Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Добрый день!Подскажите пожалуйста у меня 17 недель беременности .Скрининг 2го триместра (результат анализа крови )показал вычесленный риск трисомии21 выше порога отсечки.Трисомия >1:50.Так как скрининг первого триместра был в норме по показателям.Нужна ли нам консультация?Стоит ли нам беспокоиться. ЗАРАНЕЕ БОЛЬШОЕ СПАСИБО ЗА ОТВЕТ.
Здравствуйте! Я ваша пациентка, Березовская Алёна. У меня впоследнее время начал болеть живот после п/а и вздутый. Беременности нет. По последнему приему у вас был обнаружен Аденомиоз. Я прочитала(наверное не стоило) что из-за него такое может быть, но раньше не было.. На прием не могу попасть из-за карантина. Очень волнуюсь! Что делать?
Напротязі тижня робила робила тести на вагітність - на всіх була друга смужка, але неяскраво виражена. Затримка місячних п’ять днів.
Сьоголні гінеколог мене відпустив, сказав прийти через місяць.
По приходу додому - почалися кров’яні виділення( живіт періодично болить з різною силою). Це можуть бути місячні? Чи щось серйозніше? Дякую!!!
Доброго дня! Підскажіть чи консультуєте дитину якій через 2 місяці буде 18 років.Від початку місячних,а саме з 12 років у нас проблема . Не регулярні .Інколи і до півроку немає.Консультувалися з лікарями ,але результату немає.Дякую за відповідь.
Вчора був статевий акт з чоловіком і він мене впустив сім'ячерез кілька год я пішла до туалету і там були прожилкі крові і це не місячні місячні мають початися через дві неділі .Більше ніяких виділень не було
Скажіть будь ласка що це може бути
Доброго дня. У мене до вас таке запитання яке я неможу найти ні в якого лікаря як недивно в мене були 2 вагітності повноцінні на першій мене кесерили на 33 тижні але дитинка народилася мертвою, потім я також через рік завагітніла вагітність проходила чудово я народила також кс і тільки на 6 день сказали дит лікарі в пологовому що в дитинки вроджена кишкова непрохідність зробили операцію але вона прожила тільки місяць, в лютому цього року я дізналась що вагітна хоча цього не планувала але і не розчарувалася бо дитинку я хотіла і хочу але в неділю дізналась що плод завмер. Скажіть будь ласка за чого це може бути або які аналізи потрібно здати щоб визначити проблему і щоб народити здорову дитинку). Сама я з міста Мукачева лікарів я пройшла почті всіх від державного до платного але пезрезультатно. 2 вагітність проходила без ускладнень. Але причину я знайти неможу мені порадили написати вам багато хто задоволений вирішила і я. Але нажаль на прийом потрапити поки що неможу тому що чоловік за кордоном.
Добрий день! В мене наразі 8 день затримки. Перший день останніх місячних 21.02. На УЗД анехеноченне утворення 3.2 мм. Тести негативні. ХГЧ негативне. Через 3 дні утворення 4.1мм.Що це?
Доброго дня. В програму "доню чи сина" входить NGS-аналіз 2-х ембріонів. Якщо є ще ембріони, можна їх заморозити, а вже потім при необхідності пізніше робить NGS-аналіз?
Добрый день! 10-11 неделя беременности, ЭКО, принимаю эутирокс 62.5.
ТТГ- 0.60; Т3 св.-3.05; Т4 св- 1.12.
Подскажите, пожалуйста, нужно ли уменьшать дозу и как часто делать контроль данных анализов?
Здравствуйте, доктор-эксперт!
Нужно ли сдавать анализы на гормоны при длительном приеме кок (более 10 лет, с целью лечения спкя) при планировании беременности? Благодарю за ответ!
Доброго дня, на даний момент не можу зв‘язатись з лікарем який призначив ОК(з косметичною метою), після початку прийому почалась мігрень(помірна, без аури, знімається ібупрофеном), раніше не спостерігалось. Краще припинити прийом Белари, якщо я продовжу приймати це дає позитивний фор для розвитку частих мігреней після припинення прийому ОК?
Доброго дня була затримка зробила тест був позитивний за тиждень була кровотеча перший день була рясна потом було як звичайні критичні дні на другий місяць знов були критичні але тест все таки позитивний
Доброго дня,ми з дружиною хочемо спільних дітей це унас 2 шлюб,маємо дітей у першому шлюбі.куди б незвирталися усі говорять що усе нормально а результату 0.маємо надію ще на вас.що можете нам підказати.будемо раді почути вашу думку. Дякую.
Прийняли таблетки по всіх інструкціях і правилах , але місячні були тільки після таблеток , пройшов рівно місяць від тамтого часу , але місячних знову нема .
Це означає що таблетки не помогли чи як , що робити ?
Доброго дня! Чоловіку проводили 2 рази пункцію яєчок в різних клініках, в одній із була стимуляція гормонами 2,5 міс. але результату ніякого. Чи є сенс далі проводити якісь маніпуляції? Чи тільки ДС?
Добрий день.
У чоловіка обструктивна форма азоспермії.
Ваш оператор підказала,що в вашій клініці проводять операції для відновлення прохідності сімяних канатиків.
Скільки це коштує, якщо проводять?
Доброго дня, доктор!
Клініка, в якій я лікувалась, не має такої опції, а я б хотіла на час карантину проклнсультуватись онлайн. Маю погану цитологію і нн хочу зволікати. По бакпосіву та флорцинозу маю аналізи і шукаю лікаря для консультації онлайн. У вас була на консультації по нневиношуванні і буду дуже вдячна, якщо згодитесь прийняти онлайн! Дякую!
Здравствуйте, доктора-эксперты! Я принимаю поддерживающую гормональную терапию -планируем беременность (метипред, флутафарм, фолиевою кислоту и во второй фазе цикла -утрожестан). Целесообразно ли проверить гормоны (ранее длительно принимала кок)? Благодарю за ответ!
Добрый день Холодян Ирина Ярославовна !
Я проживаю в другой стране,не в Киеве ,скажите вы общаетесь онлайн ? Хотела бы попасть к вам на приём . Мы с мужем хотим детей ,но никак ,за плечами два неудачных Икси
Делают в вашем центре лапараскопию, у меня гидросальпинкс. Если да, то как мне попасть на прием и какие мои дальнейшие действия. Цена? Спасибо. Жду вашего ответа.
Здравствуйте, у меня были 2 неудачных криопротокола. Доктор склонен считать, что причина в генетике эмбриона и на данном этапе предлагает ПГД. Скажите, опасно ли для эмбриона разморозить-биопсия-заморозить-при подсадке разморозить? Ранее генетика эмбриона не исследовалась, так как оплодотворились все полученные ооциты, все эмбрионы развились. Все отличники. При подготовке к подсадке происходил естественный хэтчинг. Спасибо.
Добрий день
21.02.20р. я була записана на візит до Грицько Марти Ігорівни і здавала аналізи.
Станом на сьогоднішній день ,03.03.20р. результат не отримала,хоча попередньо телефонувала і нагадувала.
Скажіть ,будь ласка,скільки часу я маю очікувати ще на результат аналізу.
Дякую
Доброго дня! Порекомендували звернутися саме до Вас з питання ЕКЗ.( показання до ЕКЗ 100%)
Цікавить питання, на прийом до Вас, можливо треба вже їхати з конкретним переліком аналізів та певних даних, тому прошу підскажіть будь ласка, що саме потрібно від мене та чоловіка, яка орієнтовна вартість послуги ЕКЗ, можливо в прироньому циклі? Працюю в мед.сфері можу дещо здати у себе на місці.
Буду вдячна за відповідь!
З повагою, Анна Бугеря.
Анна Витальевна, добрый день. У меня 15 недель беременности, беременность 2я, сопутствующий СД 1 тип. На осмотре гинеколог отметил гипертрофированную шейку матки и отправил на кольпоскопию. Насколько рискованно для беременности делать кольпоскопию? Особенно волнует биопсия, если возникнет у врача желание ее взять. Беременность очень желанная и очень долгожданная и очень бы хотелось отложить на "послеродов "это обследование.
Добрый день, хочу узнать сохранены мои ембрионы в крио-заморозке?
Я у Вас проходила курс ЭКО, но первый раз не успешно, остались ещё две, это было давно и я хотела узнать сохранились ли они. Спасибо
Добрый день!Подскажите пожалуйста у меня 17 недель беременности .Скрининг 2го триместра (результат анализа крови )показал вычесленный риск трисомии21 выше порога отсечки.Трисомия >1:50.Так как скрининг первого триместра был в норме по показателям.Нужна ли нам консультация?Стоит ли нам беспокоиться. ЗАРАНЕЕ БОЛЬШОЕ СПАСИБО ЗА ОТВЕТ.
Добрый день. Занимаетесь ли вы ведением и лечением пациентов , которые лечат акне ? Мой врач косметолог сказала сходить к гинекологу-эндокринологу.
Наталия
Конечно. Гиперандрогения- частая гормональная патология, одним из проявлений котороя являются акне. Эффективно лечится коррекцией гормонов совместно с дерматологом
Здравствуйте! Я ваша пациентка, Березовская Алёна. У меня впоследнее время начал болеть живот после п/а и вздутый. Беременности нет. По последнему приему у вас был обнаружен Аденомиоз. Я прочитала(наверное не стоило) что из-за него такое может быть, но раньше не было.. На прием не могу попасть из-за карантина. Очень волнуюсь! Что делать?
Алёна
Если аденомиоз : боль возможна . Но могут быть и другие причины . Возьмите пока дикдобер свечи в попу ( как спасение ) , на время карантина. И свяжитесь с вашим доктором.
Напротязі тижня робила робила тести на вагітність - на всіх була друга смужка, але неяскраво виражена. Затримка місячних п’ять днів.
Сьоголні гінеколог мене відпустив, сказав прийти через місяць.
По приходу додому - почалися кров’яні виділення( живіт періодично болить з різною силою). Це можуть бути місячні? Чи щось серйозніше? Дякую!!!
Ліна
Здайте завтра хгч в любій лабораторії і пришліть мені
Доброго дня! Підскажіть чи консультуєте дитину якій через 2 місяці буде 18 років.Від початку місячних,а саме з 12 років у нас проблема . Не регулярні .Інколи і до півроку немає.Консультувалися з лікарями ,але результату немає.Дякую за відповідь.
Бомк Ірина Михайлівна
Дівчат 18 років, звичайно, консультуємо. Приходьте. Потрібно провести УЗД малого таза, оглянути, вияснити анамнез.
Тоді вже лікар призначить обстеження.
Доброго дня, треба вивчати всю ситуацію комплексно та обстежитись. Чекаємо на консультацію онлайн https://mdclinics.com.ua/ua/share/online/ або особистий візит.
Вчора був статевий акт з чоловіком і він мене впустив сім'ячерез кілька год я пішла до туалету і там були прожилкі крові і це не місячні місячні мають початися через дві неділі .Більше ніяких виділень не було
Скажіть будь ласка що це може бути
Ірина
Кров'янисті виділення або прожилки крові в слизу всередині менструального циклу швидше всього - це прояви овуляторного синдрому. Але потрібно пам'ятати і про іншу патологію, значно небезпечнішу. Тому пам'ятайте - мінімум раз в рік кожна жінка повинна ввдвідати акушера- гінеколога з метою проф.огляду.
Доброго дня. У мене до вас таке запитання яке я неможу найти ні в якого лікаря як недивно в мене були 2 вагітності повноцінні на першій мене кесерили на 33 тижні але дитинка народилася мертвою, потім я також через рік завагітніла вагітність проходила чудово я народила також кс і тільки на 6 день сказали дит лікарі в пологовому що в дитинки вроджена кишкова непрохідність зробили операцію але вона прожила тільки місяць, в лютому цього року я дізналась що вагітна хоча цього не планувала але і не розчарувалася бо дитинку я хотіла і хочу але в неділю дізналась що плод завмер. Скажіть будь ласка за чого це може бути або які аналізи потрібно здати щоб визначити проблему і щоб народити здорову дитинку). Сама я з міста Мукачева лікарів я пройшла почті всіх від державного до платного але пезрезультатно. 2 вагітність проходила без ускладнень. Але причину я знайти неможу мені порадили написати вам багато хто задоволений вирішила і я. Але нажаль на прийом потрапити поки що неможу тому що чоловік за кордоном.
Марина
Після карантиену чекаю на вас. На даний час здайте кароїотип пари та потрібне дообстеження, без огляду важко. Або запишіться на онлайн консультацію.
Добрий день! В мене наразі 8 день затримки. Перший день останніх місячних 21.02. На УЗД анехеноченне утворення 3.2 мм. Тести негативні. ХГЧ негативне. Через 3 дні утворення 4.1мм.Що це?
Віта
Набдение в динамике: узи, гормональное обследование
Доброго дня. В програму "доню чи сина" входить NGS-аналіз 2-х ембріонів. Якщо є ще ембріони, можна їх заморозити, а вже потім при необхідності пізніше робить NGS-аналіз?
Светлана
Краще робити ампліфікацію ембріонів і при необхідності використати для NGS
Добрый день! 10-11 неделя беременности, ЭКО, принимаю эутирокс 62.5.
ТТГ- 0.60; Т3 св.-3.05; Т4 св- 1.12.
Подскажите, пожалуйста, нужно ли уменьшать дозу и как часто делать контроль данных анализов?
Здравствуйте, доктор-эксперт!
Нужно ли сдавать анализы на гормоны при длительном приеме кок (более 10 лет, с целью лечения спкя) при планировании беременности? Благодарю за ответ!
Доброго дня, на даний момент не можу зв‘язатись з лікарем який призначив ОК(з косметичною метою), після початку прийому почалась мігрень(помірна, без аури, знімається ібупрофеном), раніше не спостерігалось. Краще припинити прийом Белари, якщо я продовжу приймати це дає позитивний фор для розвитку частих мігреней після припинення прийому ОК?
Олена
Если Вы испытаете дискомфорт от приема КОК лучше превратить прием.
Доброго дня була затримка зробила тест був позитивний за тиждень була кровотеча перший день була рясна потом було як звичайні критичні дні на другий місяць знов були критичні але тест все таки позитивний
Доброго дня,ми з дружиною хочемо спільних дітей це унас 2 шлюб,маємо дітей у першому шлюбі.куди б незвирталися усі говорять що усе нормально а результату 0.маємо надію ще на вас.що можете нам підказати.будемо раді почути вашу думку. Дякую.
Ярослав
Доброго дня, необхідна консцультація репродуктолога. Вивчити всі данні та розробити разом тактику до настання вагітності. Якщо вин не можете приїхати до нас особисто ми доступні онлайн для консультації з лікарем?
Для цього необхідно зателефонувати в контакт центр або залишити заявку на сайті, після чого з вами зв'яжеться наш оператор для вибору зручного часу для консультації.
https://mdclinics.com.ua/ua/share/online/
Прийняли таблетки по всіх інструкціях і правилах , але місячні були тільки після таблеток , пройшов рівно місяць від тамтого часу , але місячних знову нема .
Це означає що таблетки не помогли чи як , що робити ?
Денис
Некобхідна консультація у лікаря гінеколога. Чекаємо на вас.
Доброго дня! Чоловіку проводили 2 рази пункцію яєчок в різних клініках, в одній із була стимуляція гормонами 2,5 міс. але результату ніякого. Чи є сенс далі проводити якісь маніпуляції? Чи тільки ДС?
Алла
Доброго дня, для відповіді на це питання необхідно більше інформації та аналіз всіх данних. Чекаю вас на консультації.
Добрий день.
У чоловіка обструктивна форма азоспермії.
Ваш оператор підказала,що в вашій клініці проводять операції для відновлення прохідності сімяних канатиків.
Скільки це коштує, якщо проводять?
Віта Капійчук
Відновлення прохідності сімявиносних канальців після операції відбувається у 30-40% випадків. Якщо відновлення потрібно з приводу планування вагітності, то доцільніше(і фінансово обгрунтованіше) провести забір сперматозоїдів з придатка/яєчка, та провести програму ЕКЗ.
Чекаємо на первинній консультації.
Доброго дня, доктор!
Клініка, в якій я лікувалась, не має такої опції, а я б хотіла на час карантину проклнсультуватись онлайн. Маю погану цитологію і нн хочу зволікати. По бакпосіву та флорцинозу маю аналізи і шукаю лікаря для консультації онлайн. У вас була на консультації по нневиношуванні і буду дуже вдячна, якщо згодитесь прийняти онлайн! Дякую!
Олена
В нас є можливість пройти онлайн консультацію з лікарем по Skype.
Для цього необхідно заповнити просту форму, після чого з вами зв'яжеться наш оператор для вибору зручного часу для консультації.
Запис на консультацію за посиланням ?https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/skype/ ?
Скажите пожалуйста, сколько по времени делается спермограмма ??? и через сколько по времени анализы уже не подлежат рассматриванию???
Люда
У нас в клініці розгляд спермограми відбувається після її розрідження (30-60 хв). Можна оцінювати і пізніше, але з часом рухливість сперматозоїдів знижується.
Здравствуйте, доктора-эксперты! Я принимаю поддерживающую гормональную терапию -планируем беременность (метипред, флутафарм, фолиевою кислоту и во второй фазе цикла -утрожестан). Целесообразно ли проверить гормоны (ранее длительно принимала кок)? Благодарю за ответ!
Наталия
Призначення назначали лікарі? Бажано дотримуватись рекомендацій, якщо так, лікуючого лікаря. У всіх інших випадках ви можете нашкодити здоров’ю
Добрый день Холодян Ирина Ярославовна !
Я проживаю в другой стране,не в Киеве ,скажите вы общаетесь онлайн ? Хотела бы попасть к вам на приём . Мы с мужем хотим детей ,но никак ,за плечами два неудачных Икси
Делают в вашем центре лапараскопию, у меня гидросальпинкс. Если да, то как мне попасть на прием и какие мои дальнейшие действия. Цена? Спасибо. Жду вашего ответа.
Наталья
Проводять. Ціни вказані на сайті. Спочатку бажано записатись на прийом та все обговорити індивідуально. Записатись можна через колл центр
Здравствуйте, у меня были 2 неудачных криопротокола. Доктор склонен считать, что причина в генетике эмбриона и на данном этапе предлагает ПГД. Скажите, опасно ли для эмбриона разморозить-биопсия-заморозить-при подсадке разморозить? Ранее генетика эмбриона не исследовалась, так как оплодотворились все полученные ооциты, все эмбрионы развились. Все отличники. При подготовке к подсадке происходил естественный хэтчинг. Спасибо.
Лариса
Добрый день. Сама процедура безопасна. Только вам нужно будет уточнить: на сколько пар хромосом будет обследован эмбрион ( имеет смысл обследовать на 24 пары)
Добрий день
21.02.20р. я була записана на візит до Грицько Марти Ігорівни і здавала аналізи.
Станом на сьогоднішній день ,03.03.20р. результат не отримала,хоча попередньо телефонувала і нагадувала.
Скажіть ,будь ласка,скільки часу я маю очікувати ще на результат аналізу.
Дякую
Надія
Доброго дня, дивлячись які саме аналізи ви здавали, від цього залежить термін їх готовності.
Зателефонуйте повторно.
Доброго дня! Порекомендували звернутися саме до Вас з питання ЕКЗ.( показання до ЕКЗ 100%)
Цікавить питання, на прийом до Вас, можливо треба вже їхати з конкретним переліком аналізів та певних даних, тому прошу підскажіть будь ласка, що саме потрібно від мене та чоловіка, яка орієнтовна вартість послуги ЕКЗ, можливо в прироньому циклі? Працюю в мед.сфері можу дещо здати у себе на місці.
Буду вдячна за відповідь!
З повагою, Анна Бугеря.
Анна
Доброго дня, Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Разом з лікарем ви складете оптимальну програму обстеження, яка заощадить ваш час і гроші, дозволить розробити ефективний і раціональний план лікування.
Які необхідні обстеження підкаже вже лікар під час візиту, так як на обстеження впливає вік пари, анамнез і т.д.
З цінами нашого центру можна ознайомитись на нашому сайті щоб ви орієнтувалися у фінансовій стороні питання https://mdclinics.com.ua/ceny/
Чи проводиться діагностика прохідності труб. Бажаний час відвідування 06.02, 13.02 до 12:00
Марта
Доброго дня, так в нас проводиться діагностика прохідності маткових труб, необхідна попередня консультація у лікаря. Для запису зателефонуйте нам 0800 504 205.
Анна Витальевна, добрый день. У меня 15 недель беременности, беременность 2я, сопутствующий СД 1 тип. На осмотре гинеколог отметил гипертрофированную шейку матки и отправил на кольпоскопию. Насколько рискованно для беременности делать кольпоскопию? Особенно волнует биопсия, если возникнет у врача желание ее взять. Беременность очень желанная и очень долгожданная и очень бы хотелось отложить на "послеродов "это обследование.
Елена
Кольпоскопия во время беременности не вредна, абсолютно безопасна. Что касаемо биопсии ее проводят исключительно за показаниями.
Доброго вечора!!!В спермограмі чоловіка слиз +,і аглютинація також + , еретроцити - ,про що це свідчить?Буду вдячна за відповідь.
Ірина
Аглютінація - склеювання сперматозоїдів і клітин епітелію, волокон слизу і т. д.
Залежно чим вона викликана - наявністю антиспермальних антитіл або іншими причинами.
Вимагає перевірки, так як може вказувати на імунний фактор безпліддя. Чекаємо на первинну консультацію для дообстеження.
Добрый день, хочу узнать сохранены мои ембрионы в крио-заморозке?
Я у Вас проходила курс ЭКО, но первый раз не успешно, остались ещё две, это было давно и я хотела узнать сохранились ли они. Спасибо
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.