0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Довіреність на використання матеріалу для пацієнтів


Для використання вітрифікованого матеріалу, який зберігається в Медичному центрі «Мати та дитина» ТОВ «НЕОМЕД 2007», відповідно до вимог наказу МОЗ України №787 пара заповнює та підписує заяву з боку жінки, чоловіка або представника за довіреністю.

Якщо немає можливості у чоловіка бути присутнім на підписанні даних документів, ви завчасно можете оформити та нотаріально завірити довіреність, яка дає право розпоряджатися біологічним матеріалом (ембріонами, спермою, ооцитами) за життя.

Приклад довіреності можна завантажити за посиланням:

Довіреність для пацієнтів (спеціальна) підлягає нотаріальному посвідченню

Довіреність – універсальний юридичний інструмент, який дає можливість одній особі, представнику, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах іншої особи.

  • Довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому військово-лікувальному закладі, може бути посвідчена начальником цього закладу, його заступником з медичної частини, старшим або черговим лікарем.
  • Довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації військової частини, з'єднання, установи, військово-навчального закладу, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії, також довіреність працівника, члена його сім'ї і члена сім'ї військовослужбовця може бути посвідчена командиром (начальником) цих частини, з'єднання, установи або закладу.
  • Довіреність особи, яка тримається в установі виконання покарань чи слідчому ізоляторі, може бути посвідчена начальником установи виконання покарань чи слідчого ізолятора.
  • Довіреність особи, яка проживає у населеному пункті, де немає нотаріусів, може бути посвідчена уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.

Довіреність  обов’язково підлягає нотаріальному посвідченню, або уповноваженою особою по закону;
Дані заявника заповнюються нотаріусом при посвідченні особи;
Оригінал цієї заяви або копія засвідчена нотаріально надається пацієнтом в МЦ при зверненні та зберігається з договором про надання послуг з кріоконсервації та зберігання біологічного матеріалу;

Заява постмортальна репродукція

Заява обов’язково підлягає нотаріальному посвідченню;

Дані заявника заповнюються нотаріусом при посвідченні особи;
Оригінал цієї заяви або копія засвідчена нотаріально надається в МЦ при зверненні  та зберігається з договором про надання послуг з кріоконсервації та зберігання біологічного матеріалу.

Цією заявою заявник (чоловік або жінка) надає (громадянці /громадянину) всі правомочності щодо розпорядження біологічним матеріалом, який зберігається в Медичному центрі «Мати та дитина» ТОВ «НЕОМЕД 2007» згідно Договору про надання послуг з кріоконсервації та зберігання біологічного матеріалу у випадку смерті, визнання в судовому порядку померлим або недієздатним у встановленому в Україні порядку, має право на власний розсуд:
У разі смерті чоловіка, за наявності належним чином оформленої заяви, жінці надаються повноваження  розпоряджатися біологічним матеріалом (статевими клітинами-спермою, ембріонами), приймати рішення щодо їх використання в програмах лікування безпліддя або утилізації та все інше, що зазначено в заяві;

У разі смерті жінки, за наявності заяви, чоловікові надаються повноваження жінці розпоряджатися біологічним матеріалом (статевими клітинами-ембріонами, яйцеклітинами), приймати рішення щодо їх використання в програмах лікування безпліддя або утилізації та ряд повноважень, зазначених  в заяві;

Заява (постмортальна репродукція) підлягає нотаріальному посвідченню
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205