English version Русская версия         Наша страница на Facebook Наш канал на youtube g+
044 251-3-251 0800-504-205*
*безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

TESA, TESE

Інвазивні методи отримання сперматозоїдів

При чоловічому безплідді, яке характеризується відсутністю в еякуляті сперматозоїдів, застосовуються інвазивні методи отримання сперми. До них відносять методи PESA, ТESA і TESE.

Оптимальними для отримання сперматозоїдів при обструктивній азооспермії є методи PESA і ТESA, а при необструктивній азооспермії – метод TESE – двостороння біопсія яєчок із використанням мікрохірургічної техніки.

Лікування безпліддя, процедури PESA, ТESA і TESE м Київ, Україна

 PESA

PESA – голкова біопсія декількох ділянок придатків яєчок. При обструктивній азооспермії ефективність методу оцінюється у 100%, але проведення процедури може посилити наявну обструкцію.

 TESA

TESA – голкова біопсія декількох ділянок яєчок. Це найменш інвазивний метод отримання сперматозоїдів. У випадках необструктивної азооспермії метод обмежений за ефективністю самим захворюванням (тобто, вогнищ сперматогенезу може просто не бути) та відсутністю візуального контролю тканини яєчка (можна не виявити вогнищ сперматогенезу при пункції). Якщо після 5-6 пункцій кожного яєчка сперматозоїдів не виявили, то, за згодою пацієнта, переходять до мікрохірургічного варіанта пункції – ТESЕ.

 TESE

TESE – аспірація тканини яєчка для подальшого пошуку сперматозоїдів. Цей метод є одним з найбільш ефективних для лікування чоловічої безпліддя. Під час TESE роблять біопсію яєчка, і з отриманої тканини виділяють сперматозоїди, якими пізніше запліднюють яйцеклітину. Існує два способи отримання сперматозоїдів. Перший – закрита пункція за допомогою спеціального пістолета (високі ризики ускладнень і ефективність не вище, ніж у PESA). Другий – двостороння мікрохірургічна мультифокальна біопсія яєчок. Цей спосіб ефективний при необструктивній азооспермії.

Запис на прийом Відгуки Лікарі Callback


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, загальна оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
SSLЛист директору
Ліцензія МОЗ України АГ № 603203 від 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копіювання інформації на сайті mdclinics.com.ua дозволено лише після письмової згоди власника.
Причини та лікування безпліддя | Чоловіче безпліддя: причини, лікування | Ознаки вагітності: перші ознаки, симптоми | Ендометріоз: лікування, симптоми
Про клініку    |    Послуги    |    Ціни    |    Лікарі    |    Учбовий центр    |    Прес-центр    |    Контакти