Добрий день Віталій Юрійович. мені 30 років. у мене полікістоз яйників, була стимуляція овуляції кломифеном, потім через місяць - фемарою - не помогло, був велий АМГ - 33,2. потім зроблена лапараскопія,гістероскопія (6 місяців назад) труби прохідні.Місяць назад здала аналіз на АМГ -3,2, ФСГ -5,46, назначена стимуляція Пурегоном(4 дні -0,75 , 2 дні збільшили на 120), ендометрій -12.5, домінантного фолікула не було. Мені потрібно більшу дозу, чи більш сильніший препарат для стимуляції овуляції і чи робити перерву на місяць чи стимулювати вже в наступному циклі?