здрастуйте! Мене звуть наталя. скажіть, будь ласка, мені 35 років, маю доньку 12 років, але не маю дві труби,у мене вже було три протоколи еко, всі з негативним результатом, постійно гіперстимуляція. Ось останній раз отримали 36 клітин , з них оплодотворилися 24. Скажіть,до якого лікаря потрібно звернутися, щоб піти на еко в природньому циклі. Чомусь я маю надію лише так. Дякую!