пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
Генетика(риск трисомии21выше о
Добрый день!Подскажите пожалуйста у меня 17 недель беременности .Скрининг 2го триместра (результат анализа крови )показал вычесленный риск трисомии21 выше порога отсечки.Трисомия >1:50.Так как скрининг первого триместра был в норме по показателям.Нужна ли нам консультация?Стоит ли нам беспокоиться. ЗАРАНЕЕ БОЛЬШОЕ СПАСИБО ЗА ОТВЕТ.
Наталья
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Доброго дня! Чи можна проконсультуватися з Вами з приводу результату аналізу сечі! ( Готуємося до програми ДРТ в " Мати та Дитина"!?? Дякую!
Альона Хоменко
Читати Відповідь
Лечение акне
Добрый день. Занимаетесь ли вы ведением и лечением пациентов , которые лечат акне ? Мой врач косметолог сказала сходить к гинекологу-эндокринологу.
Наталия
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи Верніковсьсий І.В тільки оперувати чи і робить обстеження.Хотіла би на огляд 2 роки після родів .
Аня
Читати Відповідь
ЕКО
Добри день. Хочемо робити ЕКО. З чого почати?
Оксана
Читати Відповідь
Аденомиоз
Здравствуйте! Я ваша пациентка, Березовская Алёна. У меня впоследнее время начал болеть живот после п/а и вздутый. Беременности нет. По последнему приему у вас был обнаружен Аденомиоз. Я прочитала(наверное не стоило) что из-за него такое может быть, но раньше не было.. На прием не могу попасть из-за карантина. Очень волнуюсь! Что делать?
Алёна
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Вагітність
Напротязі тижня робила робила тести на вагітність - на всіх була друга смужка, але неяскраво виражена. Затримка місячних п’ять днів. Сьоголні гінеколог мене відпустив, сказав прийти через місяць. По приходу додому - почалися кров’яні виділення( живіт періодично болить з різною силою). Це можуть бути місячні? Чи щось серйозніше? Дякую!!!
Ліна
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Нерегулярні місячні
Доброго дня! Підскажіть чи консультуєте дитину якій через 2 місяці буде 18 років.Від початку місячних,а саме з 12 років у нас проблема . Не регулярні .Інколи і до півроку немає.Консультувалися з лікарями ,але результату немає.Дякую за відповідь.
Бомк Ірина Михайлівна
Читати Відповідь
не указано
Понизился тестостерон при простатите. Что делать?
Вадим
Читати Відповідь
Вагітність
Вчора був статевий акт з чоловіком і він мене впустив сім'ячерез кілька год я пішла до туалету і там були прожилкі крові і це не місячні місячні мають початися через дві неділі .Більше ніяких виділень не було Скажіть будь ласка що це може бути
Ірина
Читати Відповідь
Гінекологія лікування
Доброго дня. У мене до вас таке запитання яке я неможу найти ні в якого лікаря як недивно в мене були 2 вагітності повноцінні на першій мене кесерили на 33 тижні але дитинка народилася мертвою, потім я також через рік завагітніла вагітність проходила чудово я народила також кс і тільки на 6 день сказали дит лікарі в пологовому що в дитинки вроджена кишкова непрохідність зробили операцію але вона прожила тільки місяць, в лютому цього року я дізналась що вагітна хоча цього не планувала але і не розчарувалася бо дитинку я хотіла і хочу але в неділю дізналась що плод завмер. Скажіть будь ласка за чого це може бути або які аналізи потрібно здати щоб визначити проблему і щоб народити здорову дитинку). Сама я з міста Мукачева лікарів я пройшла почті всіх від державного до платного але пезрезультатно. 2 вагітність проходила без ускладнень. Але причину я знайти неможу мені порадили написати вам багато хто задоволений вирішила і я. Але нажаль на прийом потрапити поки що неможу тому що чоловік за кордоном.
Марина
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Рання вагітність чи завмерша?
Добрий день! В мене наразі 8 день затримки. Перший день останніх місячних 21.02. На УЗД анехеноченне утворення 3.2 мм. Тести негативні. ХГЧ негативне. Через 3 дні утворення 4.1мм.Що це?
Віта
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
NGS
Доброго дня. В програму "доню чи сина" входить NGS-аналіз 2-х ембріонів. Якщо є ще ембріони, можна їх заморозити, а вже потім при необхідності пізніше робить NGS-аналіз?
Светлана
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Эндокринология
Добрый день! 10-11 неделя беременности, ЭКО, принимаю эутирокс 62.5. ТТГ- 0.60; Т3 св.-3.05; Т4 св- 1.12. Подскажите, пожалуйста, нужно ли уменьшать дозу и как часто делать контроль данных анализов?
Рита
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, чи лікуєте ви дисплазію шийки матки?
Аліна
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Гормоны после кок
Здравствуйте, доктор-эксперт! Нужно ли сдавать анализы на гормоны при длительном приеме кок (более 10 лет, с целью лечения спкя) при планировании беременности? Благодарю за ответ!
Светлана
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
ЭКО
Здравствуйте, подскажите пожалуйста ? сделать ЭКО у вас, что для этого нужно?
Елена
Читати Відповідь
Прийом ОК, побічні ефекти
Доброго дня, на даний момент не можу зв‘язатись з лікарем який призначив ОК(з косметичною метою), після початку прийому почалась мігрень(помірна, без аури, знімається ібупрофеном), раніше не спостерігалось. Краще припинити прийом Белари, якщо я продовжу приймати це дає позитивний фор для розвитку частих мігреней після припинення прийому ОК?
Олена
Резніченко Ірина Валеріївна
Читати Відповідь
Про вагітність
Доброго дня була затримка зробила тест був позитивний за тиждень була кровотеча перший день була рясна потом було як звичайні критичні дні на другий місяць знов були критичні але тест все таки позитивний
Свєта
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
штучне запліднення спермою чо
Доброго дня,ми з дружиною хочемо спільних дітей це унас 2 шлюб,маємо дітей у першому шлюбі.куди б незвирталися усі говорять що усе нормально а результату 0.маємо надію ще на вас.що можете нам підказати.будемо раді почути вашу думку. Дякую.
Ярослав
Читати Відповідь
Медикаментозний аборт
Прийняли таблетки по всіх інструкціях і правилах , але місячні були тільки після таблеток , пройшов рівно місяць від тамтого часу , але місячних знову нема . Це означає що таблетки не помогли чи як , що робити ?
Денис
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Чоловіче безпліддя
Доброго дня! Чоловіку проводили 2 рази пункцію яєчок в різних клініках, в одній із була стимуляція гормонами 2,5 міс. але результату ніякого. Чи є сенс далі проводити якісь маніпуляції? Чи тільки ДС?
Алла
Читати Відповідь
не указано
Добрий день. У чоловіка обструктивна форма азоспермії. Ваш оператор підказала,що в вашій клініці проводять операції для відновлення прохідності сімяних канатиків. Скільки це коштує, якщо проводять?
Віта Капійчук
Читати Відповідь
Спкя
Доброго дня чи потрібно лікувати спкя кок?
Крістіна
Резніченко Ірина Валеріївна
Читати Відповідь
Прохання консультації онлайн
Доброго дня, доктор! Клініка, в якій я лікувалась, не має такої опції, а я б хотіла на час карантину проклнсультуватись онлайн. Маю погану цитологію і нн хочу зволікати. По бакпосіву та флорцинозу маю аналізи і шукаю лікаря для консультації онлайн. У вас була на консультації по нневиношуванні і буду дуже вдячна, якщо згодитесь прийняти онлайн! Дякую!
Олена
Читати Відповідь
Спермограмма
Скажите пожалуйста, сколько по времени делается спермограмма ??? и через сколько по времени анализы уже не подлежат рассматриванию???
Люда
Читати Відповідь
Гормональный фон
Здравствуйте, доктора-эксперты! Я принимаю поддерживающую гормональную терапию -планируем беременность (метипред, флутафарм, фолиевою кислоту и во второй фазе цикла -утрожестан). Целесообразно ли проверить гормоны (ранее длительно принимала кок)? Благодарю за ответ!
Наталия
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
Отменить запись
Здравствуйте мне нужно отменить запить 11.03
Ирина
Читати Відповідь
не указано
Чи можна з АМГ 0,191 іти в програму ЕКЗ?
Інна
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
не указано
Скажите пожалуйста при Антимюллеровом гормоне 0,19 можно заморозить яйцеклетку на год или лучше сейчас пробовать Эко?
Светлана
Радько Віталій Юрійович
Читати Відповідь
не указано
Скажите пожалуйста если Антимюллеров гормон 0.19, мне 34 года, возможно сделать Эко с моей яйцеклеткой?
Светлана
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
Консультация врача
Добрый день Холодян Ирина Ярославовна ! Я проживаю в другой стране,не в Киеве ,скажите вы общаетесь онлайн ? Хотела бы попасть к вам на приём . Мы с мужем хотим детей ,но никак ,за плечами два неудачных Икси
Svitlana
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Гидросальпинкс
Делают в вашем центре лапараскопию, у меня гидросальпинкс. Если да, то как мне попасть на прием и какие мои дальнейшие действия. Цена? Спасибо. Жду вашего ответа.
Наталья
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
Неудачные попытки ЭКО
Здравствуйте, у меня были 2 неудачных криопротокола. Доктор склонен считать, что причина в генетике эмбриона и на данном этапе предлагает ПГД. Скажите, опасно ли для эмбриона разморозить-биопсия-заморозить-при подсадке разморозить? Ранее генетика эмбриона не исследовалась, так как оплодотворились все полученные ооциты, все эмбрионы развились. Все отличники. При подготовке к подсадке происходил естественный хэтчинг. Спасибо.
Лариса
Читати Відповідь
не указано
Добрий день 21.02.20р. я була записана на візит до Грицько Марти Ігорівни і здавала аналізи. Станом на сьогоднішній день ,03.03.20р. результат не отримала,хоча попередньо телефонувала і нагадувала. Скажіть ,будь ласка,скільки часу я маю очікувати ще на результат аналізу. Дякую
Надія
Грицько Марта Ігорівна
Читати Відповідь
Питання щодо ЕКЗ
Доброго дня! Порекомендували звернутися саме до Вас з питання ЕКЗ.( показання до ЕКЗ 100%) Цікавить питання, на прийом до Вас, можливо треба вже їхати з конкретним переліком аналізів та певних даних, тому прошу підскажіть будь ласка, що саме потрібно від мене та чоловіка, яка орієнтовна вартість послуги ЕКЗ, можливо в прироньому циклі? Працюю в мед.сфері можу дещо здати у себе на місці. Буду вдячна за відповідь! З повагою, Анна Бугеря.
Анна
Читати Відповідь
прохідність труб
Чи проводиться діагностика прохідності труб. Бажаний час відвідування 06.02, 13.02 до 12:00
Марта
Читати Відповідь
Кольпоскопия
Анна Витальевна, добрый день. У меня 15 недель беременности, беременность 2я, сопутствующий СД 1 тип. На осмотре гинеколог отметил гипертрофированную шейку матки и отправил на кольпоскопию. Насколько рискованно для беременности делать кольпоскопию? Особенно волнует биопсия, если возникнет у врача желание ее взять. Беременность очень желанная и очень долгожданная и очень бы хотелось отложить на "послеродов "это обследование.
Елена
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Доброго вечора!!!В спермограмі чоловіка слиз +,і аглютинація також + , еретроцити - ,про що це свідчить?Буду вдячна за відповідь.
Ірина
Читати Відповідь
не указано
Добрый день, скажите пожалуйста пренатальная диагностика ембрионав на муковисцидоз в вашей клинике проводиться?
Елена
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
Возврат денег по договору
У меня заключён договор на программу ЭКО, я хочу его разорвать. Какая сумма подлежит возврату, если я ещё не получала никаких услуг по нему?
Марина
Читати Відповідь
candida albicans
Здравствуйте. Вы занимаетесь лечением рецидивной молочницы?
Олена
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Узи
Добрый вечер! По фото УЗИ могли бы вы определить пол ребёнка?
Анжелика
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Добрый день, хочу узнать сохранены мои ембрионы в крио-заморозке? Я у Вас проходила курс ЭКО, но первый раз не успешно, остались ещё две, это было давно и я хотела узнать сохранились ли они. Спасибо
Ярина Юлия
Читати Відповідь
Без попереднього запису
Чи можу я завтра приїхати без попереднього запису? Я вже являють Вашим клієнтом
Роксолана
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205