Доброго дня! Плануємо вагітність, хочемо дитинку, але я в свої 33 маю ряд проблем зі здоров'ям (сколіоз ІV степені, ХОЗЛ, поліп в жовчному, астегматизм (проводили операцію по укріпленню сітчатки ока), кісту яєчника (18мм), міому(13мм)...). Підкажіть, будь-ласка, до кого з лікарів краще звернутися за консультацією? Хочеться знати наскільки реально народити здорового малюка, вплив моїх болячок на дитину?