Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Зробила еко в Вашому центрі. Термін 7 тижнів. Були незначні виділення коричневого та червоного кольору. Робила двічі узі. На узі все нормально. Виділення не припинилися. Періодично знову з'являються. Кололи дицинон, трамікс 3 дні. Тепер таблетки віданол. Але виділення знову з'явилися.
Доброго дня,
в лютому цього року я вступила в протокол. Моїм лікарем був Радько В.Ю. Я оплатила 107000грн за програму «вам доню чи сина».
28.02.2022 у мене повинна була бути пункція, нажаль із за війни все відмінилось. Мені пощастило і змогла виїхати в Чехію, де успішно провели пункцію і тепер я вагітна на 24 тижні. Так як в програмі була оплачена і пункція і пгт двох ембріонів, я б хотіла, щоб мені відшкодували частину грошей. Нажаль Віталій Юрійович, якому я все ж таки неймовірно вдячна, не реагує на мої повідомлення. До кого я можу звернутися?
З повагою,
Тетяна Рефаее
Доброго дня. Скажіть чи можливо жінці взяти лікарняний лист для проходження ЕКЗ протоколу? Якщо робота має фізичні навантаження? Я військова. Не хотілося б звільнятись з роботи в такий час. Читала що по закону України лікарняний надається. Чи можна лягти в стаціонар на період протоколу?
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист?
Чи можна приходити на 3 тижні?
Добрый день. Уже пятый месяц нерегулярно идут месячные. В начале было с задержкой 3-4 недели, а последние 3 раза на 2 недели раньше. Подскажите, я могу к Вам обратиться с этой проблемой? Посоветовали Вас (Червак Наталия Николаевна), как хорошего специалиста, но я не знаю Ваш ли это профиль. Спасибо)
Добрий день. Мене заати Ірина. Заключила договір з медичним центром №СВ-Ж-114 від 08.12.2021р.
28.02 був запис на візит до Трощенко А.В. Однак, вже мед.центр в м. Житомирі не працював.
У зв‘язку з тим, що послуги були надані лише декілька разів та з-за відсутність необхідного медичного супроводу вагітної , прошу повернути кошти за ненадані послуги на мій картковий рахунок
Доброго дня.
Нажаль не маємо можливості скористатися договорем на штучне заплліднення з донорською яйцеклітиною, в зв'язку з війною в Україні. Як ми можемо скасувати договір та повернути кошти?
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися
Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне
Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Доброго дня!Мені 38 років,чоловіку 54,АМГ 0,23,два рази проводила стимуляцію овуляції,на 5-ий день культивування відбувалася деградація ембріона,забирали 2 і відповідно 1 яйцеклітину,чи варто ще раз пробувати стимуляцію,чи тільки донорський ембріон?Дякую.Мирного неба
Доброго дня!
В одному з філіалів МЦ "Мати й дитя" я заключила договір на програму. Програму не розпочали, оскільки розпочалась війна. Кошти внесла частково. Лікар виїхала за кордон. Чи можна розпочати Програму в іншому філіалі вашого центру, перезаключивши договір ?
Доброго дня! Була на прийомі 18.06.2022 у Грицько Марти Ігорівни, сдавала цитологія та ВПЛ. Пришли результати досліджень. Марта Ігорівна казала, що назначить лікування онлайн. То як записатись на онлайн прийом?
На 4 сутки после оплодотворения, в стадии морулы можно ли делать подсадку эмбриона в матку.
Такое применяете ли Вы в практике?
Ваше мнение пожалуйста. Спасибо
Доброго дня, в 2019 році було успішне ЕКО в Котліка В.В, лишилися ембріони, хотіла знову вступати в протокол, але 10 лютого 2022 року була прооперована, діагноз меланома in situ, таке питання чи можна вагітніти, чи не спровокує підготовка до вагітності, і вагітність рецедив?
Доброго дня. Діагноз СПКЯ виявили при плановому УЗД десь 3 роки назад. Проходила лікування КОК «Джаз+» за рекомендацією лікаря а потім лікування міо інозітолом, Глюкофажом, залізом, вітаміном Д та іншими комплексами. Все лікавання було під наглядом лікаря, робила попередні і контрольні аналізи але покращення нема. Менструальний цикл не регулярний, вагітність не наступає.
Зараз ми з чоловіком плануємо вагітність. Скажіть будь ласка чи лікуєте ви пацієнтів з таким діагнозом? Чи ведете ви вагітність з моменту зачання до пологів і чи пологи проходять у вашій клініці? Якщо так то як і коли можна записатись на прийом?
Цікавлять деталі проведення аборту на 10 тиждні вагітності. Вагітність здорова без відхилень . В матці наявна одна гематома на нервовій почві. Яким методом проводиться аборт на даному терміні . Скільки днів потрібно виділити на це?
Доброго дня,
Мене звати Наталя. Я б хотіла дізнатися, чи проводиться у вас в клініці операція Лапароскопія, бо в мене детектували двохсторонню гістеросальпінгографію фалопієвих труб. Також, мене цікавить вартість даної операції.
Дякую,
Во время овуляции мы с парнем старались делать ребёнка , всю овуляцию мы делали это каждый день… все как написано и в интернете и как говорили нам знакомые которые уже с детьми и беременны, то что когда он в тебя кончает , нужно ноги поднять к верху и держать так 15 минут . Я так же делала , но у нас ничего не получилось и пришли месячные
Какие генетические риски имеются при браке между троюродными братом и сестрой?
На сколько риск отклонений велик по сравнению с обычным браком?
Как можно выявить данные риски с помощью обследования? И возможно ли их максимально снизить?
Есть ли статистические данные по этому поводу?
Спасибо.
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, собираюсь сделать тест на беременность на 8ой день после зачатия. Если покажет положительный результат, то через сколько времени можно уже обращаться к врачу, чтобы подтвердить беременность?
Сьогодні, 23.05.22 здавала аналізи на АМГ за додаткову доплату за терміновість виконання 3 год, пройшло вже більше 3 год., а результати так на пошту і не надійшли
Добрый день
У меня в клинике на Литвинского, 54/15 есть в заморозке материал (яйцеклетки и эмбрион)
Хочу оплатить за год хранения удаленно , так как нахожусь не в Украине.
Как можно это сделать?
Доброго дня. Записуюсь на прийом до лікаря Котлика по питанню безпліддя, можливо в подальшому забор яйцеклітин. Хочу дізнатися , які потрібні аналізи з собою взяти? Дякую
7 месяцев назад была молочница, ставила свечи Пимафуцин, вроде пом
огли, к геникологу не обращалась через время начались белые выделения, я считала что это нормально, сегодня столкнулась с белыми выделениями с
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Зробила еко в Вашому центрі. Термін 7 тижнів. Були незначні виділення коричневого та червоного кольору. Робила двічі узі. На узі все нормально. Виділення не припинилися. Періодично знову з'являються. Кололи дицинон, трамікс 3 дні. Тепер таблетки віданол. Але виділення знову з'явилися.
Доброго дня,
в лютому цього року я вступила в протокол. Моїм лікарем був Радько В.Ю. Я оплатила 107000грн за програму «вам доню чи сина».
28.02.2022 у мене повинна була бути пункція, нажаль із за війни все відмінилось. Мені пощастило і змогла виїхати в Чехію, де успішно провели пункцію і тепер я вагітна на 24 тижні. Так як в програмі була оплачена і пункція і пгт двох ембріонів, я б хотіла, щоб мені відшкодували частину грошей. Нажаль Віталій Юрійович, якому я все ж таки неймовірно вдячна, не реагує на мої повідомлення. До кого я можу звернутися?
З повагою,
Тетяна Рефаее
Тетяна Рефаее
Доброго дня, https://mdclinics.com.ua/ua/o-klinike/return/ ознайомтесь з інформацією на даній сторінці.
Доброго дня. Скажіть чи можливо жінці взяти лікарняний лист для проходження ЕКЗ протоколу? Якщо робота має фізичні навантаження? Я військова. Не хотілося б звільнятись з роботи в такий час. Читала що по закону України лікарняний надається. Чи можна лягти в стаціонар на період протоколу?
Юлія
Так можливо, але лікарняний лист дається тільки з дня переносу ембріонів. Ми маємо право по наказу видавати лікарняний лист максимум на 2 тижні. Стосовно стаціонару в нас його немає, і стаціонар не передбачений взагалі для проходження протоколу.
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист?
Чи можна приходити на 3 тижні?
Валерія
При відсутністі скарг - 6 тиж від початку місячних, коли вже можна побачити наявність ембріона та його сердцебиття. При наявності скарг- в будь який термін. Якщо питання по позаматковій вагітності можна і в 3 тиж. Також можна здати кров на хгл . В нашому медичному центрі є Узд, лікарі акушери- гінекологі та власна лабораторія. Будемо раді зустрічі
Добрый день. Уже пятый месяц нерегулярно идут месячные. В начале было с задержкой 3-4 недели, а последние 3 раза на 2 недели раньше. Подскажите, я могу к Вам обратиться с этой проблемой? Посоветовали Вас (Червак Наталия Николаевна), как хорошего специалиста, но я не знаю Ваш ли это профиль. Спасибо)
Оксана
Звичайно, можете звернутись. Запишіться через Контакт-центр. Для початку потрібно вас оглянути, провести УЗД органів малого таза.
З радістю вам допоможу.
Доброго дня!..4-та вагітність.. 18 тижнів вагітності відкриття на 1,5 пальців чи є якась загроза для дитини і вагітної? Чи потрібно щось робити ?
Неля
Доброго дня! Так, треба вирішити питання про необхідність проведення профілактики передчасних пологів. Це може бути серкляж шийки матки, використання акушерського песарію, призначення гормональних препаратів та доповнення рекомендацій по веденню вагітності. Завітайте на додаткову консультацію до акушера- гінеколога Бажаю вам Здоров'я.
Добрий день. Мене заати Ірина. Заключила договір з медичним центром №СВ-Ж-114 від 08.12.2021р.
28.02 був запис на візит до Трощенко А.В. Однак, вже мед.центр в м. Житомирі не працював.
У зв‘язку з тим, що послуги були надані лише декілька разів та з-за відсутність необхідного медичного супроводу вагітної , прошу повернути кошти за ненадані послуги на мій картковий рахунок
Ірина
Шановні Пацієнти, Партнери, та всі ті особи кого може це стосуватися!⠀
Враховуючи настання форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили) - військову агресію Російської Федерації щодо України, що стало підставою введення воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (довідка Торгово-промислової палати України № 2024/02.0-7.1. від 28.02.2022 року), повідомляємо, що виконання зобов’язань за договорами про надання медичних послуг, а також зобов’язань із повернення грошових коштів, наразі є неможливим до офіційного завершення форс-мажорних обставин.
Проте, ТОВ ”НЕОМЕД 2007” наголошує, що всі зобов’язання за договорами будуть виконані в повному обсязі. Товариство вчиняє всі заходи для того, щоб виконати свої договірні зобов’язання. Щодо повернення коштів за договорами медичних послуг пацієнти, що мають намір припинити договір з надання медичних послуг, повинні повідомити по такий факт Товариство. Заяви – повідомлення приймаються на електрону адресу return@mdclinics.com.ua.
Доброго дня.
Нажаль не маємо можливості скористатися договорем на штучне заплліднення з донорською яйцеклітиною, в зв'язку з війною в Україні. Як ми можемо скасувати договір та повернути кошти?
Ірина
Шановні Пацієнти, Партнери, та всі ті особи кого може це стосуватися!⠀
Враховуючи настання форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили) - військову агресію Російської Федерації щодо України, що стало підставою введення воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (довідка Торгово-промислової палати України № 2024/02.0-7.1. від 28.02.2022 року), повідомляємо, що виконання зобов’язань за договорами про надання медичних послуг, а також зобов’язань із повернення грошових коштів, наразі є неможливим до офіційного завершення форс-мажорних обставин.
Проте, ТОВ ”НЕОМЕД 2007” наголошує, що всі зобов’язання за договорами будуть виконані в повному обсязі. Товариство вчиняє всі заходи для того, щоб виконати свої договірні зобов’язання. Щодо повернення коштів за договорами медичних послуг пацієнти, що мають намір припинити договір з надання медичних послуг, повинні повідомити по такий факт Товариство. Заяви – повідомлення приймаються на електрону адресу return@mdclinics.com.ua.
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися
Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне
Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Марина
Мені важко зрозуміти що саме викликало таку реакцію. Я ж вас не оглядала, не знаю що ви використовували.
Чи прогресування запального процесу, чи алергічна реакція на мед.препарати, чи те, що ви стали підмиватись господарчим милом (який жах).
Все це може мати місце.
Одне скажу, що підмиватись господарчим милом - це не любити і не шанувати себе.
Зараз є багато засобів для інтимної гігієни (гелів, пінок), які діють дуже м'яко і делікатно, які потрібно використовувати.
Доброго дня!Мені 38 років,чоловіку 54,АМГ 0,23,два рази проводила стимуляцію овуляції,на 5-ий день культивування відбувалася деградація ембріона,забирали 2 і відповідно 1 яйцеклітину,чи варто ще раз пробувати стимуляцію,чи тільки донорський ембріон?Дякую.Мирного неба
Світлана
Добрий день.АМГ не є показником якості ооцита.
Чим старше вік подружжя,тим більше потрібно клітин для запліднення,щоб мати на виході еуплоїдний,тобто хороший,ембріон.Звичайно,що программа з донаційним матеріалом більш результативна.Але я би радила спробувати ще поборотись за свій біоматеріал.Можливо з накопиченням ооцитів в кількох циклах і з паралельним консультуванням у уролога чоловіка(за необхідності).
Удачі Вам.Головне не зупинятись на шляху до мети.
Доброго дня!
В одному з філіалів МЦ "Мати й дитя" я заключила договір на програму. Програму не розпочали, оскільки розпочалась війна. Кошти внесла частково. Лікар виїхала за кордон. Чи можна розпочати Програму в іншому філіалі вашого центру, перезаключивши договір ?
Оксана
Так звісно можете розпочати програму в іншому філіалі перезаключати договір не потрібно.
Доброго дня! Була на прийомі 18.06.2022 у Грицько Марти Ігорівни, сдавала цитологія та ВПЛ. Пришли результати досліджень. Марта Ігорівна казала, що назначить лікування онлайн. То як записатись на онлайн прийом?
Людмила
Доброго дня, через контакт центр за телефоном або у вікрнечку чата на сайті.
На 4 сутки после оплодотворения, в стадии морулы можно ли делать подсадку эмбриона в матку.
Такое применяете ли Вы в практике?
Ваше мнение пожалуйста. Спасибо
Алмагуль
Перенос на 4 сутки делают , но крайне редко. Лучше все таки на 5 сутки , когда больше возможно ТЕЦ оценить качество эмбриона . Удачи Вам в достижении цели !
Доброго дня, в 2019 році було успішне ЕКО в Котліка В.В, лишилися ембріони, хотіла знову вступати в протокол, але 10 лютого 2022 року була прооперована, діагноз меланома in situ, таке питання чи можна вагітніти, чи не спровокує підготовка до вагітності, і вагітність рецедив?
Юлія
Всі деталі можна обсудити на консультації онлайн або очній. Обов'язково потрібне буде заключення онколога про можливість проведення гормональної стимуляції, вагітності та пологів.
Добрый вечер меня зовут Наталья мне 39 лет 1 год назад я была
у вашем Медецынськом центри как мне подготовитсяЭКО
Наталия
Доброго дня, чекаємо вас на консультацію. Обговоримо та визначемо перелік необхідних обстежень, підберемо оптимальну програму для вас та заключете договір на проведення ЕКЗ. Також розберемо план подальших дій.
Выполняете ли сейчас полное или частичное секвенирование (расшифровку) ДНК за рубежом?
Елена Никитенко
Питання потребуе уточнення. Яке саме дослiдження маеться на увазi пiд секвенуванням? Робимо скрiнiнг на 420 генiв. За кордон нiчого не вiдправляемо, в нас повне укомплектування.
Доброго дня. Чи є у Вас досвід ведення вагітності з генетичною тромбофілією та АФС. В анамнезі антанатальна загибель на 38 тижні.
Марина
Так. Ми таких вагітних спостерігаємо. Маємо досвід спостереження вагітних із тромбофілією, АФС, співпрацюємо із гематологами.
Я також веду таких вагітних.
Доброго дня. Діагноз СПКЯ виявили при плановому УЗД десь 3 роки назад. Проходила лікування КОК «Джаз+» за рекомендацією лікаря а потім лікування міо інозітолом, Глюкофажом, залізом, вітаміном Д та іншими комплексами. Все лікавання було під наглядом лікаря, робила попередні і контрольні аналізи але покращення нема. Менструальний цикл не регулярний, вагітність не наступає.
Зараз ми з чоловіком плануємо вагітність. Скажіть будь ласка чи лікуєте ви пацієнтів з таким діагнозом? Чи ведете ви вагітність з моменту зачання до пологів і чи пологи проходять у вашій клініці? Якщо так то як і коли можна записатись на прийом?
Софія
Якщо вагітність не наступає,то це говорить, що терапія яка проводилась не є ефективною і ви не досягли настання овуляції та регулорного менструального циклу. Звичайно ми займаємось лікуванням таких пацієнтів, ведемо вагітність з моменту зачаття та до пологів. На пологи ми скеровуємо в пологові будинки з якими є партнерські угоди. Чекаю вас на консультації, буду радий допомогти.
Цікавлять деталі проведення аборту на 10 тиждні вагітності. Вагітність здорова без відхилень . В матці наявна одна гематома на нервовій почві. Яким методом проводиться аборт на даному терміні . Скільки днів потрібно виділити на це?
Христина
Доброго дня, необхідна консультація лікаря. Під час візити він розкаже про тактику проведення та рекомендації.
Доброго дня,
Мене звати Наталя. Я б хотіла дізнатися, чи проводиться у вас в клініці операція Лапароскопія, бо в мене детектували двохсторонню гістеросальпінгографію фалопієвих труб. Також, мене цікавить вартість даної операції.
Дякую,
Наталя
Доброго дня, так проводиться. З актуальною ціною можна ознайомитись на нашому сайті - ціни - оперативні втручання. Або напишіть нам у віконечко на сайті.
Во время овуляции мы с парнем старались делать ребёнка , всю овуляцию мы делали это каждый день… все как написано и в интернете и как говорили нам знакомые которые уже с детьми и беременны, то что когда он в тебя кончает , нужно ноги поднять к верху и держать так 15 минут . Я так же делала , но у нас ничего не получилось и пришли месячные
Вероника
Доброго дня, розпочніть з консультації лікаря репродуктолога. Він вивчить ваш анамнез та допоможе розробити вірну тактику до настання вагітності.
Какие генетические риски имеются при браке между троюродными братом и сестрой?
На сколько риск отклонений велик по сравнению с обычным браком?
Как можно выявить данные риски с помощью обследования? И возможно ли их максимально снизить?
Есть ли статистические данные по этому поводу?
Спасибо.
Андрей
Доброго дня, чекаю вас на онлайн візит все обговоримо. До зустрічі.
Доброго дня . Підскажіть будь ласка чи виконують у Вашій клініці аспіраційну пункцію ендометріозної кисти яєчника з лікувальною метою ?
Анастасия
У нас є технічні можливості для проведення такої пункції, але вона буде не лікувальна, а паліативна (тобто тимчасово полегшить стан, але не вилікує захворювання). Ми б могли рекомендувати тактику лікування після огляду спеціалістами нашого центру.
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, собираюсь сделать тест на беременность на 8ой день после зачатия. Если покажет положительный результат, то через сколько времени можно уже обращаться к врачу, чтобы подтвердить беременность?
Дарья
Сучасні тести на вагітність дають змогу виявити її за два дні до очікуваних за графіком місячних.
Але, вважається, що надійніше вдаватись до такого обстеження після тижневої затримки.
Сьогодні, 23.05.22 здавала аналізи на АМГ за додаткову доплату за терміновість виконання 3 год, пройшло вже більше 3 год., а результати так на пошту і не надійшли
Марія Павленко
Доброго дня, зателефонуйте нам на номер контакт центру.
Добрый день
У меня в клинике на Литвинского, 54/15 есть в заморозке материал (яйцеклетки и эмбрион)
Хочу оплатить за год хранения удаленно , так как нахожусь не в Украине.
Как можно это сделать?
Безус Татьяна Павловна
Передали інформацію до медичного центру напишемо вам на пошту
Доброго дня. Записуюсь на прийом до лікаря Котлика по питанню безпліддя, можливо в подальшому забор яйцеклітин. Хочу дізнатися , які потрібні аналізи з собою взяти? Дякую
7 месяцев назад была молочница, ставила свечи Пимафуцин, вроде пом
огли, к геникологу не обращалась через время начались белые выделения, я считала что это нормально, сегодня столкнулась с белыми выделениями с
Виктория
Зверніться на консультацію до гінеколога потрібен огляд та дообстеження.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.