Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, що робити, куди звертатися і які аналізи потрібно здати перед прийомом до лікаря-гінеколога. У мене така проблема: місячні нерегулярні, 33-39 днів менструальний цикл, місячні починаються дуже важко: тошнота, можлива рвота, постійно хочеться в туалет, кидає то в жар, то в холод, стаю жовто-зеленою, болить низ живота. Таке трапляється не кожні місячні, але вже в цьому році 2 рази було, і тому році теж декілька разів. Заміжня майже три роки, дітей не маю, абортів не робила, хронічних захворювань не було, хіба тільки десь в тому чи позатому році лікувала молочницю. Місячні тривають 3-5 днів. Підкажіть, будь ласка, що потрібно робити, проходити чи здавати, щоб налагодити цю проблему. Дякую