доброго дня! підкажіть будь ласка і порадьте! у мого чоловіка азооспермія, аналіз здавали декілька раз, але результат 0. лікарі порадили штучне заплліднення і пункцію з яєчка сьогодні були у лікаря, але з іншої сторони лікарем його і не назвеш, він сказав, що це можна зробити за допомогою шокової терапії, зробити укол у яєчка за 100$ і сперматозоїди знайдуться, навіть сказав, що спермограма досягне до 60-70% чи практикується таке, чи можливо це небезпечно?? які у нас шанси і що робиться у таких ситуаціях, дуже вдячна наперед за відповідь!