Добрий вечір!17 років лікуюся з діагнозом безпліддя. Під час цього часу були 3 самовільні викидні на ранніх термінах. Після чого поставили діагноз двобічний гідро сальпінгіт. Проведена двобічна тубектомія. Цього року з 18.01 почали протокол по ЕКО, цього дня зробили укол деферелін і 24.01 почалися місячні. Перший укол пурегону зробили 27.01 в дозі 300од,продовжуючи колоти до 06.02 в такій самій дозі. До протоколу результати аналізів(Контроль першої фази М.Ц. і преовуляторного періоду)-Пролактин16.04.,ЛГ-;.2.,ФСГ-6.1.,Естрадіол Е2-36.95.,всі інші аналізи в нормі . Це жіночий каріотип, коагулограма,ТТГ,Т3віл.,Т4віл.,……. Під час протоколу естрадіол 26.01-34,4.,1.02-258.00.,4.02-782.00.Мій лікар назначила мені 9.02 зробити укол прегніл в дозі 0.75 в 3.00 години і цього ж дня зявитися на пункцію в 14.00.При огляді 06.02 в правому яєчнику було 11 фолікулів більший з яких був 19мл.а менший 16 мм..В лівому-10 з яких самі більші 21мм а менший 17.Тож прочитавши інструкцію я зрозуміла що дія прегнілу починається через 20 годин. Повідомивши про це лікаря вона сказала готуватися до пункціЇ , тож після такої пунції промивши мої фолікули сказали що це ЇЇ помилка і в лівому яєчнику залишилися 6 фолікулів і 10.02 друга пунція.Сподіваючись на шанс завагітніти я погодилася після забору було 4 яйцеклітини з яких запліднили 2 а до підсадки залишився 1 ембріон . Мені його підсадили 12.02 в 15.00год.Призначили інжеста 2мл.2,5%.,утрожестан 300.,метипред .,кардіомагніл .,фолійову к-ту і вітаміни.Після підсадки виявилося що була гіперстимуляція яєчників лікар призначила рефортан 500мл. Одну крапельницю в домашніх умовах. Відчувала постійні болі в низу живота ниючого характера які інколи переходили в гострі. Мала постійно температуру 37-37.2. 26.02.здала аналіз на ХГ результат -1МО.Л.Тож моє ЕКО не вдале . (.З своїм лікарем зв’язатися не можу тому що вона мене повідомила що вона закордоном в смс режимі по вайберу і звертатися до неЇ тільки через місяць .) На даний час маю температуру 37-37.4 і почалися дуже обільні місячні. Тож будь ласка підкажіть чи це є нормально після ЕКО ,або в результаті чого може бути така температура???Через який час я зможу знову вступати в протокол ЕКО ,і чи по результатах моїх аналізів мені обов’язково проходити довгий протокол , чи можна короткий.???І в чому можуть буди причини не вдалого ЕКО що потрібно зробити щоб уникнути їх на другий раз???????.