0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Котлік Володимир Володимирович

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Юрія Литвинського, 54/15
Посада:
Перший заступник генерального директора
Стаж роботи:
27 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Закінчив Харківський національний медичний університет. У 2005 році отримав спеціалізацію з медичної психології, в 2010 році - по організації управління охороною здоров'я.

 • Наукова діяльність, публікації

  Є автором понад 20-ти наукових статей з питань діагностики та лікування безпліддя, функціональної діагностики в акушерстві та гінекології, лікування синдрому постоваріектоміі.

 • Членство в професійних співтовариствах

  Працював в спеціалізованому клінічному пологовому будинку Харкова, в центрі репродукції «Імплант», займав посаду головного лікаря харківського медичного центру «Союз», а потім - київської клініки репродуктивної медицини «Неомед».

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Стажувався в відділеннях ЕКЗ клініки «Fertility Clinic Skive Sygehus» (Данія), брав участь в міжнародних симпозіумах і конференціях в Амстердамі (Нідерланди), Гаазі (Нідерланди), Брюсселі, Антверпені (Бельгія), Римі (Італія), Москві (Росія) і Скиве (Данія)

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом: ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології), УАРМ (Українська асоціація репродуктологів)

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Допоміжні репродуктивні технології.

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Любитель класичної музики, якісної літератури та вправний підкорювач моноколеса. У рубриці #портретлікаря - інтерв’ю з головним лікарем медичного центру «Мати та дитина» - Владимир Котлик

❔ Коли вперше задумались про медицину?
💬 Мабуть, у вісім років. Я з родини медиків, тому медична література була завжди. У дитинстві гортаючи книжки по хірургії бачив всі ці картинки, можливо когось вони лякали, але мене вони цікавили. Так, напевно, і зародився інтерес.

❔ Як обирали спеціальність?
💬 Взагалі планував вибрати психіатрію, подобався мені цей напрямок. Але життя вносить свої корективи. В 90-ті я почав підробляти в пологовому будинку. Ще студентом я брав нічні чергування. Спочатку у відділенні новонароджених, потім у відділенні акушерської реанімації. Все це змінило мою думку щодо вибору спеціалізації. Психологія з гінекологією дуже тісно пов'язані. Адже хороший гінеколог завжди хороший і психолог та психотерапевт в тому числі, це вкрай важливо. Так все й зійшлося в гінекології. До речі, моя кандидатська дисертація теж на стику психології та гінекології.

❔ Улюблені страви?
💬Люблю середземноморську кухню та вегетаріанську.

❔ Окрім медицини на хобі час вистачає?
💬 Дуже стараюсь. Серед фаворитів: музика, опера, акварельний живопис, гірські лижі, роликові ковзани, моноколесо, йога та читання.

❔ Яку музику полюбляєте?
💬 Обожнюю класичну музику: Бах, Вагнер, Чайковський, Пуччіні, Верді.

❔ Улюблені книжки?
💬 Класична література. Класика — Чехов та Набоков, з сучасного — Пелевін.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205