0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Воробей-Вихівська Віра Миколаївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Казимира Малевича, 83
Посада:
Стаж роботи:
16 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар першої категорії, кандидат медичних наук

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Закінчила з відзнакою Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.

 • Наукова діяльність, публікації

  Близько 40 наукових публікацій у фахових виданнях, крім того науково-популярні публікації в періодичних виданнях та в інтернет-ресурсах. Поточні наукові дослідження на базі "Мати та дитина".

 • Членство в професійних співтовариствах

  Працювала на кафедрі акушерства та гінекології №1 Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця. У медичному центрі «Мати та дитина» працює з 2011 року.

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Стажування: Любек 2016, Стамбул 2012 Пройшла курси підвищення кваліфікації «Основи репродуктивної медицини», «УЗД в акушерстві та гінекології», «Основи організації клінічних досліджень», курси підвищення кваліфікації «лапаро- і гістероскопія в акушерстві та гінекології».

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE).

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Лікування безпліддя та звичного невиношування вагітності. Весь спектр репродуктивних технологій. Корекція розладів системи гемостазу у жінок з порушенням репродуктивної функції. Планування сім'ї.

Участь в організаціях

Портрет лікаря

В нашому медичному центрі працює багато творчих людей. Сьогоднішня героїня рубрики #портретлікаря належить саме до цієї когорти. Грає на кількох музичних інструментах, включаючи блок-флейту, займається живописом та виготовленням м’яких іграшок. Але й цим перелік її талантів не обмежується. Сьогодні з нами лікар репродуктолог Віра Воробей-Вихівська
❔ У якому віці обрали професію? Хто чи що вплинуло на ваш вибір?
💬 Не пам'ятаю віку, коли не хотіла бути лікарем. Моя мама - акушер-гінеколог в ургентній гінекології. Тому професію бачила без прикрас.
❔ Коли визначилися зі спеціалізацією?
💬 Відповідно, зі спеціалізацією визначилася відразу. Одного разу в 9-му класі знайшла вдома конверт з фотографіями незнайомих дітей. Мама сказала, що це діти жінок, які завагітніли з її допомогою. Я одразу вирішила, що теж хочу такий конверт.
❔ Улюблена кухня?
💬 Однієї улюбленої кухні у мене немає. Улюблені страви є в українській, італійській, французькій, американській та навіть японській кухні.
❔ Хобі? Що любите робити у вільний від роботи час та якими талантами можете похвалитися?
💬 Вільний від роботи час проводжу з сім'єю. Люблю подорожувати, також обов'язково з сім'єю. Усі хобі стосуються творчості. Граю на фортепіано, гітарі, блок-флейті. Це чудово допомагає привезти мозок в порядок та перезавантажитися. Займаюся живописом. Шию або плету м'які іграшки на замовлення синів. Плетіння на спицях замінює медитацію. Виготовляю ексклюзивні прикраси ручної роботи.
❔ Улюблені книжки? Що з прочитаного останнім часом вас найбільше вразило чи запам'яталося?
💬 Моя бабуся - філолог. вдома була велетенська бібліотека, яку я перечитала в підлітковому віці. Найбільше любила Майн Ріда, Джека Лондона, Каверіна, Єфремова, Конан Дойла. Улюбленою книжкою були "Два капітани" Веніаміна Каверіна. Пам'ятаю, що в 14 років, дочитавши книгу до кінця, я вирахувала, що головним героям по 36 років, а в них досі немає дітей. Це мене страшенно стурбувало. Очевидно, майбутня професійна діяльність була визначена вже тоді.
❔ Улюблені фільми серіали?
💬 Люблю радянські та французькі комедії, класичне американське кіно. Вибір фільмів для перегляду останнім часом визначається також інтересами дітей. Тому знову з задоволенням повернулася до пригодницьких та фантастичних фільмів. Серіали майже не дивлюся - люблю динамічний сюжет.
❔ Улюблена музика?
💬 Музику люблю різну: естрада 80-х (вітчизняна та зарубіжна), Abba, Beetles, рок, джаз і звісно ж класика.
❔ Чим би займалися, якби не медицина?
💬 Чимось творчим: дизайном або музикою.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205