0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Сарбєй Євгенія Ігорівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Макіївська, 8 (хірургічне відділення)
Посада:
Стаж роботи:
18 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії

Інформація про лікаря

 • Освіта

  В 2006 році закінчила Донецький державний медичний університет ім. М Горького за спеціальністю «Лікувальна справа», отримала кваліфікацію «Лікар». Має курси Тематичного удосконалення «Ендоскопічна хірургія» з січня 2015 року.

 • Членство в професійних співтовариствах

  2006-2009г. інтернатура по акушерству та гінекології на базі Донецького Регіонального Центру Охорони материнства і дитинства; 2009-2015г.- лікар ординатор відділення патології вагітних, відділення оперативної гінекології в Донецькому Регіональному Центрі Охорони Материнства і Дитинства;

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Тематичні цикли удосконалення лікарів: 2009- “УЗД в гінекології”; 2011- “Захворювання шийки матки”; 2013- Міжнародна тренінгова програма FLS (Торонто, Канада) “Базова лапароскопічна хірургія”; 2015- “Ендоскопічна хірургія”. Щорічна участь у науково-практичних конференціях і майстер класах: 2013, 2014, 2015 року, 2016 м. Київ – Нове обличчя гінекологічної хірургії; 2014 року – майстер-клас: Сучасні методи оперативної лапароскопії в гінекологічній практиці, м. Донецьк; 2014 року – майстер-клас “Малоінвазивна хірургія в гінекології: труднощі та шляхи їх вирішення” м. Одеса; 2016 майстер-клас “Малоінвазивна пластика” м. Київ, липень 2017 – курс з ендоскопічної гінекології в Міжнародному Центрі Ендоскопічної хірургії CICE в м Клермон-Ферран (Франція).

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Репродукція, оперативна гінекологія

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Історія про те, наскільки важливо правильно обрати професію. Лікар акушер-гінеколог Сарбєй Євгенія в рубриці #портретлікаря.

❔ В якому віці та за яких обставин вирішили піти в медицину?
💬 Ще в школі. Річ у тому, що мій батько теж лікар. От він мене й налаштовував, що піду його шляхом. Під його впливом обрала спеціалізацію. Він у мене хірург-травмотолог, але спрямував на гінекологію. І я дуже йому за це вдячна. Жодного дня не пошкодувала про свій вибір.
❔ Відійдемо від медичної теми. Ваші гастрономічні вподобання.
💬 Віддаю перевагу стравам з м‘яса. Усе м‘ясне.
❔ Що робите у вільний від роботи час?
💬 Люблю теніс. Займаюся англійською. Звісно, люблю читати.
❔ Яким книжкам віддаєте перевагу?
💬 З улюблених жанрів – детективи та трилери.
❔ Фільми/серіали?
💬 Серіали точно не моє. Хіба що дуже чекаю другий сезон «Метода». З повнометражних. Останнє, що справило враження, це – «Текст» з Олександром Петровим.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205