Доброго дня! У нас ось яка проблема: у вашій клініці здавали спермограму з бакпосівом. Результати показали наявність бактерії, для лікування якої лікар виписав антибіотик (аугментин 872/125), а також два варіанта свічок та таблетки (в т.ч. пробіотик). У чоловіка після 2-х днів прийому препаратів почалася страшенна діарея з кров?'ю та постійним болем. Це триває вже другу добу, останню з яких він випорожнюється здебільшого кров?'ю. Лікар припинив всі препарати, збільшив дозу пробіотика та назначив додатково імодіум, аскорутин, спазмалгон та танзилак (толкову інструкцію до якого, до речі, знайти в інтернеті не можу...). Дуже перживаю за чоловіка, оскільки бачу, що йому погано і йому болить... Хотіла б почути незалежну думку з приводу описаного, та чи реально допоможуть виписані препарати. Заздалегідь вдячна!