0 800 504 205

(Звонки с мобильных бесплатно)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Медичнi центри

"Мати та дитина" на правому березi
"Мати та дитина" на правому березi

Київський медичний центр на правому березі спеціалізується на ендокринологічних і генетичних дослідженнях, програмах донації ооцитів та сурогатного материнства, а також на преімплантаційній генетичній діагностиці. У медичному центрі працюють лікарі високої спеціалізації, мають багаторічний досвід застосування допоміжних репродуктивних технологій. Повна адреса: 04114, Україна, Київ, вул. Макіївська, 8.

Детальнiше
"Мати та дитина" на лівому березі
"Мати та дитина" на лівому березі

Медичний центр «Мати та дитина» на лівому березі був відкритий у вересні 2011 року. Це новий, відмінно оснащений медичний центр. Окрім лікування безпліддя, в абсолютно безпечних умовах із використанням обладнання провідних світових виробників проводяться лапароскопії та гістероскопії будь-якої складності. Медичний досвід «Мати та дитина» на лівому березі: • лікування безплідності, допоміжні репродуктивні технології; • спостереження вагітності, пренатальна діагностика; • амбулаторна гінекологія; • ендоскопічна гінекологія (лапароскопія, гістероскопія); • лабораторна діагностика; • школа майбутніх батьків. Площа медичного центру на лівому березі – 750 кв.м.. У ньому працюють 45 висококваліфікованих фахівців. Біля медичного центру є власна територія та місце для паркування. У клініці розміщено 2 операційних зали, ембріологічна лабораторія, 4 апарати УЗД, у тому числі 1 експертного класу.

Детальнiше
"Мати та дитина" на Оболоні
"Мати та дитина" на Оболоні

18 жовтня 2013 на проспекті Героїв Сталінграду, 8 свої двері відчинив третій медичний центр «Мати та дитина». Пріоритетними напрямками центру є лікування безпліддя, в тому числі важких форм чоловічого безпліддя та експертне спостереження вагітності, так і вагітностей з підвищеними ризиками. У медичному центрі також проводиться лікування гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, порушення менструального циклу, патологічного клімаксу, захворювань органів малого таза. Спеціалізація медичного центру «Мати та дитина» на Оболоні: • спостереження вагітності; • пренатальна діагностика; • амбулаторна гінекологія; • лабораторні дослідження; • школа майбутніх батьків; • повний перелік методів лікування безпліддя від стимуляції овуляції до ЕКЗ і PGD; • лікування важких форм чоловічого безпліддя. Професіоналізм лікарів центру, зокрема й акушерів-гінекологів, їх багаторічний досвід у лікуванні безпліддя, забезпечує високу ефективність роботи. Центр оснащений обладнанням високого класу, яке гарантує точність і якість досліджень. Спостереження вагітності здійснюється в рамках комплексних програм, які містять консультації акушерів-гінекологів та лікарів-спеціалістів, всі необхідні клінічні та біохімічні аналізи, генетичні тести, ЕКГ, УЗД, пренатальні скринінги плоду та багато іншого. А затишна атмосфера клініки робить процес лікування максимально комфортним.

Детальнiше
"Мати та дитина" в Житомирі
"Мати та дитина" в Житомирі

1 квітня 2016 в Житомирі свої двері відчинив четвертий медичний центр «Мати та дитина». Пріоритетними напрямками центру є: лікування безпліддя, в тому числі важких форм чоловічого безпліддя; Експертне спостереження вагітності, так і вагітностей з підвищеними ризиками. У медичному центрі також проводиться лікування гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, порушення менструального циклу, патологічного клімаксу, захворювань органів малого таза. Спеціалізація медичного центру «Мати та дитина» в Житомирі: • спостереження вагітності; • пренатальна діагностика; • амбулаторна гінекологія; • лабораторні дослідження; • педіатрія; • повний перелік методів лікування безпліддя від стимуляції овуляції до ЕКЗ і PGD; • лікування важких форм чоловічого безпліддя. Професіоналізм лікарів центру забезпечує високу ефективність лікування безпліддя і спостереження вагітності, а затишна атмосфера робить таке лікування максимально комфортним для пацієнтів. Послуга ЕКЗ тепер стала ближче для мешканців Житомира. Тут працюють акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, мамологи, онкологи, терапевти, які мають багаторічний досвід у лікуванні безпліддя. Центр оснащений обладнанням високого класу, яке забезпечує точність і якість досліджень. Спостереження вагітності здійснюється в рамках комплексних програм, які містять консультації акушерів-гінекологів та лікарів-спеціалістів, всі необхідні клінічні та біохімічні аналізи, генетичні тести, ЕКГ, УЗД, пренатальні скринінги плоду та багато іншого.

Детальнiше
"Мати та дитина" у Львові
"Мати та дитина" у Львові

Медичний центр у Львові спеціалізується на ендокринологічних і генетичних дослідженнях, програмах донації ооцитів і сурогатного материнства, а також на преімплантаційній генетичній діагностиці. У клініці працюють лікарі дуже високої спеціалізації, які мають багаторічний досвід застосування допоміжних репродуктивних технологій. Повна адреса: 79058, Львів, вул. Замарстинівська, 85а

Детальнiше
Хірургічне відділення
Хірургічне відділення

Хірургічне відділення медичного центру «Мати та дитина» на правому березі відкрило свої двері 8 квітня 2017 року. Очолює відділення спеціаліст вищої категорії, заслужений лікар України, кандидат медичних наук Винярский Ярослав Михайлович. Це новий, відмінно оснащений медичний заклад. Тут проводяться лапароскопії та гістероскопії будь-якої складності, а також великий перелік інших гінекологічних та урологічних операцій. Повна адреса: 04114, Україна, Київ, вул. Макіївська, 8 (хірургічне відділення)

Детальнiше
"Мати та дитина" на Печерську
"Мати та дитина" на Печерську

Кінець 2018 роки для медичного центру «Мати та дитина» ознаменувався відкриттям нової сучасної філії на столичному Печерську. "Новонароджене" відділення відмінно оснащено ультрасучасним устаткуванням, що дозволяє якісно і оперативно вирішувати медичні питання практично будь-якої складності. Професійна команда лікарів, давно працює як єдиний злагоджений механізм, складається з репродуктологов, гінекологів, урологів, ендокринологів, терапевта, генетика, фізіотерапевта, фахівців з ведення вагітності, по пренальной і УЗД-діагностики. Професійний персонал, якісний сервіс, зручне місце розташування нового і затишного центру дозволяють надавати послуги на найвищому рівні, а заспокійливий шум штучного водоспаду в зоні очікування - відчувати себе не в мед. установі, а в місці, де вас почують, зрозуміють і допоможуть. Тому що саме тут вже більше 10 років народжується майбутнє! Повна адреса: 02000, Україна, Київ, Кловський узвіз, 12А

Детальнiше
Генетична лабораторія
Генетична лабораторія

Новий молекулярний, цитогенетичний, клініко-діагностичний підрозділ - власна генетична лабораторія! Це результат кропіткої дворічної роботи команди фахівців МЦ "Мати та дитина". Але навіть найякісніше обладнання залишається дорогим кусом заліза без вправних та талановитих рук генетика. Тому в нашій лабораторії зібралася міцна команда досвідчених фахівців, які зможуть вирішити питання будь-якого рівня складності. Здійснилася наша мрія - відтепер ми робимо NGS (доімплантаційну діагностику на основі секвенування) у власній лабораторії. Повна адреса: 04114, Україна, Київ, вул. Макіївська, 8 (генетичне відділення)

Детальнiше
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205