0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Галевич Галина Богданівна

Акушер-гінеколог
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Посада:
Стаж роботи:
15 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Безальтернативно медицина. Тільки медицина. Вона є роботою, хобі та справою життя. В рубриці #портретлікаря – акушер-гінеколог, репродуктолог з нашої львівської філії Галина Галевич.,

❔ В якому віці обрали медицину?
💬 На вибір професії найбільше вплинула моя мама. Після закінчення середньої школи, вона надихнула мене вибрати саме цей фах. Моя мама – успішна жінка, добра людина і найкраща у світі порадниця, завжди прагнула допомагати людям, тому порадила мені стати лікарем. І це був найкращий вибір у моєму житті, адже, моя робота – це не просто лікування хворих людей, це, передусім – захоплення, радість, коли вдається допомогти пацієнткам втілити їхню мрію, задоволення від виконання власної місії.
❔ Коли визначилися зі спеціалізацією?
💬 Ще на першому курсі вищого медичного навчального закладу твердо була впевнена, що буду акушер-гінекологом. Це моє покликання!
❔ Ваша улюблена кухня?
💬 У нашій сім’ї усі жінки були прекрасними господинями та готували страви традиційної галицької кухні. Тому, найулюбленіша страва – деруни зі сметанкою.
❔ Хобі? Що любите робити у вільний від роботи час?
💬 Я працюю дуже багато, на жаль, вільного часу майже не має, але завжди знаходиться хвилинка для сімейного відпочинку. Тому, моє хобі – подорожі з чоловіком та моїми синами, яких я дуже люблю!
❔ Якими талантами можете похвалитись?
💬 Окрім таланту допомагати пацієнтам втілити їхню мрію про народження діток, я вмію смачно готувати. І, взагалі, люди кажуть, що мій основний талант – приносити радість та позитивні емоції.
❔ Улюблені книжки?
💬 За браком часу читаю менше, ніж хотілося б. Більшу частину часу витрачаю на прочитання та вивчення нової медичної літератури для вдосконалення професійних навичок. З останніх книг варто згадати Лоуренса Леві «Планета Pixar» у якій подано історію заснування бізнесу Стіва Джобса. Мене вразив складний життєвий шлях цього відомого американця, який здолав величезні труднощі та перепони на своєму життєвому шляху. Така історія не може не захоплювати. Сила духу та бажання змінити світ були його орієнтирами у самореалізації.
❔ Яким фільмам віддаєте перевагу?
💬 Мені сподобався найбільше французький фільм «1+1», де молодий доглядальник допомагає старому мільйонеру усвідомити ціну життя. Хороший мотивуючий фільм. А ще люблю переглядати зі своїми дітьми старий чеський фільм «Три горішки для попелюшки». Там дуже багато позитивних емоцій та радісних спогадів про моє щасливе дитинство.
❔ Улюблена музика?
💬 Зазвичай у моєму плейлисті музика українських виконавців: «Без обмежень», Оксана Муха, класика української пісні – «Ватра», Назарій Яремчук та Квітка Цісик. Ця музика мені знайома віддавна, адже у моїй родині на усі свята саме ці мелодії лунали завжди.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205