Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Добрый день. В вашем центре мне врач дала направление на Метросальпингографию. Подскажите пожалуйста, как понять что подразумевала врач? Это делают либо с помощью рентгена, либо УЗИ. В некоторых центрах метросальпингография - это именно рентген.(диагностика с помощью УЗИ - с другим названием) Что выбрать? Т.к. в нескольких мед. центрах мне сказали, что рентген - это устарешая практика
Добрий день, скажіть будь ласка коли ви плануєте повернути мені кошти за не доведену позитивно вагітність лікарем Массуд Наталію?
Ми були у вас ще до війни, кошти так і не прийшли. Чекаю від вас відповіді.
ДД
Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина Валерьевна, добрый день!
Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі?
Дякую завчасно за відповідь
Доброго дня, скажіть будь ласка коли ви надішлете мені кошти повернення послуг яке було оформлене 16.02 в лікарні на Героїв Сталінграда 8. Всі документи були оформлені. Лікар Масуд Наталя.
Добрый день! У меня такая проблема, последний день менструации был 23 марта, 25 марта был ПА с окончанием внутрь, 1 апреля немного тянуло яичник, начало мазать кровянистыми выделениями, буквально пару капель, 2 апреля тоже мазало, ничего не болело, 3 крови стало больше, но так же без болей. И сегодня, 4 апреля, утром так же был дискомфорт в области яичника с левой стороны, кровь так же идёт. Цикл у меня 31-32 дня, после 1 родов месячные стали идти регулярно. Подскажите пожалуйста что это может быть?
Доброго дня,
Розумію, що у Вас наразі обмежені можливості, як у всіх, але дуже прошу консультантів написати мені на мейл або зв"язатись по Viber/What's Up/Telegramm для уточнення деталей оплати. Ви надіслали реквізити для платежу, але я не знаю, яку суму платити (у договорі не зазначено). Підходить строк оплати і я боюсь не встигнути і в результаті втратити матеріал.
Дуже дякую
Доброго дня,
Минулого року здавала свій матеріал на зберігання (контракт від кінця квітня 2021). Наразі хочу оплатити ще річне зберігання. Написала на електронну адресу для уточнення реквізитів, але не отримала відповіді. Я живу не в Україні, тому не маю змоги відповісти на дзвінок на укр. номер, можу спілкуватись лише у месенджерах. Будь ласка, звяжіться зі мною для уточнення деталей оплати.
Дуже дякую!
Переможемо
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд.
Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає.
Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
У нас в клинике в Киеве в крио биоматериалы.
Оплачено до 07.03, гривны есть на нашем балансе в клинике.
Храниться,ли все и дальше.?
Сумму снимут автоматически за дальнейшее хранение или нужен писать дополнительный запрос.
Спасибо заранее.
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Работает ли мед центр в данное время можна ли здать у вас анализы в Киеве, делаете ли анализ на определение пола плода, либо может определение пола входит в какой-то анализ, который вы делаете
Доброго вечора?
Ми пацієнти вашої клініки і маємо 5 ембріонів на зберіганні. В березні був запланований перенос, але?…
Тепер болюче питання: що ви радите робити? Чи можливо забрати наших сніжинок і перевезти їх на мирну територію? Дуже боїмося, що вони можуть опинитись у небезпеці?
Добрый день, я ваша пациентка Мазур Влада. В вашей клинике на моем счёту находятся средства. Я хотела бы их забрать в связи с ситуацией. Возможно ли вернуть их мне на карту?
Доброго дня,
Розумію що у такий час до вас важко фізично попасти навіть у повідомленні.
Підкажіть будь ласка якщо можете,бо не має як зробити УЗД.
Минув місяць після відміни препарату Візан.
На Візані виникла функціональна кіста,яка ще не пройшла.
Менструації ще немає, остання розпочалась 21.12.21.
Вже другий день дуже болить у низу живота і віддає у всі органи,і промежину.Приймаю Спазмалгон і ставлю Вібуркол.
Може що порекомендуєте,біль трішки зменшилась,але не пройшла.
Дуже вам дякую.
Бережи вас Господь.
Добрый день. В вашем центре мне врач дала направление на Метросальпингографию. Подскажите пожалуйста, как понять что подразумевала врач? Это делают либо с помощью рентгена, либо УЗИ. В некоторых центрах метросальпингография - это именно рентген.(диагностика с помощью УЗИ - с другим названием) Что выбрать? Т.к. в нескольких мед. центрах мне сказали, что рентген - это устарешая практика
Ольга
Доброго дня, за можливості зв'яжіться з вашим лікарем для уточнення.
Добрий день, скажіть будь ласка коли ви плануєте повернути мені кошти за не доведену позитивно вагітність лікарем Массуд Наталію?
Ми були у вас ще до війни, кошти так і не прийшли. Чекаю від вас відповіді.
ДД
Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина
Доброго дня необхідний огляд та консультація. Чекаємо на вас.
Ирина Валерьевна, добрый день!
Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі?
Дякую завчасно за відповідь
Доброго дня, скажіть будь ласка коли ви надішлете мені кошти повернення послуг яке було оформлене 16.02 в лікарні на Героїв Сталінграда 8. Всі документи були оформлені. Лікар Масуд Наталя.
Добрый день! У меня такая проблема, последний день менструации был 23 марта, 25 марта был ПА с окончанием внутрь, 1 апреля немного тянуло яичник, начало мазать кровянистыми выделениями, буквально пару капель, 2 апреля тоже мазало, ничего не болело, 3 крови стало больше, но так же без болей. И сегодня, 4 апреля, утром так же был дискомфорт в области яичника с левой стороны, кровь так же идёт. Цикл у меня 31-32 дня, после 1 родов месячные стали идти регулярно. Подскажите пожалуйста что это может быть?
Анастасия
Доброго дня, необхідний огляд у лікаря та обстеження. Чекаємо на вас.
Доброго дня,
Розумію, що у Вас наразі обмежені можливості, як у всіх, але дуже прошу консультантів написати мені на мейл або зв"язатись по Viber/What's Up/Telegramm для уточнення деталей оплати. Ви надіслали реквізити для платежу, але я не знаю, яку суму платити (у договорі не зазначено). Підходить строк оплати і я боюсь не встигнути і в результаті втратити матеріал.
Дуже дякую
Svitlana
Доброго дня, нам потрібні ваші данні. Напишіть нам у віконечко чату на сайті допоможемо вам.
Доброго дня,
Минулого року здавала свій матеріал на зберігання (контракт від кінця квітня 2021). Наразі хочу оплатити ще річне зберігання. Написала на електронну адресу для уточнення реквізитів, але не отримала відповіді. Я живу не в Україні, тому не маю змоги відповісти на дзвінок на укр. номер, можу спілкуватись лише у месенджерах. Будь ласка, звяжіться зі мною для уточнення деталей оплати.
Дуже дякую!
Переможемо
Svitlana
Доброго дня, за посланням актуальні реквізити https://mdclinics.com.ua/ua/o-klinike/rekvizity/
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд.
Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає.
Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
Євгенія
Доброго дня, напишіть мені в приват в соціальних мережах.
У нас в клинике в Киеве в крио биоматериалы.
Оплачено до 07.03, гривны есть на нашем балансе в клинике.
Храниться,ли все и дальше.?
Сумму снимут автоматически за дальнейшее хранение или нужен писать дополнительный запрос.
Спасибо заранее.
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Данильчук Дарія
Доброго дня, зверніться до лікаря на огляд. Або запишіться на онлайн візит для координаціїї подальших дій.
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Христина
Передали інформацію. Напишіть нам у віконечко чата свої ПІБ та номер мобільного.
Работает ли мед центр в данное время можна ли здать у вас анализы в Киеве, делаете ли анализ на определение пола плода, либо может определение пола входит в какой-то анализ, который вы делаете
Ольга
Доброго дня, зараз медичн центри наші не працюють (станом на 11.03.22). Так в нас є такі дослідження, запрошуємо зараз на онайн консультацію, щоб визначитись з необхідним.
Доброго вечора?
Ми пацієнти вашої клініки і маємо 5 ембріонів на зберіганні. В березні був запланований перенос, але?…
Тепер болюче питання: що ви радите робити? Чи можливо забрати наших сніжинок і перевезти їх на мирну територію? Дуже боїмося, що вони можуть опинитись у небезпеці?
Юлия
Під час війни ми турбуємось про безпеку усього біологічного матеріалу пацієнтів (ембріонів, ооцитів та сперми), які знаходяться на зберіганні в медичному центрі «Мати та дитина».
Наше першочергове завдання - зберегти живе. Ми слідкуємо за рівнем рідкого азоту в наших дьюарах та забезпечуємо його доставку під час воєнних дій.
В нас встановлена система фіксації рівня рідкого азоту та температури у дьюарах, що дистанційно сповіщує про необхідність його поповнення. Весь наш кріобанк на 100% забезпечений рідким азотом. Сподіваємося тільки на перемогу у найближчий час! Бережіть себе і своїх близьких!
Добрый день, я ваша пациентка Мазур Влада. В вашей клинике на моем счёту находятся средства. Я хотела бы их забрать в связи с ситуацией. Возможно ли вернуть их мне на карту?
Влада Мазур
Коли відновиться робота медичних центрів, зверніться до нас з цим питанням.
Доброго дня,
Розумію що у такий час до вас важко фізично попасти навіть у повідомленні.
Підкажіть будь ласка якщо можете,бо не має як зробити УЗД.
Минув місяць після відміни препарату Візан.
На Візані виникла функціональна кіста,яка ще не пройшла.
Менструації ще немає, остання розпочалась 21.12.21.
Вже другий день дуже болить у низу живота і віддає у всі органи,і промежину.Приймаю Спазмалгон і ставлю Вібуркол.
Може що порекомендуєте,біль трішки зменшилась,але не пройшла.
Дуже вам дякую.
Бережи вас Господь.
Марина
Доброго дня, ми зараз окнсультуємо онлайн запишіться на консультацію. Підберемо план дій
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.