пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
Синдром полікістолу яєчників
Доброго дня.Наразі працює лікар Малова Ю.О. (Київ). Якщо так, то за якою адресою і яка вартість консультації?
Юлія
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
работает ли уже филиал
Добрый день, работает ли уже филиал - "Мати та дитина" на левом берегу, Киев ? Спасибо за ответ
Денис
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Проходимость маточных труб
Добрый день. В вашем центре мне врач дала направление на Метросальпингографию. Подскажите пожалуйста, как понять что подразумевала врач? Это делают либо с помощью рентгена, либо УЗИ. В некоторых центрах метросальпингография - это именно рентген.(диагностика с помощью УЗИ - с другим названием) Что выбрать? Т.к. в нескольких мед. центрах мне сказали, что рентген - это устарешая практика
Ольга
Читати Відповідь
Повернення коштів по договору
В зв’язку неотримання своєчасних послуг, хочу повернути оплату по договору.
Людмила
Читати Відповідь
Повернення коштів
Добрий день, скажіть будь ласка коли ви плануєте повернути мені кошти за не доведену позитивно вагітність лікарем Массуд Наталію? Ми були у вас ще до війни, кошти так і не прийшли. Чекаю від вас відповіді.
Анна-Мария
Читати Відповідь
Небажана вагітність
Як можна перервати вагітність до 12 тижнів в домашніх умовах?
Ірина
Читати Відповідь
Безпліддя
Доброго вечора! Чи можу я отримати онлайн - консультацію за аналізами та діагнозом, для встановлення лікування?
Ірина
Читати Відповідь
Анализ
Что в гистологие означает ,,Морфологічні ознаки відповідають порушеній матковій вагітності,, это заключение
Юлия
Читати Відповідь
До какого возраста возможно
До какого возраста возможно проводить эко.?
Валерия
Читати Відповідь
Розірвання договору
Доброго дня! Прошу пояснити, яким чином розірвати договір та повернути гроші за неотриманні послуги.
Марченко Марина
Читати Відповідь
Как расторгнуть договор
Я нахожусь не в Киеве , как я могу расторгнуть договор по поводу эмбрионов
Как расторгнуть договор
Читати Відповідь
Еко
Чи роблять еко в Києві? Ціна? Цікавить лікар Холодова.
Олена
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Вопрос
Добрый день. Подскажите стоимость радиоволной терапии шейки матки?
Екатерина
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Доброго дня, потрібна онлайн консультація. Питання про прийом протизаплідніх
Марина
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Апарат узі
Доброго дня! Чи можна у вас зробити 3д УЗІ вагітності? Другий триместр. Дякую.
Валерія
Буряченко Олена Іванівна
Читати Відповідь
Длительные выделения
ДД Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Аналог гормонального препарата
Ирина Валерьевна, добрый день! Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Елена Федорова
Резніченко Ірина Валеріївна
Читати Відповідь
Договір
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Валентина
Читати Відповідь
Немає препарата за кордоном
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі? Дякую завчасно за відповідь
Наталія
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Повернення коштів
Доброго дня, скажіть будь ласка коли ви надішлете мені кошти повернення послуг яке було оформлене 16.02 в лікарні на Героїв Сталінграда 8. Всі документи були оформлені. Лікар Масуд Наталя.
Анна-Марія Ряснянська Олександ
Массуд Наталія Олександрівна
Читати Відповідь
Кровянистые выделения
Добрый день! У меня такая проблема, последний день менструации был 23 марта, 25 марта был ПА с окончанием внутрь, 1 апреля немного тянуло яичник, начало мазать кровянистыми выделениями, буквально пару капель, 2 апреля тоже мазало, ничего не болело, 3 крови стало больше, но так же без болей. И сегодня, 4 апреля, утром так же был дискомфорт в области яичника с левой стороны, кровь так же идёт. Цикл у меня 31-32 дня, после 1 родов месячные стали идти регулярно. Подскажите пожалуйста что это может быть?
Анастасия
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Кіста яєчника
Доброго дня! Чи можна займатись в залі при фолікулярній кісті яєчника?
Мар‘яна
Читати Відповідь
не указано
Доброго дня.Яка буде ціна на ЕКЗ з донорською спермою?
Юлія
Читати Відповідь
Консультація з лікарем
Доброго дня скільки буде коштувати консультація з лікарем
Валентина
Читати Відповідь
Які аналізи потрібно здавати?
Добрий день, 11 тиждень вагітності. Підкажіть, будь ласка, які аналізи треба здавати на такому терміні.
Ольга
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
не указано
Добрый день Когда планируется возобновление работы филиала в Киеве?
Евгения
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Оплата за зберігання_УТОЧНЕННЯ
Доброго дня, Розумію, що у Вас наразі обмежені можливості, як у всіх, але дуже прошу консультантів написати мені на мейл або зв"язатись по Viber/What's Up/Telegramm для уточнення деталей оплати. Ви надіслали реквізити для платежу, але я не знаю, яку суму платити (у договорі не зазначено). Підходить строк оплати і я боюсь не встигнути і в результаті втратити матеріал. Дуже дякую
Svitlana
Читати Відповідь
Не наступает беременность
Если у меня шансы забеременеть
Ирина
Читати Відповідь
Оплата за зберігання матеріалу
Доброго дня, Минулого року здавала свій матеріал на зберігання (контракт від кінця квітня 2021). Наразі хочу оплатити ще річне зберігання. Написала на електронну адресу для уточнення реквізитів, але не отримала відповіді. Я живу не в Україні, тому не маю змоги відповісти на дзвінок на укр. номер, можу спілкуватись лише у месенджерах. Будь ласка, звяжіться зі мною для уточнення деталей оплати. Дуже дякую! Переможемо
Svitlana
Читати Відповідь
Вагітність
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд. Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає. Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
Євгенія
Читати Відповідь
Місячні
Була задержка 2 дні,на 3 пішли виділення,але не такі рясні як зазвичай і тривали 1 день,цикл завжди стабільний був
Оля
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
ЕКО
Добрий день! Клініка у Львові працює,але програма ЕКО призупинена,була вже пройдена підготовка для підсадки ембріонів,коли зможем завершити?
Наталія
Грицько Марта Ігорівна
Читати Відповідь
НІПТ
Ви робите тест НІПТпри вагітності?
Віталій
Грицько Марта Ігорівна
Читати Відповідь
Узнать информацию о эмбрионах
28.02 должен был быть перенос И я не знаю даже получились ли эмбрионы, и количество У ассистента Марины этой информации нет
Наталья Цымбал
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Оплата
У нас в клинике в Киеве в крио биоматериалы. Оплачено до 07.03, гривны есть на нашем балансе в клинике. Храниться,ли все и дальше.? Сумму снимут автоматически за дальнейшее хранение или нужен писать дополнительный запрос. Спасибо заранее.
Елена
Читати Відповідь
Припинення прийому ОК
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Данильчук Дарія
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Аналізи
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Христина
Читати Відповідь
Чи робить клініка орхієктомію?
Чи робить ваша клініка зараз планові операції, а саме орхієктомію? Якщо так, то яка ціна операції?
Вероніка
Читати Відповідь
Работает ли мед центр
Работает ли мед центр в данное время можна ли здать у вас анализы в Киеве, делаете ли анализ на определение пола плода, либо может определение пола входит в какой-то анализ, который вы делаете
Ольга
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Чи можливо перевезти ембріони
Доброго вечора? Ми пацієнти вашої клініки і маємо 5 ембріонів на зберіганні. В березні був запланований перенос, але?… Тепер болюче питання: що ви радите робити? Чи можливо забрати наших сніжинок і перевезти їх на мирну територію? Дуже боїмося, що вони можуть опинитись у небезпеці?
Юлия
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Отримати аналізи
Доброго дня ! Здавала аналізи у вашій клініці, але не встигла отримати результати. Можна їх надіслати на електронну пошту?
Наталія
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Задержка в развитии на 6 дней
Здравствуйте болела ковид на 17 неделе в лёгкой форме , на 19 неделе поставили срок на 18.1 , дело в ковид ?
Неля
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Возврат средств
Добрый день, я ваша пациентка Мазур Влада. В вашей клинике на моем счёту находятся средства. Я хотела бы их забрать в связи с ситуацией. Возможно ли вернуть их мне на карту?
Влада Мазур
Читати Відповідь
не указано
Доброго дня, Розумію що у такий час до вас важко фізично попасти навіть у повідомленні. Підкажіть будь ласка якщо можете,бо не має як зробити УЗД. Минув місяць після відміни препарату Візан. На Візані виникла функціональна кіста,яка ще не пройшла. Менструації ще немає, остання розпочалась 21.12.21. Вже другий день дуже болить у низу живота і віддає у всі органи,і промежину.Приймаю Спазмалгон і ставлю Вібуркол. Може що порекомендуєте,біль трішки зменшилась,але не пройшла. Дуже вам дякую. Бережи вас Господь.
Марина
Бабенко Оксана Михайлівна
Читати Відповідь
Приём
Добрый вечер На какой день цикла к Вам записываться на приём? И нужны какие либо анализы уже при себе иметь? Мы с мужем хотим сделать повторное эко.
Елена
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205