Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Добрий день, була декілька разів у Вас в клініці "Здоров"я родини", з приводу передменопаузи. Хотіла би потрапити до Вас на прийом знову. Чи можна записатись до Вас в клініку "Мати та дитина"?
Вітаю! Підкажіть краще одразу записуватись на очну консультацію чи спершу можна на консультацію онлайн? Я з Вінниці, не дуже маю можливість приїхати
У нас з чоловіком не виходить завагітніти, загалом ми здорові, з нюансів: у мене не візуалізується 1 труба та є чи був ендометріоз який лікували, повторно не робила аналіз на ендометріоз, надто болюча для мене ця процедура, поки не готова повторити
Бачу що зараз дівчата пишуть за велику кількість аналізів які здають якщо мають непліддя, я особливо не здавала ніяких аналізів, лише стандартні гінекологічні
Завчасно дякую за відповідь!
Вітаю ,чи можна звернутись до вас на очну консультацію по питанню ІЦН (шийка 15-16 мм)навіть після накладання шву вагітність 23 т ,чи берете за консультацію з даною проблемою
Добрий день, була декілька разів у Вас в клініці "Здоров"я родини", з приводу передменопаузи. Хотіла би потрапити до Вас на прийом знову. Чи можна записатись до Вас в клініку "Мати та дитина"?
Кудіна Євгенія
Доброго дня. Так, напишіть у віконечко на сайті і наші оператори контакт-центру підберуть зручний час для візиту.
Вітаю! Підкажіть краще одразу записуватись на очну консультацію чи спершу можна на консультацію онлайн? Я з Вінниці, не дуже маю можливість приїхати
У нас з чоловіком не виходить завагітніти, загалом ми здорові, з нюансів: у мене не візуалізується 1 труба та є чи був ендометріоз який лікували, повторно не робила аналіз на ендометріоз, надто болюча для мене ця процедура, поки не готова повторити
Бачу що зараз дівчата пишуть за велику кількість аналізів які здають якщо мають непліддя, я особливо не здавала ніяких аналізів, лише стандартні гінекологічні
Завчасно дякую за відповідь!
Юлія
Доброго дня. Раджу на 2 дмц здати гормони: ФСГ, ЛГ, АМГ, ТТГ, пролактин. Більш предметною буде очна консультація.
Вітаю ,чи можна звернутись до вас на очну консультацію по питанню ІЦН (шийка 15-16 мм)навіть після накладання шву вагітність 23 т ,чи берете за консультацію з даною проблемою
Юлія
Доброго дня. Раджу записатись до Усенко А.В, я веду пацієнтів до 12 тижня вагітності.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.