вагітність 6 тижнів,постійні виділення щодня незначні, пару капель бежевого, темно коричневого кольору, бувають наче з нитками, на узи -плідне яйце в матці (високо), вже 4 тижні приймаю дуфастон- 3рази, віт Е -2рази,магне В6, фолієву кислоту, бувають незначні ниючі болі, це норма (виділення)?