0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Дні відкритих дверей

Медичний центр «Мати та дитина» щомісяця проводить тематичні Дні відкритих дверей. Запрошуємо вас відвідати одну з таких зустрічей. На ній ми надамо вам можливість довідатися для себе багато чого нового та цікавого. З радістю розповімо про наші можливості, поговоримо про проблему безплідності та способи її вирішення, поділимося власним досвідом застосування допоміжних репродуктивних технологій і лікування жіночих захворювань, і, звичайно ж, відповімо на ваші запитання. Також на цій зустрічі ви довідаєтеся про те, як захистити себе від зовнішніх небезпек та подбати про власне здоров’я.

Знайомство з клінікою

Можливо, саме зараз ви обираєте клініку, порівнюєте умови, вартість і оцінюєте досвід лікарів. День відкритих дверей – це чудова можливість познайомитися ближче. Адже особисте знайомство набагато цінніше, ніж плітки та відгуки.

Якщо вам потрібна відповідь на запитання, яке вас давно непокоїть, або порада лікаря, приходьте на День відкритих дверей! Ви зможете проконсультуватися у лікаря, поділитися своїми острахами та сумнівами, спитати поради у професіонала.

Ми будемо раді бачити вас на нашому Дні відкритих дверей!

Ліцензії та сертифікати

Всi сертифiкати
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205