Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на скільки небезпечна біль внизу живота на 12 тижні вагітності? Погано стало вночі, поставила свічку вібуркола, біль не припинилася. На скільки терміново потрібно бігти до лікаря? На обліку ще не перебуваю. Друга вагітність.
Доброго вечора. Можливо я не правильно сформую моє питання, але все ж . Чи існує такий аналіз, і чи можна у вас здати спермограмму, щоб дізнатися гендерність, ну маю на увазі глянути по спермограммі чи наявні у чоловіка XX хромосоми чи XY.
Здравствуйте.
Последние менструация, 28 ноября. Цикл не совсем стабилен(пила циклодинон для восстановления)
29 декабря сделала тест-положительный.
30 сходила на УЗИ а мед.центр , жёлтое тело есть, плодного яйца не было. 31 анализ хгч - 51
(Па был 18 и 22 декабря, ранее не был в этом цикле)
Сегодня 6 января, по рекомендации, сделала ещё одно УЗИ, матка увеличилась по размерам в среднем на 5-7 мм, в правом яичнике жёлтое тело тоже увеличилось и определилось плодное яйцо 4.3 мм.(якобы для акушерского срока очень мало)
Врач, делавший УЗИ, сразу меня начал пугать, неразвивающейся.
Позже, была у своего врача, и она сказала, что вроде как, все хорошо, сделать УЗИ через недели 3.
Но меня волнует такая разбежка
Доброго вечора. Я знаходжуся зараз у Польщі,лікар мені назначив таку процедуру як гістероскопія поліпа ендометрію. Скажіть будь ласка чи Ви робите таку процедуру, якщо так то на коли можна записатися і яка вартість даної процедури. Щиро вдячна за відповідь.
Здравствуйте Владимир Владимирович. Я ваш однокурсник по Харькову. Сейчас, по ряду причин оказался в Германии. На практике в Лор клинике Ганновера познакомился с доктором. У его жены проблемы с сердцем. Их семью интересует суррогатное материнство. Наш первый разговор был ещё до войны. Сейчас он опять задаёт вопросы на эту тему. Сможете ли вы семье помочь? Если да, у него уже сформирован ряд вопросов.
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Затримка 5днів, груди чомусь цього разу не болять, вагітність виключено тому що не має партнера, були одноразово сильні колючі болі в районі малого таза, чи може це говорити про появу кісти?
Добрий день
Була операція бартолінітової кісти (+частина залози) вимушено в Грузії, протягом двох місяців, із щоденною перев'язкою, загоїлися лише внутрішні органи, 1 грудня була ще одна операція, зашиття вульви (наскрізна дірка), процес регенерації зовсім відсутній, як і після першої операції, на другий день, зійшли усі шви (діабету немає, глюкоза в нормі, всі показники в нормі, інфекцій у рані немає). Підкажіть будь ласка, у чому може бути причина( Лікарі розводять руками і кидають у вільне плавання, без подальшого лікування, чітко дали зрозуміти, що не знать як мені допомогли
Мне 23 года постоянные перебои менструации последний раз небыло месячных четыре месяца а теперь идут две недели раньше принимала нормоменс вроде выровнялось но как только перестала пить опять все стало как раньше только теперь задержки ещё больше
Добрый вечер! У меня было 2 неудачных попытки ЭКО, тонкий эндометрий! Хочу приехать к Вам,в какой день цикла это лучше делать, мы просто с Одесской обл.
Затримка місячних
'Доброго вечора. Зараз у мене затримка місячних 5 днів,є головокружіння. Купляла тест в магазині але негативний. Більше нічого не турбує .
Доброго дня. У нас безпліддя 2 роки. У мене аденоміоз,діагностовано хр.ендометрит. Після курсу АБТ настала вагітність,проте на 5 т. був викидень. Після викидня хр.ендометрит був підтверджено знову . Гістероскопічно і CD138+. Пройшла знову курс АБТ,плазмотеріпію,фізіотерапевтичні процедури. Без ефекту. CD138+. Пройшло вже півроку після викидня. Труби прохідні, овуляція є. В чоловіка Олігоазооспермія 1 ст. Які ще методи лікування можливі та використовуються у вашому центрі? Можливо є можливість онлайн-консультації?Дякую.
Здравствуйте, я живу во Франции. В 2018 году в Чехии я начала программу эко, мне провели 5 подсадок, одна из которых закончилась замершей беременностью на 14 неделе. У меня осталось два криоэмбриона, но мой возраст 49 лет, а в Чехии ограничение по возрасту до 49 и продолжить там я уже не могу. Есть ли возможность оставшиеся два эмбриона перевезти к вам и у вас сделать с ними ЭКО? Спасибо, с уважением ваш будущий пациент Элиза❤️
Які в мене шанси завагітніти за допомогою ЕКО із власними яйцеклітинами при АМГ 0.31 і трьох невдалих спробах ЕКО (генетичні недоліки у ембріона і завмерлі ембріони були)?
Добрый день! Татьяна Анатольевна, подскажите, пожалуйста, есть ли у меня шанс забеременеть с помощью ЭКО в 39лет, было 2 операции по удалению эндометриоидных кист и очагов эндометриоза 3 степени (август 2013 года) и потом 4 степени(август 2021года). АМГ до 2-й операции был 1.01, а месяц назад в октябре 2022 опустился до 0.33. Начал удлиняться цикл с 25 до 35 дней. Не чувствую овуляции месяца три. Тесты сделала в текущем месяце и УЗИ в октябре- овуляции не было.
У меня была одна попытка ЭКО в 2019 году(мне было 36 лет), но на 11-й неделе плод замер..я перед этим сильно заболела с температурой.
Детей своих нет. Очень хотим совместного ребёнка. У моего мужа есть дочь от предыдущего брака. Мы в браке 5-й год.
Если есть шанс- сообщите, пожалуйста?? Проблема ещё в том, что мы сейчас не в Украине, а в другой стране- Нидерландах, довериться местных докторам мне очень сложно. Есть ли варианты как сейчас можно сделать ЭКО или может стимуляцию пока война и пока муж не может вернуться в Украину по разным причинам? Буду благодарна за ваш ответ и совет. Спасибо большое!
Мирослава Михайлівна ,добрий день! Можна до Вас записатись на прийом . Ми з Вами трішуи знайомі . Я проживаю в іншій країні . Прошу для моїх дітей . Яеі живуть в Києві . Мій син Олег. Його дружина вагітна 6 місяців. На консультацію до Вас прошусь ,так як Ви гарний фахівець . Дякую зарання . Тетяна
Добрый вечер. Можете мне подсказать стоимость перевозки биоматериала моего мужа из Львова в Киев. Или это входит в стоимость программы ЭКО с донорской клеткой.
Приветствую! 14 октября при ПА порвался презерватив, после чего через несколько часов выпила препарат Эскапел. Через 5 дней начались кровяныстые выделения похожие на менструацию, длились около 4 дней. Сейчас по графику должна начаться менструация, но задержка 2 дня - это нормально и возможно ли что препарат не помог избежать беременности?
Здравствуйте. Ирина Ярославовна, я с мужем с другого города, хотим к вам попасть на приём. У меня была внематочная беременность, трубу левую удалили. Есть страх, что такая ситуация произойдёт и с правой трубой. У мужа мужа по спермограмме тоже есть проблемы.
Доброго дня, цікавить питання. Ми хочемо пройти программу сурогатного материнства. Скільки коштує пакет? ( забор нашого матеріала, виготовлення ембріонів, і перенос сурогатній мамі) на обліку будемо в іншому місці. І скільки днем нині потрібно бути у Києві щоб у мене взяли яйцеклітини, а у чоловіка сперму?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на скільки небезпечна біль внизу живота на 12 тижні вагітності? Погано стало вночі, поставила свічку вібуркола, біль не припинилася. На скільки терміново потрібно бігти до лікаря? На обліку ще не перебуваю. Друга вагітність.
Ольга
Так. Це симптом загрози. Зверну тися до лвкапя треба якнайшвидше
Що входить в програму?Можна більш детальніше дізнатись
Тетяна
Доброго дня, до програми входить:
Що входить в програму
Консультація лікаря акушера-гінеколога
УЗД органів малого тазу
УЗД молочної залози
УЗД щитовидної залози
Мікроскопія урогенітальних виділень у жінок
Цитологічне дослідження шийки матки (PAP-тест)
Розробка лікувальної програми
Доброго вечора. Можливо я не правильно сформую моє питання, але все ж . Чи існує такий аналіз, і чи можна у вас здати спермограмму, щоб дізнатися гендерність, ну маю на увазі глянути по спермограммі чи наявні у чоловіка XX хромосоми чи XY.
Ольга
Відсоток тих і інших хромосом можна побачити в аналізі FISH-TUNNEL. Як правило він приблизно однаковий. Цей же аналіз показує відсоток хромосомних аномалій в сперматозоїдах. Спрогнозувати стать дитини таким чином не вийде. На це здатен лише NGS - хромосомний аналіз готових ембріонів
Добрий день, підкажіть будь ласка, ціну на видалення кісти лівого яєчника розміром 3,5см *6, 5см
Яна
Доброго дня, для коректного розрахунку ціни необхідна перша консультація. Актуальну вартість можна дізнатись у розділі ціни - Оперативне втручанні - Видалення кісти придатка яєчка.
Будемо раді бачити вас на візиті!
Здравствуйте.
Последние менструация, 28 ноября. Цикл не совсем стабилен(пила циклодинон для восстановления)
29 декабря сделала тест-положительный.
30 сходила на УЗИ а мед.центр , жёлтое тело есть, плодного яйца не было. 31 анализ хгч - 51
(Па был 18 и 22 декабря, ранее не был в этом цикле)
Сегодня 6 января, по рекомендации, сделала ещё одно УЗИ, матка увеличилась по размерам в среднем на 5-7 мм, в правом яичнике жёлтое тело тоже увеличилось и определилось плодное яйцо 4.3 мм.(якобы для акушерского срока очень мало)
Врач, делавший УЗИ, сразу меня начал пугать, неразвивающейся.
Позже, была у своего врача, и она сказала, что вроде как, все хорошо, сделать УЗИ через недели 3.
Но меня волнует такая разбежка
Ирина
Якщо овуляція сталася пізніше, термін вагітності відставатиме від того, який порахують від ОМ. Покищо цифри ХГЛ і дані УЗД узгоджуються з датими стаьевого акту. УЗД я б рекомендувала через тиждень від першого. Можна також перевірити динаміку ХГЛ, зданого через дві доби.
Доброго вечора. Я знаходжуся зараз у Польщі,лікар мені назначив таку процедуру як гістероскопія поліпа ендометрію. Скажіть будь ласка чи Ви робите таку процедуру, якщо так то на коли можна записатися і яка вартість даної процедури. Щиро вдячна за відповідь.
Світлана
Доброго дня,
так ми проводимо дану процедуру. Перед процедурою для визначення об'єму операції необхідна консультація. Запишіться на онлайн візит ми з вами обговоримо всі деталі, підготовку та вартість процедури.
Здравствуйте Владимир Владимирович. Я ваш однокурсник по Харькову. Сейчас, по ряду причин оказался в Германии. На практике в Лор клинике Ганновера познакомился с доктором. У его жены проблемы с сердцем. Их семью интересует суррогатное материнство. Наш первый разговор был ещё до войны. Сейчас он опять задаёт вопросы на эту тему. Сможете ли вы семье помочь? Если да, у него уже сформирован ряд вопросов.
Константин Максименко
Доброго дня, буду радий бачити їх на консультації. Можливо онлайн або офлайн.
До зустрічі.
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, как производится оплата в программе наблюдения беременности?
Анна
Доброго дня, порядок оплати ви можете обговорити з медичним адміністратором. Можливі варіанти в умовах договору частинами або частинами від монобанку.
Будемо раді допомогти, чекаємо на вас!
Доброго дня!
Скажіть будьласка, чи можеа завагітніти під час лікування у чоловіка (варикоцели).. і у мене лише 1 труба
Марія
Можна. Вірогідність вагітності в такій ситуації невисока, але вона є, якщо труба прохідна. Це не те, на що варто розраховувати, але таку імовірність виключати в жодному разі не можна. В виборі плану дій я б надала перевагу більш активним методам, але на шляху до мети вам цілком може пощастити раніше, ніж ми очікуємо.(smiley)
Добрий день. Скажіть, будь ласка, який час можуть зберігатися ембріони ?
Юлія
Термін необмежений. Великі міжнародні дослідження, які доводять, що якість ембріонів не змінюється, проведені на ембріонах 5 років зберігання. Але у світі вже народжено багато дітей з ембріонів, що зберігалися і більше.
Добрий день, скаджіть будь ласка чи можна
здавати сперму разом із дружиною ?
Анна
Так. Звісно, вона може скласти вам компанію. Умова: при здачі сперми не повинно бути контакту зі слизовими оболонками дружини, а також з презервативом.
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Галина
Добрий день.Є три варіанти
1.Зберігати їх у нас, скільки забажаєте.
2.Припинити зберігання за Вашою згодою.
3.Передати їх в розпорядження клініки з можливою донацією іншим пацієнтам.Але це питання вирішується офлайн з ембріологами та адміністраторами.
Підкажіть чи ефективно приймати препарат Постинор в післяовуляційний період. Чи має він тоді ефект?
Як він запобігає вагітності в такому разі?
Ольга
Цей препарат не для регулярного прийому.Це екстренна конрацепція.
Призначати її має лікар.
Існують інші методи.Раджу Вам порадитись з гінекологом і підібрати для Вас адекватний спосіб.
Чи можна до вас записатися до гінеколога , на мазок , і яка ціна ?бажано на середу21
Ольга
Доброго дня, можна записатись окремо на забір досліджень. Зателефонуйте до нашого контакт центру або напишіть в чат. Зоорієнтуємо по ціні та часі для запису.
Затримка 5днів, груди чомусь цього разу не болять, вагітність виключено тому що не має партнера, були одноразово сильні колючі болі в районі малого таза, чи може це говорити про появу кісти?
Аліна
Доброго дня, потрібне обстеження. Чекаємо наконсультацію. Запис можливо здійснити за телефоном або через чат на сайті.
Добрий день
Була операція бартолінітової кісти (+частина залози) вимушено в Грузії, протягом двох місяців, із щоденною перев'язкою, загоїлися лише внутрішні органи, 1 грудня була ще одна операція, зашиття вульви (наскрізна дірка), процес регенерації зовсім відсутній, як і після першої операції, на другий день, зійшли усі шви (діабету немає, глюкоза в нормі, всі показники в нормі, інфекцій у рані немає). Підкажіть будь ласка, у чому може бути причина( Лікарі розводять руками і кидають у вільне плавання, без подальшого лікування, чітко дали зрозуміти, що не знать як мені допомогли
Світлана
Добрий день.Такі питання онлайн важко коментувати.
Якщо Ви можете приїхати в Україну,то запишіться до хірурга-гінеколога.
Причина явно є.
І лікування може бути різним( хірургічним з подальшою консервативною терапією або медикаментозне...)
Доброго дня. Підкажіть будь ласка в який день МЦ до вас краще записуватись? Попередній діагноз- передчасне виснаження яєчників
Ольга
Добрий день.
Для первинної консультації день циклу значення не має. Бажано, щоб Ви були вдвох з чоловіком та з мінімальним обстеженням: спермограма, Ваші гормони на АМГ, ФСГ, ЛГ, Пролактин, ТТГ, Т4, АТПО.
Мне 23 года постоянные перебои менструации последний раз небыло месячных четыре месяца а теперь идут две недели раньше принимала нормоменс вроде выровнялось но как только перестала пить опять все стало как раньше только теперь задержки ещё больше
Виктория
Доброго дня, потрібне обстеження. Чекаємо наконсультацію. Запис можливо здійснити за телефоном або через чат на сайті.
Пізній вік, чи взмозі покращити якість клітини, завмирають
Ірина
На якість вплинути ми не можемо.Потрібно бачити Ваші попередні ембріопротоколи щоб зробити висновки.Має бути адекватна стимуляція,максимальне накопичення кількості ооцитів для запліднення,і підвищення показників спермограми.
Добрый вечер! У меня было 2 неудачных попытки ЭКО, тонкий эндометрий! Хочу приехать к Вам,в какой день цикла это лучше делать, мы просто с Одесской обл.
Валентина
Добрий день!
Для первинної консультації Ви можете приїхати на будь-який день менструального циклу. Візьміть медичну документацію та документи.
Затримка місячних
'Доброго вечора. Зараз у мене затримка місячних 5 днів,є головокружіння. Купляла тест в магазині але негативний. Більше нічого не турбує .
Яна
Доброго дня, уточніть ваше питання. Або чекаємо на консультацію, щоб допомогти вам.
Доброго дня. У нас безпліддя 2 роки. У мене аденоміоз,діагностовано хр.ендометрит. Після курсу АБТ настала вагітність,проте на 5 т. був викидень. Після викидня хр.ендометрит був підтверджено знову . Гістероскопічно і CD138+. Пройшла знову курс АБТ,плазмотеріпію,фізіотерапевтичні процедури. Без ефекту. CD138+. Пройшло вже півроку після викидня. Труби прохідні, овуляція є. В чоловіка Олігоазооспермія 1 ст. Які ще методи лікування можливі та використовуються у вашому центрі? Можливо є можливість онлайн-консультації?Дякую.
Наталія
Доброго дня. так можливий онлайн візит записуйтесь черз номер контакт центру. Чекаємо на вас.
Здравствуйте, я живу во Франции. В 2018 году в Чехии я начала программу эко, мне провели 5 подсадок, одна из которых закончилась замершей беременностью на 14 неделе. У меня осталось два криоэмбриона, но мой возраст 49 лет, а в Чехии ограничение по возрасту до 49 и продолжить там я уже не могу. Есть ли возможность оставшиеся два эмбриона перевезти к вам и у вас сделать с ними ЭКО? Спасибо, с уважением ваш будущий пациент Элиза❤️
Элиза
Добрий день, Елізо!
У нашому МЦ Ви можете провести перенесення ембріонів.
Чекаємо на Вас і ембріони, з повагою доктор Каверіна В
Які в мене шанси завагітніти за допомогою ЕКО із власними яйцеклітинами при АМГ 0.31 і трьох невдалих спробах ЕКО (генетичні недоліки у ембріона і завмерлі ембріони були)?
Наталя
Добрий день!
Шанси на отримання вагітності при низьких показниках АМГ та невдалих спробах невеликі, але ж вони є.
Добрый день! Татьяна Анатольевна, подскажите, пожалуйста, есть ли у меня шанс забеременеть с помощью ЭКО в 39лет, было 2 операции по удалению эндометриоидных кист и очагов эндометриоза 3 степени (август 2013 года) и потом 4 степени(август 2021года). АМГ до 2-й операции был 1.01, а месяц назад в октябре 2022 опустился до 0.33. Начал удлиняться цикл с 25 до 35 дней. Не чувствую овуляции месяца три. Тесты сделала в текущем месяце и УЗИ в октябре- овуляции не было.
У меня была одна попытка ЭКО в 2019 году(мне было 36 лет), но на 11-й неделе плод замер..я перед этим сильно заболела с температурой.
Детей своих нет. Очень хотим совместного ребёнка. У моего мужа есть дочь от предыдущего брака. Мы в браке 5-й год.
Если есть шанс- сообщите, пожалуйста?? Проблема ещё в том, что мы сейчас не в Украине, а в другой стране- Нидерландах, довериться местных докторам мне очень сложно. Есть ли варианты как сейчас можно сделать ЭКО или может стимуляцию пока война и пока муж не может вернуться в Украину по разным причинам? Буду благодарна за ваш ответ и совет. Спасибо большое!
Юлия
У Вашому випадку, поки чоловік не може приїхати в Україну, ми можемо порекомендувати стумуляцію з накопиченням і вітрифікацією ооцитів. З урахуванням віку і низького фолікулярного резерву не втрачайте дорогоцінний час.
Мирослава Михайлівна ,добрий день! Можна до Вас записатись на прийом . Ми з Вами трішуи знайомі . Я проживаю в іншій країні . Прошу для моїх дітей . Яеі живуть в Києві . Мій син Олег. Його дружина вагітна 6 місяців. На консультацію до Вас прошусь ,так як Ви гарний фахівець . Дякую зарання . Тетяна
Тетяна
Доброго дня, записуйтесь через контакт центр на первинний візит. Чекаю на вас.
Добрый вечер. Можете мне подсказать стоимость перевозки биоматериала моего мужа из Львова в Киев. Или это входит в стоимость программы ЭКО с донорской клеткой.
Елена
Доброго дня, зателефонуйте нам на номер контакт центру
Приветствую! 14 октября при ПА порвался презерватив, после чего через несколько часов выпила препарат Эскапел. Через 5 дней начались кровяныстые выделения похожие на менструацию, длились около 4 дней. Сейчас по графику должна начаться менструация, но задержка 2 дня - это нормально и возможно ли что препарат не помог избежать беременности?
Ирина
Так. Найімовірніше все добре. Але, щоб бути спокійною - зробіть тест на вагітність.
Здравствуйте. Ирина Ярославовна, я с мужем с другого города, хотим к вам попасть на приём. У меня была внематочная беременность, трубу левую удалили. Есть страх, что такая ситуация произойдёт и с правой трубой. У мужа мужа по спермограмме тоже есть проблемы.
Анастасия
Зробимо прохідність труби, спермограму і оцінимо всі ризики та шанси. Чекаю на консультацію. Запишіться через чат на сайті або за номером телефону.
Доброго дня, цікавить питання. Ми хочемо пройти программу сурогатного материнства. Скільки коштує пакет? ( забор нашого матеріала, виготовлення ембріонів, і перенос сурогатній мамі) на обліку будемо в іншому місці. І скільки днем нині потрібно бути у Києві щоб у мене взяли яйцеклітини, а у чоловіка сперму?
Наталія
Доброго дня. По-перше, сурогатне материнство реалізується за медичними показами. Вартість програми залежить від препаратів, включених в пакет. А вони в свою чергу - від стану Вашої репродуктивної функції. На ціну також повпливає об'єм підготовки вибраної сурогатної мами, а це вже - від її вихідних пепедумов.
Щодо терміну: все починається з обстеження і вибору сурогатної мами. Якщо обстеження Вас можна вкласти в 1-2 візити, то скільки зучтрічей з сурогатними мамами Вам потрібно буде, щоб визначитися, спрогнозувати важко. Сама програма отримання Вашого біологічного матеріалу потребує 3-4 візити протягом приблизно 12 днів.
Програми сурогатного материнства потребують індивідуальної уваги і кропіткої роботи, тому детальнішу інформацію щодо цін і плану дій можна буде надати, лише познайомившись ближче з Вами і станом Вашого здоров'я.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.