0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Холодян Ірина Ярославівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Київ, вул. Юрія Литвинського, 54/15
Посада:
Завідувач відділення в Києві
Стаж роботи:
24 роки, в клініці працює з 2009р.
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Закінчила Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького за спеціальністю «акушерство і гінекологія». Має сертифікати за спеціалізаціями «кольпоскопія», «репродуктологія», а також «дитяча гінекологія».

 • Членство в професійних співтовариствах

  Протягом 9 років працювала в жіночій консультації Львівської міської клінічної лікарні №5. З 2009 року працює в команді медичного центру "Мати та дитина"

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом: ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології), УАРМ (Українська асоціація репродуктологів), УАУД (Українська асоціація ультразвукової діагностики), Асоціації акушер-гінекологів України.

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Провідний спеціаліст відділення ДРТ, володіє повним спектром допоміжних репродуктивних технологій

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Скрипалька, яка планує опанувати танго та зайнятися вокалом. Власниця кудлатої кицьки Клякси, прихильниця італійської кухні. Для рубрики #портретлікаря ми поспілкувалися з Іриною Холодян.

- Отже, пані Ірино, ким мріяли стати в дитинстві?
- Звичайно лікарем. В той час, коли дітки мріяли стати пекарями, мамами, космонавтами я казала, що буду лікарем. При тому що у мене в сім’ї медиків взагалі не було. Звідки це відчуття з’явилося? Напевно з минулого життя.
Мої батьки за спеціальністю економісти. Та я з дитинства з математикою не дружу.
- Як відбувався вступ до медінституту?
- Дуже швидко. Я би сказала, шалено. В той час, коли я закінчувала школу, обов’язковою умовою була наявність стажу. Як альтернатива – середня медична освіта. Я вступила до медичного училища, закінчила його з відзнакою, здала документи в інститут, за місяць приготувалася до іспитів і вуаля! (Посміхається. – Ред.)
- Як обирали спеціалізацію? Чому саме репродуктологом?
- Був 1998-й рік. На останньому курсі, під час держіспитів, було на екзамені питання про репродуктологію. Прочитала невеличкий матеріал на цю тему, там було дуже загально написано. Але мені й цього вистачило, аби зрозуміти, наскільки це круто і що саме за цим майбутнє. Так я і стала репродуктологом.
- А які ваші улюблені страви?
- Дуже люблю Італію і, відповідно, італійську кухню. В ній, між рибою та м’ясом віддаю перевагу рибі та морепродуктам.
- Які маєте таланти? Є, чим похвалитися?
- Колись закінчила музичну школу по класу скрипки. Нещодавно чоловік пообіцяв мені її подарувати. Мрію, якщо робочий графік дозволить, зайнятися вокалом та опанувати танго чи сальсу.
- Улюблені фільми?
- Я страшенний кіноман. Та єдиний день, коли я можу дозволити собі перегляд, це – неділя. Найближчим часом планую подивитися «Зелену книгу».
- Улюблені книжки є?
- Звісно, що є. Але часу обмаль, дуже хочеться читати більше, але можливості не має. Останньою книжкою, яку я прочитала, була «Всередині чоловіка» від Тамріко Шолі.
- Домашні улюбленці є?
- Так, чорна, кудлата кицька на ім’я Клякса. Мені її подарувала колега.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205