0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Каверіна Вікторія Олексіївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Казимира Малевича, 83
Посада:
Стаж роботи:
35 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук.

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Закінчила Донецький національний медичний університет імені М. Горького, пройшла клінічну ординатуру за фахом «акушерство і гінекологія».

 • Наукова діяльність, публікації

  Захистила кандидатську дисертацію на тему «Профілактика та лікування ендометріозу шийки матки у жінок репродуктивного віку». Є автором більше 25-ти наукових статей.

 • Членство в професійних співтовариствах

  Працювала акушером-гінекологом, а з 2001 року - лікарем-репродуктологом в Донецькому регіональному центрі охорони материнства та дитинства. В 2011 році приєдналася до команди МЦ "Мати та дитина"

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Стажувалася з питань інфектології, в тому числі профілактики, лікування TORCH інфекцій в акушерстві та гінекології (консервативнійй та оперативній гінекології) в Жіночій клініці професора Хойме (Ерфурт, Німеччина). Регулярно бере участь в міжнародних конференціях, симпозіумах, з'їздах Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE). Пройшла численні спеціалізовані тренінги, семінари та технічні удосконалення.

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом: ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології), УАРМ (Українська асоціація репродуктологів), РАРЛ ( Російська Асоціація Репродукції Людини)

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Репродуктологія, консервативна гінекологія (інфектологія, патологія шийки матки, гінекологічна ендокринологія).

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Привітна, інтелігентна. Пишається власноруч вирощеними квітами. Любить класичну літературу, мандрівки та мистецтво. А поступаючи до медичного ледь не стала стоматологом. Все це про лікаря репродуктолога Вікторію Каверіну, їй присвячено сьогоднішній #портретлікаря.

❔ Коли та за яких обставин вирішили піти в медицину? Як обирали спеціалізацію?
💬 Порадили батьки. Мені сподобалася їх порада. Тож почала готуватися до вступу. Обрала стоматологію. В перший рік не поступила та пішла санітаркою в операційний блок гінекологічного відділення. Робота там і вплинула на мій вибір спеціальності. Наступного року я поступала на «акушерство та гінекологію». Але й того року був дуже великий конкурс і поступити не вдалося. Все вийшло з третього разу.
❔ Ваші гастрономічні вподобання.
💬 Риба (Посміхається. – Ред.). До їжі відношуся спокійно. Як то кажуть, не хлібом єдиним. Та якщо обирати між рибою та м’ясом то оберу рибу.
❔ Улюблені фільми та серіали.
💬 Серіали не дивлюся. Не хочеться витрачати час, прив’язуючи себе до сюжету. А от повнометражні можу подивитися. Це переважно старі добрі комедії на кшталт «Діамантової руки» чи фільмів з П’єром Рішаром.
❔ А як щодо книжок. Яких авторів любите?
💬 Набоков та Булгаков. І ще дуже люблю Чехова. До його прози хочеться повертатися періодично. Заряджатися позитивом.
❔ Ну й наостанок про вподобання. Чим захоплюєтеся?
💬 Дуже люблю мистецтво. Коли подорожую, в моїй програмі обов’язково є відвідування місцевих музеїв. А ще дуже люблю вирощувати квіти. Коли зацвітають це щось неймовірне.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205