0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Фотопроект

Фотопроект «Життя починається з любові»

Медичний центр «Мати та дитина» представляє унікальний фотопроект, присвячений материнським почуттям, - «Життя починається з любові». Останнім часом в Україні і в світі в цілому спостерігається тенденція до збільшення середнього віку майбутніх мам. Сучасні жінки в гонитві за кар'єрою, освітою, активним способом життя відкладають народження дитини «на потім». Нерідко, упустивши дорогоцінний час, майбутні батьки можуть зіткнутися з проблемою неможливості завагітніти.

   За допомогою мистецтва фотографії ми хочемо показати, що для жінки немає нічого більш важливого, ніж народження дитини. Ніякі інші цінності і події в житті не здатні подарувати такий неймовірний світ навколо, який оточує жінку після появи малюка на світ.

«Материнство - це особливий дар, який, на жаль, не кожному дається легко. Ми закликаємо жінок не відкладати народження малюка на завтра, адже нерідко, досягнувши бажаного в життя і вирішивши стати мамою, жінка стикається з численними перешкодами, пов'язаними з неможливістю завагітніти або виносити дитину. Пам'ятайте, вік жінки серед причин безпліддя займає не останнє місце », - зазначає генеральний директор МЦ« Мать и дитя », гінеколог-репродуктолог, мама 5-ти дітей Наталія Данкович, яка щодня консультує десятки пар, причиною безпліддя у яких є вік.

   Мета фотопроекту «Життя починається з любові» - привернути увагу громадськості до теми материнства і змусити задуматися над проблемою збільшення віку майбутніх мам. Ми покажемо, як щаслива і прекрасна мама, яка дивиться на свою дитину, як чисті і ніжні її почуття.

Ліцензії та сертифікати

Всi сертифiкати
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205