пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
В мене міома 2,5 , чи безпечно
В мене міома матки 3, 5 і дві меньше чи безпечно вагітніти. Я ще ненароджувала, мені 30 років
Анастасія
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Я в растеренности
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Карина
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Нужна консультация
Здравствуйте. Пол года назад, у меня была внематочная беременность, по вине врача (она не увидела), я потеряла трубу, было кровоизлияние. После лечилась, пила ЯРИНА на протяжение 4 месяцев, после сдала анализы и всё было супер. Месяц назад, я проверила проходимость трубы(написали частично проходима), откуда не возьмись врач, увидел полип размером 1мм, сказала сделать гистероскопию и тогда она точно скажет есть или нету, так как она сама не уверена. Я пошла к двум другим врачам, и на УЗД сказали ничего нету. Сделала я инсеминацию но начались месячные. Сейчас врач мой говорит подумать об ЭКО. Забыла сказать, яичники «рабочие», выполняют свою функцию без стимулицый Вопрос мой, обязательна ли процедура (гистероскопия) перед ЭКО? Я с другого города, и хотела б узнать как происходит подготовка
Карина
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Я хочу забиреминет
Здравствуйте мне 41 год я хочу 2 го ребёнка у меня есть дочка ей 10 лет уменя аэмге 00,28 месяц назад мине делали функцию брали 4 энбириона 3 энбириона вышли пустышка 1 сказали хорошие пошли оплодтиворения пошли 4 ден сказали что замер
Насиба
Багатько Ольга Володимирівна
Читати Відповідь
не указано
Здравствуйте мне 41 г я хочу 2 ребёнка уменя есть дочка 10 лет
Насиба Солиджонова
Багатько Ольга Володимирівна
Читати Відповідь
Урология
Здравствуйте.Нужна выписка с диагнозом уролога и все что касается операцию на мочевом , которую мне делали в вашей клинике. Спасибо
Юлия
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
Цікавить
Доброго дня Порадили Вас з приводу вагітності
Аліна
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Розірвання договору
Доброго дня! За яких умов відбувається розірвання договору про спостереження вагітності за власним бажанням вагітної? Чи повертається сума невикористаних коштів у пакеті?
Анна
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Выделения
Здравствуйте. У меня был вчера 7 дпп. Начались коричнего кровянистые выделения и все тесты отрицательные. Беременность сорвалась?
Алена
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
См
Чи є зараз програми СМ у Львові та які умови ?
Valentyna
Грицько Марта Ігорівна
Читати Відповідь
переривання вагітності
Доброго дня! проводите тільки медикаментозне переривання вагітності, чи можливо у послугах і є хірургічне чи вакуумне?
Ярослава
Читати Відповідь
Запись к врачу
Добрый день. Нахожусь в Германии, приеду на неделю в Киев. Мне нужно записаться на кловском спуске к своему врачу. Моя фамилия Обозинская М.В. Число 20.10. у. Меня нет украинского номера к сожалению сейчас
Марьяна
Багатько Ольга Володимирівна
Читати Відповідь
не указано
Доброго дня, мене момолог направляє до лікаря гінеколога-ендокринолога, в мене з лівого сосочка витікає кожен день краплинка рідини, прозорої, лікар не зміг взяти аналіз бо не вистачає для аналізу. Робили узі, показало що в мене протокова система: одиничні розширення до 3х мм це зліва і з права одиничні розширення до 2х мм.
Наталія
Массуд Наталія Олександрівна
Читати Відповідь
ЕКЗ
До якого віку можна скористатися програмою ЕКЗ?нам з чодовіком по 45 років але зараз чоловік на передовій в лавах ЗСУ..чи зможемо ми потім скористатися поограмою ЕКЗ, чи по віку запізно?
Леся
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
не указано
Добрий день!Чи проводите Ви онлайн консультації?
Марія
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Возможно ли я беременна
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Омельяненко Ирина Владимировна
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Лікування ендометріозу
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см). За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!? Щиро дякую за відповідь:)
Таїсія
Радько Віталій Юрійович
Читати Відповідь
Кабінет пацієнта
Як зайти у кабінет пацієнта? Як дізнатись логін і пароль?
Вероніка
Читати Відповідь
Затримка місячних
Доброго дня, Володимир Володимирович, Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково. В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці. Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін. Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22. Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів). * Чим це може бути спричинено? * Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)? * Як викликати місячні (без гормонів)? * Як виключити причину "предменопауза"? * Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші? Наперед дякую за відповідь та пораду. З повагою, Вікторія.
Вікторія
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Аналіз
Скільки чекати результат аналізу сперми тунель методом ?
Максим
Читати Відповідь
Онлайн консультація
Доброго дня. Ми з чоловіком плануємо у вас робити таку процедуру, як "Інсемінація спермою донора №1", вле ми живемо у м. Вінниця. Чи практикуєте ви онлайн консультації та направлення на аналізи?
Ольга
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Здати аналізи
У мого партнера від мене алергічна реакція (слова уролога). Я б хотіла прийти дізнатися що у мене там з мікрофлорою. В який день циклу краще приходити?
Бондаренко Катерина Олександрі
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Тромбрфілія
Доброго дня. Малий термін вагітності,ще рік назад виявили тромбофілію ,точніше 2 відхилення. І зараз після здачі д Димер і коаулограмм стоїть питання чи колоти клексан у живіт. Вагітність третя,друга завмерла,ймовірно через тромб. Дякую
Христина
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Міома
Доброго дня!допоможіть будь ласка!мені 31 рік, вагітності не було, маю міому матки (інтрамуральну) розміри 9 на 8 см. Пила Гінестрил протягом 6 років, кожен рік по 6 місяців. На даний момент гінестрил не постачається на територію України. Чи є якісь інші ліки коритрими можна його замінити?Емболізацію зробити неможливо. Лікарі сказали, що іншого препарату для лікування від міоми немає!порадьте будлака хоч щось, чим можа зменшити або хочаб стримати ріст міоми
Вікторі
Читати Відповідь
Дослідження еякуляту
Добрий вечір! Здавав у Вас в лікарні спермограму, заключення - нактивна астенооспермія тератозооспермія , але раніше було все в нормі. Можливо є якісь методи для покращення показників ?
Олексій
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
ЄКО
Заплановане УЗІ після підсадки ембріонів, кровотеча
Наталія
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Прийом лікаря
Доброго дня. Підкажіть будь ласка в м.Южноукраїнськ баває зараз ваш прийом?
Алла
Читати Відповідь
Вопрос после приема врача
Добрый вечер, приходила к врачу на осмотр,врач сказала отправить анализ лично в вайбер когда он прийдет,номер врача потеряла,отправьте на почту пожалуйста
Мирослава виноградова
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
ЕКО
Доброго вечера.Підскажіть будь ласка якщо немає 2 труб необхідно приїхати на консультацію.скажіть краще їхати після того як пройдуть місячні? Чи необхідно їхати з чоловіком на першу консультацію?
Людмила
Радько Віталій Юрійович
Читати Відповідь
Генікологія
Вітаю! Мені 35 років. В мене як завжди по циклу почались місячні, пройшли через 6 днів, але черещ 4 дня почало спочатку слабке кровоточення, на наступний день вже мазало і так 12 днів, з кожним днем все менше, і начеб-то два дні тому перестало і на наступкній день прям вже знов пійшла кров так що використовую прокладки. При тому що в мене нічого не болить. Була у гініколога 4 місяці тому і все було нормально. Можливо через стрес? Бо він теж був? Буду вдячна за відповідь. Дякую
Anastasiia
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Аналізи
При отриманні аналізів на пошту неможливо відкрити їх
Даша
Читати Відповідь
не указано
Якщо чоловіку при поранені видалили два придатки але ерекція присутня скажіть будь ласка є якийсь спосіб завагітніти.
Світлана
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
Спермограма
Підкажіть будь ласка що потрібно для здачі спермограми? записавшись до Вас на консультацію можна буде її і одразу здати, чи спочатку потрібно здати а потім уже записатись ?
Катерина
Читати Відповідь
Спринцювання
Чи потрібно робити спринцювання в комплексі з свічками Вагілак?
Лілія
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
низький Амг
Доброго дня. у мене за два роки рівень амг впав з 3.8 до 0.6, зараз мені повних 24 роки. Дуже налякалась результату аналіз. Підкажіть будь ласка яка можливість вагітності( партнера поки не маю)
Марта
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Поліп ендометрію
Доброго дня. На УЗД виявили поліпи ендометрію (2 шт.), сказали видаляти. До того ж, є вузлова міома матки. Останні кілька місяців місячні стали дуже рясними (1-й або 2-й дні), в попередньому циклі мазалося аж до наступних місячних. Гемоглобін постійно падає. Потрібна Ваша консультація.
Іванна Степанівна Красько
Резніченко Ірина Валеріївна
Читати Відповідь
Чи в змозі я завагітніти ?
Доброго дня !хотіла би спросити чи в змозі я заватігтини ?у мене є хвороба тромбоз ворітної вени ,портальна гіпертензія і анемія 3 ступня !дуже багато різних хвороб ,справа в тім що я не можу виїхати с Польщі !і ніхто не в змозі відповісти на мої питання ,скажіть ви би смогом мене проконсультувати онлайн ?
Анна
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Спермограма
Скажіть, будь ласка, чи займаєтеся ви питаннями по чоловічих проблемах? Бо я б хотіла записатися на прийом, але чоловік в зсу і не має змоги приіхати. Якщо коротко, то ми на протязі двох років намагаємося завагітніти і не виходить, то в мене проблеми, то в чоловіка(( і нам дуже потрібна допомога кваліфікованого лікаря! Буду вдячна за відповідь!
Наталія
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
Запис на прийом
Доброго. Хочу записатись на прийом. Мій запит - перевірка гормонального стану. Можливо мені варто перед першою зустрччю одразу здати певні аналізи?
Олексій
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Невиношування вагітності
Доброго дня ! Підкажіть до якого краще лікаря можна звернутися при невиношуванні вагітностей на малих сроках .Чи можливо проконсультуватися і здати аналізи в вихідні дні ? Ми з іншої області.
Тетяна
Червак Наталія Миколаївна
Читати Відповідь
Затримка місячних
Доброго дня Пані Вікторія ) я вам пишу по такому питаню , в мене затримка місячних вже 5 днів , тест на вагітність негативний , прибавка в вазі 3 кг , температура тіла 37 -37,2 , груди стали твердіші , хочу дуже завагітніти але не виходить , з чоловіком вже стараємось 4 роки , ходила до лікарів поставили діагноз полікістоз яїчників , зараз пью вітаміни FertilCare вже як 2 місяці . Раніше місячні були з затримками , починались через 45 днів то через 40 , могли йти 7 днів потім день два не бути і ще раз піти . Але вже як місяця 3 йдуть через 32 , 30, 25 днів тільки їх кількість зменшилась не 7 днів а 4- 5 . З чим це зв’язано не розумію . Тому хочу щоби ви мені помогли . Мені 23 роки , дякую вам за увагу і чекаю на відповідь )
Ольга
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Первая консультация
Добрый день. Нам с мужем необходима консультация специалиста. В прошлом году (за 5 месяцев попытки) забеременела. Однако на 10й неделе плод замер (как показывало узи изначально сердце не так билось) и я сделала (под присмотром врача) таблетированный аборт. Всё прошло нормально, вышло все без вмешательств. Теперь вот уже 9й месяц пробуем снова и не получается забеременеть. По гинекоклогии у меня и у мужа по анализам вроде бы как препятствий нет, однако нужна думаю консультация именно репрудоктолога уже. Очень рекомендовали врача Микитюе Александр Владимирович. Подскажите работает ли, если да, то какие часы приёма. А так же, необходимо приходить сразу с мужем, или можно пока одной.
Катерина
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
Результати аналізів
Доброго вечора,п.Наталю ,чи можна дізнатися результати аналізів.Я у вас була на прийомі 08.08.Буду вдячна за інформацією,бо не маю змоги під'їхати ,у Карпатах зараз
Дуткевич Руслана
Читати Відповідь
Повернення коштів
На моєму рахунку залишилось 20891грн,як можна їх повернути на мою картку? Мій особистий номер 161305,Галицька Наталія Валеріївна, Договір ДРТ-КУ-115 від 03.08.2021року
Nataliya Galytskaya
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
14месяца не забеременела
Из чего может быть причина не забеременела Что могу сделать
Гуля
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205