передати нашу вдячність за це щастя. Олександре Володимировичу, дякуємо Вам за добре серце, людяність, чуйність і ставлення, яке дарувало нам спокій та надію. Для нас Ви стали не просто лікарем, а людиною, яка допомогла здійснити найзаповітнішу нашу мрію. Дякуємо всій команді Центру «Мати та дитина» за вашу працю, турботу та щоденне творення справжніх див. Нехай Господь благословляє Вас і Ваші родини, дарує міцне здоров’я, сили, радість та багато щасливих моментів. Нехай добро, яке Ви робите для людей, повертається до Вас сторицею. З любов’ю та безмежною вдячністю — щасливі мама і тато!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
Наша родина нескінченно вдячна Каверіній Вікторії Олексіївні та асистентці Вікторії за здійснення нашої мрії З ПЕРШОЇ СПРОБИ! Чекаємо синочка з нетерпінням! Залишилось зовсім трішки! Дякуємо Вам !
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Чудовий лікар, все дуже доступно та детально пояснює та показує) є з чим порівняти, за останніх 4 місяці було 4 УЗД у різних лікарів. Похід до цього лікаря був найкращим та найбільш інформативним)
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу від щирого серця подякувати Юлії Володимирівні 🤍 Багато років я не могла завагітніти, були сльози, страх і розчарування. Але саме завдяки Юлії Володимирівні наша мрія стала реальністю — і все вийшло з першого разу. Це лікар із неймовірним професіоналізмом, добрим серцем і величезною підтримкою. Завдяки їй під моїм серцем зараз росте наше маленьке щастя. Я безмежно вдячна за здійснену мрію нашої родини та від щирого серця рекомендую Юлію Володимирівну кожній жінці, яка мріє стати мамою 🤍
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Ірпінська 62-Б
Візит пройшов чудово! Дівчата адміністратори дуже привітні. Лікар Загребельська Анастасія Юріївна чудовий спеціаліст! Прийом пройшов дуже комфортно, обов’язково буду звертатися знову!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205