Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня. Мала дві вагітності( одна завмерла на 9тижні а інша була позаматковою)це було в лютому 2026. Зараз аналіз показав запальні зміни у мазку.потрібна ваша порада (оплачу за консультацію)
Як дізнатись чи є спроба на екз по нсзу, ?вже 1 була цього року. Невдала. Ембріонів немає. До лікаря який це робив не хочу звертатись , вона мене ігнорує
Добрий день Олександре Дмитровичу!
Для визначення точних розмірів міом дуже важливо робити УЗД до 7 дн з дня місячних. Робила КТ кульшових суглобів і лікар звернув увагу на великі розміри ніби міоми. Краще почекати 2 тижні чи якщо це буде до 20 дн з дня місячних наскільки велика похибка результатів.
Дякую заздалегідь за відповідь.
Доброго дня! Мене звати Семен, я військовослужбовець Управління Державної Охорони України. Виникло питання щодо методу Lamp ампліфікації та повʼязаних з ним технічних засобів. Будь ласка, звʼяжіться зі мною, номер додав. Очікую на зворотній звʼязок.
Добрий день
Розглядаю ваш центр для ведення вагітності, зараз термін майже 9 тижнів, підтвердили вагітність на 6 тижні
Підскажіть, коли краще вже звернутись до вас?
Вітаю, Мирослава Михайлівна!
Намагалася записатися на онлайн-консультацію, але не знайшла, як це зробити, тому спробую коротко поставити запитання тут.
Мені 38 років, проживаю за кордоном і планую в серпні пройти перший цикл забору та замороження яйцеклітин у Києві з вами.
Водночас через дуже болісну овуляцію (синдром Міттельшмерца) я приймаю комбіновані оральні контрацептиви. Також мені призначено діагностично-лікувальну лапароскопію з метою виявлення та, за потреби, лікування ендометріозу й спайкового процесу.
Підкажіть, будь ласка, що в моїй ситуації доцільніше виконати спочатку: лапароскопію чи забір яйцеклітин?
Також цікавить, якщо я планую стимуляцію та забір яйцеклітин у серпні, чи потрібно вже зараз відміняти протизаплідні препарати, і за який час до початку програми це бажано зробити?
Буду дуже вдячна за Вашу пораду.
З повагою,Ольга Малюченко
Доброго дня, хоті ла би уточнити чи можна провести консультацію онлайн, оскільки я зараз знаходжусь за кордоном і маю питання яке потрібно вирішити найближчим часом.
Добрый день,
Мне 51, полтора года менопауза, на ГЗТ фемостон Конти. У меня при обследовании узи был обнаружен полип во влагалище. Рекомендовано удаление. Я сейчас нахожусь на Кипре и собираюсь специально приехать на следующей неделе или через неделю в Украину – подскажите пожалуйста, можно ли у Вас будет сразу провести обследование и удаление и будут ли у Вас свободные слоты для записи. Как все правильно организовать? Есть ли онлайн консультация, чтоб все уточнить? Спасибо заранее 🙏🏻🙏🏻
Добрий день, ви мені давали направлення на гормони і вказано, що треба здати на 1-5 день. Але я була закордоном і ось завтра 6-ий день. Нічого страшного чи чекати новий цикл?
Здрастуйте, Юліє Олександрівно. Я глухоніма, тому зі мною спілкується перекладач через відеочат. Я із Запоріжжя, але вже 4 роки мешкаю в Австрії.
Я хочу поставити запитання щодо планування вагітності та донорського ЕКЗ. Я маю всі медичні документи. Протягом року я проходила лікування: "Плаза Медика" лікування, але результат мене не влаштував.
Також я вже мав ЕКО. Перша спроба закінчилася вагітністю, але другого місяця вагітність завмерла. Після цього була друга спроба ЕКЗ, але вона виявилася безуспішною.
Чи можна у вас вступити до програми «Мати та дитя»? У мене є вся історія лікування, дані щодо ліків та результати ЕКЗ.
IVF in Ukraine Єко донорська яйцеклітина в Україні
Доброго дня ! Нам потрібно єко з донорською яйцеклітиною , знаходимось за кордоном як можно поговорити з вами через zoom чи це можливо ?напишіть мені будь ласка на мою електронну пошту .
Вітаю! Хотіла уточнити, чи проводите ви прийоми перед плануванням вагітності — огляд, рекомендації та необхідні обстеження? (Перша вагітність екз у вас, другу хочемо спробувати самі)
Добрий день! Мені 57 років. У мене часто з’являється біль у суглобах в незвичних місцях, наприклад в пальці на одній руці, болить і ниє. Біль з’являється періодично. Дуже важко заснути, буває що взагалі не засинаю до ранку. Безсоння може тривати дві ночі підряд. Прокидаюсь серед ночі. Я приймаю квертин по одній таблетке з ранку і вітамін Д в краплях після сніданку. Приймала хелатний кальцій, нещодавно закінчився. Чи є якійсь препарат від таких станів щоб полегшити життя?
Добрий день! Вибачте, що турбую.
Звертаюся до Вас за консультацією. Ми з чоловіком пройшли три спроби ЕКЗ ( в іншій клінікі), але вагітність, на жаль, не настає. При першій спробі була біохімічна вагітність.
Буду вдячна за Вашу думку щодо можливих причин та подальших кроків. За потреби можу надати всі результати аналізів і протоколи попередніх спроб. Дякую
Добрий день, чи можливо записатися на онлайн консультацію до вас ? Питання у мене кожен цикл фолікулярна кіста, мені призначили КОК я планую вагітність, призначили бо не подобається ендометрій для підсадки ембріона і із-за кісти
Доброго дня, Володимире Володимировичу!
Нам Вас порекомендували як досвідченого спеціаліста у сфері репродуктології, тому звертаємося до Вас за консультацією.
Ми з чоловіком вже близько 2 років намагаємося зачати дитину, але, на жаль, поки безрезультатно. Мені 40 років, чоловікові 46 років. Я проходила первинні гінекологічні обстеження — серйозних патологій не виявлено, загалом усе в нормі. Чоловік також здавав базові аналізи (спермограму) — показники середні, без критичних відхилень.
Наразі ми тимчасово проживаємо в Німеччині, тому хотіли б уточнити організаційні моменти:
1. З чого краще розпочати — записатися одразу до Вас на прийом?
2. Як зазвичай проходить первинне обстеження пари у Вашому центрі?
3. Скільки часу в середньому займає діагностика для виявлення причин?
4. На який термін необхідно планувати приїзд для обстеження?
5. Які можливі етапи лікування (включаючи ЕКЗ або інші методи) можуть потребувати більш тривалого перебування?
6. Також будемо вдячні, якщо зорієнтуєте щодо приблизної вартості діагностики та можливих процедур (хоча б у діапазоні «від і до»).
Нам важливо розуміти строки та фінансову сторону, щоб правильно спланувати поїздку.
Будемо вдячні за відповідь.
Доброго ранку Віталій Юрійович! Я записала доньку до вас на 9 травня на прийом, вона приїде на тиждень видалити поліп. Ми дуже розраховуємо все встигнути за тиждень, якщо черга, чи можна одразу записатися на операцію а не тільки на консультацію? Ми сподіваємося 9 травня одразу аналізи здати. Можливо забронювати час на 12, 13, або 14 травня для операції?
Мої вітання! Хотіла би попасти до вас на онлайн консультацію за рекомендацією знайомих. І цікавить чи ви працюєте зі страховими? Було б непогано, але якщо ні, то запишусь як є
Доброго дня,
В мене термін вагітності 5 тижнів.
В порожнині матки видно тільки плідне яйце.
Вже потрібно ставати на облік і здавати всі аналізи для обстеження ? Чи ще рано і потрібно дочекатись коли буде видно ембріон?
Чи колиться гонал ф підшкірно в мошонку для покращення сперматогенезу? Чи краще в живіт? Погана спермограма ( олігоастенотератозооспермія)Фсг 3,68; лг 7,3. Всі гормональні аналізи в нормі. Лікар лікуючий призначив колоти в мошонку, але щось боюсь туди колоти. Дуже б хотів почути Вас, куди саме колоти
Добрий день.
В мене за 1,5 року п'ять невдалих переносів ембріонів.
Хочу почути іншу експертну думку і почати нове лікування.
Що мені потрібно мати з собою у Вас на прийомі?
Добрий день. Мені 46, чоловіку 32. Не можу завагітнити. Питання, якщо робити ЕКО, чи обов'язково мужу приїзджати для здачі сперми? Ми х Сумської обл,чоловік не має можливості приїхати в Києв ВЗАГАЛІ. Чи є можливість заморозки її у нас тут? Я можу через знайомих медиків, які мають свої лабораторії запитати.. але чи є сенс запитувати, якщо вас не не влаштує, наприклад.
Добрий день, ми з чоловіком вже майже рік намагаємося завагітніти але вагітність не настає, цикл регулярний, овуляція є, мій лікар гінеколог каже що все дуже добре але всерівно вагітності немає, можливо проблема у зайвій вазі ?
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я претендувати на безкоштовну програму лікування безпліддя по НСЗУ за такими параметрами: вік 39 років, немає чоловіка, маткових труб не видаляли, 12 років тому втратила дитину, гормональні аналізи 1 рік тому - в межах норми? Які ще крім безпліддя невстановленої етіології є протипокази до програми нсзу? Дякую за відповідь!
Добрий день! Записалися до Вас на консультацію та здали попередньо аналізи, що Ви рекомендували (здала гормони на 2 дмц: ФСГ, ЛГ, АМГ, ТТГ, пролактин), але за записом потрапимо до Вас лише через місяць - чи актуальними ще будуть аналізи?
Доброго дня, Анастасію Юріівна,
Моє призвище Максимюк Ірина,
16.02.2026 я була у Вас на консультації відносно планування вагітності.
Отримала результати всіх проїдених аналізів.
Прошу надати Ваше заключення відносно результатів чи є застереження?
Дякую,
З повагою
Ірина
Доброго ранку Володимир Володимирович. Це Круподеря Вікторія Вікторівна. Рік назад ми почали програму "Доню чи сина" і пройшли тільки половину програми заморозивши мої клітини. Так склалося,що чоловіка забрали і він пішов служити. Тепер найближчим часом буде можливість і ми плануємо знову до Вас приїхати і продовжити програму.Таке питання. Мені треба записатися на онлайн консультацію,щоб Ви пояснили наші дії,що нам робити впершу чергу,щоб продовжити програму?
Добрий день
Мені і чоловіку по 41 року
Більше року намагаємося завагітніти пробували самостійно, а тоді стимулювали Летрозол на третій день циклу і на 11 день циклу овітрель
Вже 4 рази, але нічого не виходить
Вирішили проконсультуватися з ще одним фахівцем, що порадите ви
Вітаю!
Знайшла вас у Threads по допису про ендометріоїдну кисту. Маю схожу проблему.
Підкажіть, будь ласка, чи проводите ви онлайн-консультації з цього питания чи потрібен лише очний прийом? Маю свіже УЗД та висновки від двох лікарів. Але я з Одеси…
Доброго дня. Мала дві вагітності( одна завмерла на 9тижні а інша була позаматковою)це було в лютому 2026. Зараз аналіз показав запальні зміни у мазку.потрібна ваша порада (оплачу за консультацію)
Аліна
Доброго дня. Записатись на консультацію можна на сайті https://lviv.mdclinics.com.ua/doctor/movchuk-ulyana-stepanivna/ або за телефоном контакт-центру.
Доброго дня, хотіла запитати у Вас, чи маю я ще одну безкоштовну спробу по НСЗУ,якщо стимуляція в мене була в січні цього року, а підсадка в березні?
Таня
Добрий день, якщо стимуляція і підсадка були проведені окремими епізодами, то ліміт на цей рік вичерпаний, якщо було проведено одним епізодом, то є право на ще одну спробу. Записатись на консультацію можна на сайті https://lviv.mdclinics.com.ua/ua/doctor/kyyanenko-vitaliy-anatoliyovych/ або за телефоном контакт-центру.
Як дізнатись чи є спроба на екз по нсзу, ?вже 1 була цього року. Невдала. Ембріонів немає. До лікаря який це робив не хочу звертатись , вона мене ігнорує
Ольга
Добрий день, якщо була тільки одна спроба в цьому році, то пара має право на другу спробу від НСЗУ в цьому році, деталі можна оговорити на консультації. Записатись можна на сайті https://lviv.mdclinics.com.ua/ua/doctor/kyyanenko-vitaliy-anatoliyovych/ або за телефоном контакт-центру
Добрий день Олександре Дмитровичу!
Для визначення точних розмірів міом дуже важливо робити УЗД до 7 дн з дня місячних. Робила КТ кульшових суглобів і лікар звернув увагу на великі розміри ніби міоми. Краще почекати 2 тижні чи якщо це буде до 20 дн з дня місячних наскільки велика похибка результатів.
Дякую заздалегідь за відповідь.
Доброго дня! Мене звати Семен, я військовослужбовець Управління Державної Охорони України. Виникло питання щодо методу Lamp ампліфікації та повʼязаних з ним технічних засобів. Будь ласка, звʼяжіться зі мною, номер додав. Очікую на зворотній звʼязок.
Семен
Вітаю. Дякую за звернення. Зв’яжуся з вами нза вказаними контактами.
Чи можна отримати онлайн чи телефоном консультацію?
Чи можна отримати онлайн чи телефоном консультацію?
Анастасія
Доброго дня! Так звісно для організації запису, будь ласка, зверніться до контакт-центру або запишіться через сайт:
https://zhitomir.mdclinics.com.ua/ua/doctor/hryhoryeva-maryana/
До зустрічі!
Добрий день
Розглядаю ваш центр для ведення вагітності, зараз термін майже 9 тижнів, підтвердили вагітність на 6 тижні
Підскажіть, коли краще вже звернутись до вас?
Аліна
Доброго дня! Так, на терміні 9 тижнів вже можна ставати на облік та розпочинати спостереження вагітності. Буду рада допомогти вам.
Для запису на консультацію, будь ласка, зверніться до контакт-центру або запишіться через сайт:
https://mdclinics.com.ua/ua/doctor/vorobej-vixovskaya-vera-nikolaevna/
До зустрічі!
Доброго дня,
Підкажіть будь ласка, чи є у Вас позитивний досвід лікування вагінізму і які методи використовуєте?
Дякую.
Тетяна
Доброго дня, є позитивний досвід, але таку проблему вирішували комплексно з долученням консультації психоневролога і сексопатолога. Запрошую на первинну консультацію де разом зможемо розпланувати тактику дій.
Для запису на консультацію, будь ласка, зверніться до контакт-центру або запишіться через сайт: https://mdclinics.com.ua/ua/doctor/massud-nataliya-aleksandrovna/
Вітаю, Мирослава Михайлівна!
Намагалася записатися на онлайн-консультацію, але не знайшла, як це зробити, тому спробую коротко поставити запитання тут.
Мені 38 років, проживаю за кордоном і планую в серпні пройти перший цикл забору та замороження яйцеклітин у Києві з вами.
Водночас через дуже болісну овуляцію (синдром Міттельшмерца) я приймаю комбіновані оральні контрацептиви. Також мені призначено діагностично-лікувальну лапароскопію з метою виявлення та, за потреби, лікування ендометріозу й спайкового процесу.
Підкажіть, будь ласка, що в моїй ситуації доцільніше виконати спочатку: лапароскопію чи забір яйцеклітин?
Також цікавить, якщо я планую стимуляцію та забір яйцеклітин у серпні, чи потрібно вже зараз відміняти протизаплідні препарати, і за який час до початку програми це бажано зробити?
Буду дуже вдячна за Вашу пораду.
З повагою,Ольга Малюченко
Ольга Малюченко
Доброго дня. Для запису на онлайн-роз'яснення, напишіть у віконечко на сайті. Наші оператори контакт-центру підберуть зручний день та час.
Доброго дня, хоті ла би уточнити чи можна провести консультацію онлайн, оскільки я зараз знаходжусь за кордоном і маю питання яке потрібно вирішити найближчим часом.
Аліна
Доброго дня. Так, звичайно. Запишіться через віконечко чату на сайті, наші оператори контакт-центру підберуть зручний час для онлайн-роз'яснення.
https://mdclinics.com.ua/ua/doctor/radko-vitalij-yurevich/
Добрый день,
Мне 51, полтора года менопауза, на ГЗТ фемостон Конти. У меня при обследовании узи был обнаружен полип во влагалище. Рекомендовано удаление. Я сейчас нахожусь на Кипре и собираюсь специально приехать на следующей неделе или через неделю в Украину – подскажите пожалуйста, можно ли у Вас будет сразу провести обследование и удаление и будут ли у Вас свободные слоты для записи. Как все правильно организовать? Есть ли онлайн консультация, чтоб все уточнить? Спасибо заранее 🙏🏻🙏🏻
Ірина
Доброго дня. Так, для початку можете записатись на онлайн-роз'яснення, все сплануємо.
Добрий день, ви мені давали направлення на гормони і вказано, що треба здати на 1-5 день. Але я була закордоном і ось завтра 6-ий день. Нічого страшного чи чекати новий цикл?
Здрастуйте, Юліє Олександрівно. Я глухоніма, тому зі мною спілкується перекладач через відеочат. Я із Запоріжжя, але вже 4 роки мешкаю в Австрії.
Я хочу поставити запитання щодо планування вагітності та донорського ЕКЗ. Я маю всі медичні документи. Протягом року я проходила лікування: "Плаза Медика" лікування, але результат мене не влаштував.
Також я вже мав ЕКО. Перша спроба закінчилася вагітністю, але другого місяця вагітність завмерла. Після цього була друга спроба ЕКЗ, але вона виявилася безуспішною.
Чи можна у вас вступити до програми «Мати та дитя»? У мене є вся історія лікування, дані щодо ліків та результати ЕКЗ.
Tetiana Kasai
Доброго дня. Так, запрошую на консультацію. Для початку можна онлайн-зустріч.
IVF in Ukraine Єко донорська яйцеклітина в Україні
Доброго дня ! Нам потрібно єко з донорською яйцеклітиною , знаходимось за кордоном як можно поговорити з вами через zoom чи це можливо ?напишіть мені будь ласка на мою електронну пошту .
Vladyslav
Доброго дня. Для запису напишіть у віконце на сайті, наші оператори запишуть вас на онлайн-роз'яснення.
Вітаю! Хотіла уточнити, чи проводите ви прийоми перед плануванням вагітності — огляд, рекомендації та необхідні обстеження? (Перша вагітність екз у вас, другу хочемо спробувати самі)
Добрий день! Мені 57 років. У мене часто з’являється біль у суглобах в незвичних місцях, наприклад в пальці на одній руці, болить і ниє. Біль з’являється періодично. Дуже важко заснути, буває що взагалі не засинаю до ранку. Безсоння може тривати дві ночі підряд. Прокидаюсь серед ночі. Я приймаю квертин по одній таблетке з ранку і вітамін Д в краплях після сніданку. Приймала хелатний кальцій, нещодавно закінчився. Чи є якійсь препарат від таких станів щоб полегшити життя?
Анна
Доброго дня. Для вирішення даної проблеми раджу записатись на консультацію, можна на онлайн-роз'яснення.
Добрий день! Вибачте, що турбую.
Звертаюся до Вас за консультацією. Ми з чоловіком пройшли три спроби ЕКЗ ( в іншій клінікі), але вагітність, на жаль, не настає. При першій спробі була біохімічна вагітність.
Буду вдячна за Вашу думку щодо можливих причин та подальших кроків. За потреби можу надати всі результати аналізів і протоколи попередніх спроб. Дякую
Оксана
Доброго дня. Чекаю на консультацію, для початку можна на онлайн-роз'яснення записатись.
Добрий день, чи можливо записатися на онлайн консультацію до вас ? Питання у мене кожен цикл фолікулярна кіста, мені призначили КОК я планую вагітність, призначили бо не подобається ендометрій для підсадки ембріона і із-за кісти
Марія
Доброго дня. Так, онлайн-роз'яснення можливе. Для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори підберуть зручний час.
Доброго дня, Володимире Володимировичу!
Нам Вас порекомендували як досвідченого спеціаліста у сфері репродуктології, тому звертаємося до Вас за консультацією.
Ми з чоловіком вже близько 2 років намагаємося зачати дитину, але, на жаль, поки безрезультатно. Мені 40 років, чоловікові 46 років. Я проходила первинні гінекологічні обстеження — серйозних патологій не виявлено, загалом усе в нормі. Чоловік також здавав базові аналізи (спермограму) — показники середні, без критичних відхилень.
Наразі ми тимчасово проживаємо в Німеччині, тому хотіли б уточнити організаційні моменти:
1. З чого краще розпочати — записатися одразу до Вас на прийом?
2. Як зазвичай проходить первинне обстеження пари у Вашому центрі?
3. Скільки часу в середньому займає діагностика для виявлення причин?
4. На який термін необхідно планувати приїзд для обстеження?
5. Які можливі етапи лікування (включаючи ЕКЗ або інші методи) можуть потребувати більш тривалого перебування?
6. Також будемо вдячні, якщо зорієнтуєте щодо приблизної вартості діагностики та можливих процедур (хоча б у діапазоні «від і до»).
Нам важливо розуміти строки та фінансову сторону, щоб правильно спланувати поїздку.
Будемо вдячні за відповідь.
Олена
Доброго дня. Для початку раджу записатись на онлайн-роз'яснення, там ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання та сплануємо з вами індивідуальний план дій.
Доброго ранку Віталій Юрійович! Я записала доньку до вас на 9 травня на прийом, вона приїде на тиждень видалити поліп. Ми дуже розраховуємо все встигнути за тиждень, якщо черга, чи можна одразу записатися на операцію а не тільки на консультацію? Ми сподіваємося 9 травня одразу аналізи здати. Можливо забронювати час на 12, 13, або 14 травня для операції?
Любов
Доброго дня. Для початку прийдіть на консультацію, далі все сплануємо.
Мої вітання! Хотіла би попасти до вас на онлайн консультацію за рекомендацією знайомих. І цікавить чи ви працюєте зі страховими? Було б непогано, але якщо ні, то запишусь як є
Юлія
Доброго дня. Так, зі страховими працюю. Для запису на онлайн-роз'яснення напишіть у віконце на сайті, оператори підберуть зручний день та час.
Доброго дня,
В мене термін вагітності 5 тижнів.
В порожнині матки видно тільки плідне яйце.
Вже потрібно ставати на облік і здавати всі аналізи для обстеження ? Чи ще рано і потрібно дочекатись коли буде видно ембріон?
Погорілець Наталія
Доброго дня. Постановка на облік в 10-12 тижнів + повне клініко-лабораторне обстеження. В терміні 7-8 тижнів провести УЗД плоду.
Чи колиться гонал ф підшкірно в мошонку для покращення сперматогенезу? Чи краще в живіт? Погана спермограма ( олігоастенотератозооспермія)Фсг 3,68; лг 7,3. Всі гормональні аналізи в нормі. Лікар лікуючий призначив колоти в мошонку, але щось боюсь туди колоти. Дуже б хотів почути Вас, куди саме колоти
Віталій
Доброго дня. Щодо всіх препаратів для покращення сперматогенезу звертайтесь на консультацію до андролога.
Добрий день.
В мене за 1,5 року п'ять невдалих переносів ембріонів.
Хочу почути іншу експертну думку і почати нове лікування.
Що мені потрібно мати з собою у Вас на прийомі?
Аліна
Доброго дня. Візьміть всі можливі аналізи і протоколи, які до цього мали. Чекаю на зустріч.
Добрий день. Мені 46, чоловіку 32. Не можу завагітнити. Питання, якщо робити ЕКО, чи обов'язково мужу приїзджати для здачі сперми? Ми х Сумської обл,чоловік не має можливості приїхати в Києв ВЗАГАЛІ. Чи є можливість заморозки її у нас тут? Я можу через знайомих медиків, які мають свої лабораторії запитати.. але чи є сенс запитувати, якщо вас не не влаштує, наприклад.
Марина Смичок
Доброго дня. Ви можете заморозити за вашим місцем проживання біоматеріал чоловіка. Потім чоловік має видати на вас довіреність, зразок надішлемо вам разом з декларацією про прийняття біоматеріалу. А далі ви транспортуєте біоматеріал самостійно. Для початку запишіться на онлайн-роз'яснення.
Добрий день, ми з чоловіком вже майже рік намагаємося завагітніти але вагітність не настає, цикл регулярний, овуляція є, мій лікар гінеколог каже що все дуже добре але всерівно вагітності немає, можливо проблема у зайвій вазі ?
Maryna Rishko
Доброго дня. Варто здати певні аналізи, пройти УЗД дослідження, щоб повністю оцінити ситуацію. Запишіться на консультацію.
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я претендувати на безкоштовну програму лікування безпліддя по НСЗУ за такими параметрами: вік 39 років, немає чоловіка, маткових труб не видаляли, 12 років тому втратила дитину, гормональні аналізи 1 рік тому - в межах норми? Які ще крім безпліддя невстановленої етіології є протипокази до програми нсзу? Дякую за відповідь!
Наталія
Доброго дня. Запишіться на онлайн-роз'яснення, обговоримо всі нюанси.
Добрий день! Записалися до Вас на консультацію та здали попередньо аналізи, що Ви рекомендували (здала гормони на 2 дмц: ФСГ, ЛГ, АМГ, ТТГ, пролактин), але за записом потрапимо до Вас лише через місяць - чи актуальними ще будуть аналізи?
Доброго дня, Анастасію Юріівна,
Моє призвище Максимюк Ірина,
16.02.2026 я була у Вас на консультації відносно планування вагітності.
Отримала результати всіх проїдених аналізів.
Прошу надати Ваше заключення відносно результатів чи є застереження?
Дякую,
З повагою
Ірина
Ірина
Доброго дня. Запишіться на консультацію чи онлайн-роз'яснення.
Доброго ранку Володимир Володимирович. Це Круподеря Вікторія Вікторівна. Рік назад ми почали програму "Доню чи сина" і пройшли тільки половину програми заморозивши мої клітини. Так склалося,що чоловіка забрали і він пішов служити. Тепер найближчим часом буде можливість і ми плануємо знову до Вас приїхати і продовжити програму.Таке питання. Мені треба записатися на онлайн консультацію,щоб Ви пояснили наші дії,що нам робити впершу чергу,щоб продовжити програму?
Круподеря Вікторія
Доброго дня. Так, запишіться на онлайн-роз'яснення, сплануємо подальші дії.
Добрий день
Мені і чоловіку по 41 року
Більше року намагаємося завагітніти пробували самостійно, а тоді стимулювали Летрозол на третій день циклу і на 11 день циклу овітрель
Вже 4 рази, але нічого не виходить
Вирішили проконсультуватися з ще одним фахівцем, що порадите ви
Оксана
Доброго дня. Приходьте на консультацію, або запишіться на онлайн-роз'яснення, маю переглянути обстеження, які маєте, зробити УЗД.
Вітаю!
Знайшла вас у Threads по допису про ендометріоїдну кисту. Маю схожу проблему.
Підкажіть, будь ласка, чи проводите ви онлайн-консультації з цього питания чи потрібен лише очний прийом? Маю свіже УЗД та висновки від двох лікарів. Але я з Одеси…
Катерина
Доброго дня. Запишіться на онлайн-роз'яснення, обговоримо дане питання.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.