Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Добрий день. В нас була консультація в квітні. Зробила всі аналізи і отримала результати. Хотілось би мати онлайн консультацію. Коли можна найближчим часом записатися?
Доброго дня! Підкажіть будь ласка якщо коротко в 2х словах
То у лютому виявили кісту вона була дуже маленька, думали що сама пройде в травні почала приймати таблетки і свічки щоб вона далі не росла, але сьогодні виявилося на узі що вона стало більшою близко 9 мм це однозначно потрібно вже робити операцію, тільки так вірно?
Добрий день!
Це Полуніна Анна. Я була у вас на прийомі у жовтні. Я тільки зараз розпочала приймати гексикон (4 день). Сьогодні зранку були кровʼянисті виділення. Чи це нормальні виділення чи потрібно припинити лікування?
Добрий день! Чи є міома матки (інтромурально-субсерозний вузол по задній стінці 34*32,4мм) протипоказом для проведення ЕКЗ за державною програмою? додатково присутній ще і чоловічий фактор безпліддя.
Доброго дня! Хронічний фарингіт, тонзиліт, біль в горлі кілька місяців при нормальній температурі і аналізах можна робити повторну дозу чи краще зачекати ще кілька тижнів, місяців?
Вітаю, Владислав Романович.
Підкажіть будь ласка, хочемо здати сперму на зберігання(Для подальшого запліднення).
чоловік війсковий.
Які з військових підпадають під безкоштовні послуги, або знижки?
Що для цього треба?
Коли вранці (най раніше) можна це зробити?
Скажіть будьласка, скільки коштуватиме прийом лікаря генеколога, осмотр на кріслі, турбують біль в низу живота лівої сторони інколи після кексу з чоловіком
Доброго дня, маю таке питання стосовно стимуляції
Програм а екз, Амг 0,67, хронічний ендометріоз, труби прохідні
Третя стимуляція- дві із них невдалі - має дегенеративні яйцеклітини , лише 2 яйцеклітини вдалося заморозити (
Яким чином можем покращити яйцеклітини
Бажаю здоров'я. Мене звати Олексій. Я військово службовець. Прохожу службу з 22 року в ДШВ. Хочу записатися до Вас на онлайн консультацію з приводу Національної програми з ЕКЗ. Підкажіть як це можна зробити?
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка коли краще зробити узі, якщо є підозра в наявності ендометріоїдної кісти та ендометріозу?
Один лікар бачить жовте тіло через узі малого тазу, інший через узі поверхневе бачив кісти.
Я на гормонотерапіі (без щитовдки)
Пила підробні препарати, почали лізти кісти, наразі по ендокринологу все нормалізувалось. На 4й день болить низ живота. Хочу попасти на узі, скажіть в який день циклу краще?
Вітаю пані Вікторія! Мені 42 роки проживаю в Канаді, заміжня, бажаю завагітніти. Минулого місяця зробила всі аналізи та УЗД в Єгипті, показник FSH вище 50, місячні не регулярні. Чи взялись би ви за мене?
Про метод стимуляції овуляції при поганій функції яєчників
Функція моїх яєчників погана, і в мене лише п'ять або шість основних фолікулів, тому я зазвичай використовую програму індукції овуляції. Згідно з їхнім досвідом, скільки яйцеклітин можна отримати та скільки ембріонів можна виробити?
Доброго дня. Маю таке питання. Півтора роки тому народила двійню, був кс. Вага стоїть на місці, дуже сильно випадає волосся, більшість з правої сторони, маю міому, на підборідді почало рости волосся. Моя районна гінеколог нічого мені не призначає крім узд органів малого тазу. Скажіть, будь ласка, які я маю здати аналізи, щоб прийти до вас, і взагалі зрозуміти ситуацію, щоб вирішити це питання
Доброго дня. Маю деякі проблеми по ендокринології, ат. Не лікувалась, але настав час))підкажіть будь ласка ,які мені зробити аналізи перед візитом до вас?
По гінекології- нащупали якусь пухлину, трохи менше яйця😢
Добрий день!Скажіть,будь ласка,чи можна зробити пункцію яєчника в природньому циклі,та перенести яйцеклітину одразу в порожнину матки,де її чекатимуть сперматозоїди.У чоловіка здорова спермограма.Тобто зробити перенос не ембріона,а яйцеклітини?Дякую за відповідь
я хворію хронічним прростатитом який не можемо вилікувати антибіотиком, є запалення, вязкість сперми висока, маю хронічні болі в стовбурч члена та за лоном, чи можу я мати дітей? чи варто мені до вас звернутися по допомогу чи зможете ви допомогти?
під час овуляції в нас був петтинг, без проникнення. в дівчини була затримка 3 дні, зробила вчора тест на 3 день, а показав 1 полоску і почались одразу місячні, а сьогодні місячних немає про що це може свідчити?
Доброго дня. Мені 47 років. У мене менструаціі регулярні. Чи маю я надію завагітніти за допомогою ЕКЗ. Чи є у вас консультаціі он-лайн. Я живу у Кривому Розі.
Добрий день! Я Анна, мені 19 років проблема з гормональним фоном, відсутність місячних, маленький ендометрій знижені жіночі гормони але високий 3-Альфа-Діол
Гіперандрогенія Чи допоможете в цьому напрямку ?
Добрий день!
Нажаль,для контакту я можу скористуватися лише онлайн зв'язком, оскільки я знаходжусь за кордоном.
Мене цікавлять 2 наступних питання:
"Чи можливо записатися на прийом для обстеження,якщо мене цікавить виключно лікування проблеми без планування вагітності?"
"Як я можу записатися на прийом без дзвінка?"
Буду дуже рада отримати від Вас відповідь.Дякую!
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, ми з чоловіком з іншого міста, хотіли б прийняти участь у програмі БЕЗОПЛАТНЕ ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ ЕКЗ від НСЗУ.
Що потрібно зробити для участі?
Які потрібно здати аналізи, щоб приїхати на перший прийом вже з готовими результатами?
Доброго дня, Ірина Ярославівна.
Скажіть будь ласка, чи маю я ще надію завагітніти. Мені 47 років, менструальний цикл регулярний, але не можу завагітніти. Чи є шанс завагітніти з ЕКЗ?
І чи можлива перша консультація он-лайн. Я мешкаю у Кривому Розі.
Возможна ли первичная консультация онлайн. Что бы назначили сдачу анализов мне и партнеру. Так как находимся в Румынии. А уже после и по итогам анализов смогу приехать в Киев. Есть ответы анализов на тромбофилию.
Доброго дня, чи можлива з Вами відео або консультація по телефону?
Я наразі не в Україні, до Вас мене направила Яшина Олена Григорівна.
Буду вдячна за консультацію перед тим як планувати поїздку до України.
З повагою, Ірина
Доброго дня.Чи можна до Вас звернутись із проханням допомогти перервати небажану вагітність.
Термін маленький приблизно 2 або 3 тижні. Мені 46 років.Шо до здоровя :я перенесла три операції хірургічні по верикозу..
Маю велику надію на Вашу допомогу..Дякую за розуміння.
Доброго дня. На який день циклу найкраще запланувати у Вас прийом? Які аналізи із собою необхідно мати? УЗД планую зробити у Вас. Причина звернення - планування вагітності, перший раз, вік 43 роки
Доброго дня! Цікавить таке запитання, мені лікар-гінеколог порадила звернутися, що можна попасти на безкоштовну форму запліднення.Типу з чоловіка беруть зразок, а потім підсаджують жінці,так як мені пояснили.У нас уже більше року нічого не виходить.В мене є дитина уже від першого шлюбу.Та й рідко буває вдома так як військовий.Планується відпустка десь на початку чи середина травня і то на днів 7-8, то хотіли б зайнятися цим питанням, що потрібно для цього всього і якщо є така можливість, і можливо там перед його приїздом потрібно здати якісь аналізи, щоб не витрачати час.Завчасно дякую ☺️
Флюорографію можна замінити на рентген знімок, якщо вже є зроблений? Щодо не сіто тести на ВІЛ, гепатити, сифіліс мається на увазі що не швидкі тести на них?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в які дні ви робите гістероскопію?В який день мц краще прийти до вас на консультацію? Як підготуватися до даної процедури? Дякую, за відповідь.
Добрий день. В нас була консультація в квітні. Зробила всі аналізи і отримала результати. Хотілось би мати онлайн консультацію. Коли можна найближчим часом записатися?
Анастасія Зіменкова
Доброго дня. Найближчий запис 15.07. Доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Доброго дня! Підкажіть будь ласка якщо коротко в 2х словах
То у лютому виявили кісту вона була дуже маленька, думали що сама пройде в травні почала приймати таблетки і свічки щоб вона далі не росла, але сьогодні виявилося на узі що вона стало більшою близко 9 мм це однозначно потрібно вже робити операцію, тільки так вірно?
Світлана
Доброго дня. Потрібен огляд , треба розуміти яка кіста , які саме ліки приймали? Операція - це дуже радіальний метод і важливо враховувати багато факторів
Добрий день!
Це Полуніна Анна. Я була у вас на прийомі у жовтні. Я тільки зараз розпочала приймати гексикон (4 день). Сьогодні зранку були кровʼянисті виділення. Чи це нормальні виділення чи потрібно припинити лікування?
Добрий день! Чи є міома матки (інтромурально-субсерозний вузол по задній стінці 34*32,4мм) протипоказом для проведення ЕКЗ за державною програмою? додатково присутній ще і чоловічий фактор безпліддя.
Анастасія
Доброго дня. Так, міома є одним з протипоказів за державною програмою.
Доброго дня! Хронічний фарингіт, тонзиліт, біль в горлі кілька місяців при нормальній температурі і аналізах можна робити повторну дозу чи краще зачекати ще кілька тижнів, місяців?
Оксана
Доброго дня. Не бажано.
Легкий біль у горлі не є протипоказанням до ревакцинації, але рішення приймає лікар, враховуючи загальний стан пацієнта.
Вітаю, Владислав Романович.
Підкажіть будь ласка, хочемо здати сперму на зберігання(Для подальшого запліднення).
чоловік війсковий.
Які з військових підпадають під безкоштовні послуги, або знижки?
Що для цього треба?
Коли вранці (най раніше) можна це зробити?
Міла
Доброго дня. Детальна інформація тут: https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/zberezhennya-kliytyn/ Доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142. Здача аналізу з 9:00.
Як і аналізи і огляд яких лікарів потрібно пройти перед стимуляціею
Олена
Доброго дня. Для початку раджу записатись на онлайн-зустріч, переглянемо аналізи, які маєте і надам список обстеження. Орієнтовний перелік ось: https://mdclinics.com.ua/ua/enc/obovyazkove-obstezhennya-pered-ekz/
Скажіть будьласка, скільки коштуватиме прийом лікаря генеколога, осмотр на кріслі, турбують біль в низу живота лівої сторони інколи після кексу з чоловіком
Татьяна
Доброго дня. Вартість консультації зі знижкою -650 грн. УЗД органів малого тазу - 1100 грн. Є акційні пакети, як наприклад чек-ап щорічний https://mdclinics.com.ua/ua/share/check-up-richny/
Який найкоротший інтервал у жінок для стимуляції овуляції?
Чи має лікарня матьі дитин технологію локалізації веретена?
Олеся
Доброго дня. Через два місяці можна починати нову стимуляцію. Якщо я правильно зрозуміла питання. Для локалізації веретена поділу у нас є поліризаційний мікроскоп. Буду рада зустрітись на консультації.
Доброго дня, маю таке питання стосовно стимуляції
Програм а екз, Амг 0,67, хронічний ендометріоз, труби прохідні
Третя стимуляція- дві із них невдалі - має дегенеративні яйцеклітини , лише 2 яйцеклітини вдалося заморозити (
Яким чином можем покращити яйцеклітини
Катерина
Доброго дня. При ендометріозі справді дещо гірша якість яйцеклітин і це може бути надскладне завдання . Треба проаналізувати протоколи стимуляції та препарати , які використовували . Успіху !
Бажаю здоров'я. Мене звати Олексій. Я військово службовець. Прохожу службу з 22 року в ДШВ. Хочу записатися до Вас на онлайн консультацію з приводу Національної програми з ЕКЗ. Підкажіть як це можна зробити?
Олексій
Доброго дня. Доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка коли краще зробити узі, якщо є підозра в наявності ендометріоїдної кісти та ендометріозу?
Один лікар бачить жовте тіло через узі малого тазу, інший через узі поверхневе бачив кісти.
Я на гормонотерапіі (без щитовдки)
Пила підробні препарати, почали лізти кісти, наразі по ендокринологу все нормалізувалось. На 4й день болить низ живота. Хочу попасти на узі, скажіть в який день циклу краще?
Марина
Доброго дня. День циклу не має значення . УЗД потрібно вагінальне і фахівець , що проводить дані дослідження щодня, вміє відрізнити жовте тіло від ендометріозу ! Здоровʼя Вам.
Вітаю пані Вікторія! Мені 42 роки проживаю в Канаді, заміжня, бажаю завагітніти. Минулого місяця зробила всі аналізи та УЗД в Єгипті, показник FSH вище 50, місячні не регулярні. Чи взялись би ви за мене?
Тетяна
Вітаю. Записуйтесь на онлайн зустріч, все обговоримо.
Про метод стимуляції овуляції при поганій функції яєчників
Функція моїх яєчників погана, і в мене лише п'ять або шість основних фолікулів, тому я зазвичай використовую програму індукції овуляції. Згідно з їхнім досвідом, скільки яйцеклітин можна отримати та скільки ембріонів можна виробити?
Алеся
Доброго дня. Це все дуже індивідуально. Все залежить від віку, від якості яйцеклітини. Прогноз робити неможливо.
Доброго дня. Маю таке питання. Півтора роки тому народила двійню, був кс. Вага стоїть на місці, дуже сильно випадає волосся, більшість з правої сторони, маю міому, на підборідді почало рости волосся. Моя районна гінеколог нічого мені не призначає крім узд органів малого тазу. Скажіть, будь ласка, які я маю здати аналізи, щоб прийти до вас, і взагалі зрозуміти ситуацію, щоб вирішити це питання
Вікторія
Доброго дня. Для початку можемо провести онлайн-роз'яснення, детально обговорити ваше питання і визначити подальшу тактику дій.
Доброго дня. Маю деякі проблеми по ендокринології, ат. Не лікувалась, але настав час))підкажіть будь ласка ,які мені зробити аналізи перед візитом до вас?
По гінекології- нащупали якусь пухлину, трохи менше яйця😢
Олександра
Доброго дня. Необхідно здати такі аналізи крові: печінкові проби , зак, ттг , атпо , феритин , віт Д. По гінекології потрібно робити огляд.
Добрий день!Скажіть,будь ласка,чи можна зробити пункцію яєчника в природньому циклі,та перенести яйцеклітину одразу в порожнину матки,де її чекатимуть сперматозоїди.У чоловіка здорова спермограма.Тобто зробити перенос не ембріона,а яйцеклітини?Дякую за відповідь
я хворію хронічним прростатитом який не можемо вилікувати антибіотиком, є запалення, вязкість сперми висока, маю хронічні болі в стовбурч члена та за лоном, чи можу я мати дітей? чи варто мені до вас звернутися по допомогу чи зможете ви допомогти?
Олександр
Доброго дня. Якщо в еякуляті наявні сперматозоїди, значить Ви можете мати дітей. Питання лише яким шляхом (самостійна вагітність або допоміжні репродуктивні технології) і що для цього потрібно зробити. Це залежить від Вашого анамнезу, терміну ненастання вагітності, анамнезу дружини, повної картини по спермограмі, зданій в клініці репродуктивної медицини, тощо. Хронічний простатит не може бути причиною абсолютного чоловічого безпліддя і може лише погіршувати якість сперми і сперматозоїдів в момент загострення.
під час овуляції в нас був петтинг, без проникнення. в дівчини була затримка 3 дні, зробила вчора тест на 3 день, а показав 1 полоску і почались одразу місячні, а сьогодні місячних немає про що це може свідчити?
артем
Доброго дня. Необхідно зробити УЗД дослідження, щоб зрозуміти в чому причина.
Доброго дня. Звичайно, обмежень за віком немає, але є спеціальне додаткове обстеження для вікових пацієнтів, тому краще спочатку записатись на консультацію.
Доброго дня. Мені 47 років. У мене менструаціі регулярні. Чи маю я надію завагітніти за допомогою ЕКЗ. Чи є у вас консультаціі он-лайн. Я живу у Кривому Розі.
Лариса Григорівна Науменко
Доброго дня. Проводжу онлайн-роз'яснення. Шанс завагітніти є завжди. Чекаю на зустріч в будь-якому форматі.
Добрий день. Я на зараз не перебуваю в Україні. Я можу зробити першу консультацію с Вами онлайн?
Дякую.
Вікторія
Виктория
Доброго дня. Так, по вівторках проводжу онлайн-роз'яснення. Для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори контакт-центру зателефонують та підберуть зручний час для візиту.
Також доступний запис за номером телефону 0800209142.
Добрий день! Я Анна, мені 19 років проблема з гормональним фоном, відсутність місячних, маленький ендометрій знижені жіночі гормони але високий 3-Альфа-Діол
Гіперандрогенія Чи допоможете в цьому напрямку ?
Анна
Доброго дня. Звісно, приходьте на консультацію. Зараз діють хороші пропозиції на перший візит.
Добрий день!
Нажаль,для контакту я можу скористуватися лише онлайн зв'язком, оскільки я знаходжусь за кордоном.
Мене цікавлять 2 наступних питання:
"Чи можливо записатися на прийом для обстеження,якщо мене цікавить виключно лікування проблеми без планування вагітності?"
"Як я можу записатися на прийом без дзвінка?"
Буду дуже рада отримати від Вас відповідь.Дякую!
Надія
Доброго дня. Дивлячись яку проблему маєте. Можна записатись через сайт, в чаті, не телефонувавши до контакт-центру. Чи для початку записатись на онлайн-роз'яснення.
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, ми з чоловіком з іншого міста, хотіли б прийняти участь у програмі БЕЗОПЛАТНЕ ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ ЕКЗ від НСЗУ.
Що потрібно зробити для участі?
Які потрібно здати аналізи, щоб приїхати на перший прийом вже з готовими результатами?
Ірина
Доброго дня. Раджу для початку записатись на онлайн-роз'яснення, обговоримо всі нюанси, отримаєте список необхідних обстежень.
Доброго дня, Ірина Ярославівна.
Скажіть будь ласка, чи маю я ще надію завагітніти. Мені 47 років, менструальний цикл регулярний, але не можу завагітніти. Чи є шанс завагітніти з ЕКЗ?
І чи можлива перша консультація он-лайн. Я мешкаю у Кривому Розі.
Лариса Науменко
Доброго дня. Шанс є завжди. Для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори контакт-центру зателефонують та підберуть зручний час для онлайн-роз'яснення.
Також доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142. Чекаю на онлайн-зустріч.
Возможна ли первичная консультация онлайн. Что бы назначили сдачу анализов мне и партнеру. Так как находимся в Румынии. А уже после и по итогам анализов смогу приехать в Киев. Есть ответы анализов на тромбофилию.
Элла
Доброго дня. Так, по вівторках проводжу онлайн-роз'яснення. Для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори контакт-центру зателефонують та підберуть зручний час для візиту.
Також доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Доброго дня, чи можлива з Вами відео або консультація по телефону?
Я наразі не в Україні, до Вас мене направила Яшина Олена Григорівна.
Буду вдячна за консультацію перед тим як планувати поїздку до України.
З повагою, Ірина
Ірина
Доброго дня, для запису напишіть нам у віконечко на сайті, наші оператори контакт-центру зателефонують та підберуть зручний час для онлайн-роз'яснення.
Також доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Доброго дня.Чи можна до Вас звернутись із проханням допомогти перервати небажану вагітність.
Термін маленький приблизно 2 або 3 тижні. Мені 46 років.Шо до здоровя :я перенесла три операції хірургічні по верикозу..
Маю велику надію на Вашу допомогу..Дякую за розуміння.
Наталія
Доброго дня. Не проводимо дану процедуру в наших медичних центрах.
Доброго дня. На який день циклу найкраще запланувати у Вас прийом? Які аналізи із собою необхідно мати? УЗД планую зробити у Вас. Причина звернення - планування вагітності, перший раз, вік 43 роки
Шевелюк Ірина Іванівна
Доброго дня. Можна в любий день циклу . Аналізи АМГ , ттг , пролактин. Якщо потрібно буде дообстеження, аналізи можна здати в нашому медичному центрі.
Доброго дня! Цікавить таке запитання, мені лікар-гінеколог порадила звернутися, що можна попасти на безкоштовну форму запліднення.Типу з чоловіка беруть зразок, а потім підсаджують жінці,так як мені пояснили.У нас уже більше року нічого не виходить.В мене є дитина уже від першого шлюбу.Та й рідко буває вдома так як військовий.Планується відпустка десь на початку чи середина травня і то на днів 7-8, то хотіли б зайнятися цим питанням, що потрібно для цього всього і якщо є така можливість, і можливо там перед його приїздом потрібно здати якісь аналізи, щоб не витрачати час.Завчасно дякую ☺️
Олена
Доброго дня. Для початку раджу записатись на онлайн-роз'яснення, там сплануємо подальший план дій.
Флюорографію можна замінити на рентген знімок, якщо вже є зроблений? Щодо не сіто тести на ВІЛ, гепатити, сифіліс мається на увазі що не швидкі тести на них?
Ольга Піддубна
Вітаю. Так, замінити можна, головне, щоб було заключення. Швидкі тести не підходять.
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в які дні ви робите гістероскопію?В який день мц краще прийти до вас на консультацію? Як підготуватися до даної процедури? Дякую, за відповідь.
Анастасія
Доброго дня. Гістероскопія проводиться на 7-12 дмц .
Підготовка: здати пакет аналізів ,в день процедури бути натще (нічого не їсти і не пити ,навіть води !!!)
Бути за хв 30-40 до процедури,з документами (паспорт і код). До зустрічі на консультації!
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.