Хочу щиро подякувати лікарю Ковалевській Ларисі Станіславівні та Її команді!! Ми дуже довго не могли завагітніти й уже майже втратили надію. Саме Завдяки ЕКЗ та підтримці лікаря нам вдалося завагітніти. Нам важко словами передати всю нашу вдячність за допомогу та підтримку. Безмежно дякуємо вам за нашу маленьку мрію, яка стала реальністю!
Хочу висловити безмежну вдячність лікарю-репродуктологу Ковалевській Ларисі Станіславівній та всій команді Клініки Матері та Дитини. Завдяки Вашому професіоналізму, уважності, підтримці та щирій турботі наша мрія стала реальністю. Особлива подяка за можливість пройти лікування за програмою НСЗУ, за чуйне ставлення на кожному етапі та віру в позитивний результат. Дякую за Вашу працю, людяність і відданість своїй справі. Бажаю Вам міцного здоров'я, професійних успіхів та якомога більше щасливих пацієнтів! ❤️🌷
Лариса Станіславівна - лікар найвищого рівня. Це фахівець, який не просто проводить огляд, а дивиться в саму глибину проблеми. На консультації мені було надзвичайно цікаво: Лариса Станіславівна вміє пояснити складні медичні речі простими словами. Відчувається, що лікар працює виключно на результат, розбираючись у кожній деталі організму. Після візиту з’явилося чітке розуміння свого стану та подальших кроків.
Хочу щиро подякувати клініці «Мати та дитина».
А особливо чудовому лікарю-Ковалевській Ларисі Станіславовні.
Дякую за великий професіоналізм,за турботу,за доброзичливість та підтримку.
Це лікар своєї справи.
Ковалевська Лариса Станіславівна-лікар від Бога,розумна,прекрасна людина,яка має золоті руки.
Дякую також Олені ,яка завжди на зв’язку і гарне розʼяснення.
Хочемо подякувати Ларисі Станіславівні та її помічниці Олені за здійснення нашої з чоловіком маленької, але великої мрії стати батьками! Ми пройшли довгий шлях планування 4 роки й потроху втрачали надію. Але з допомогою цього лікаря вже восени ми чекаємо на нашого малюка. Чудовий лікар з яким у нас вийшло з першого разу завагітніти. Дякую Олені та Лікарю які були на звʼязку та завжди могли проконсультувати, допомогти в різних ситуаціях. Дуже раді що зараз існують такі лікарі та центри які можуть допомогти парам яким важко самостійно стати батьками. Ви справжні чарівники!
Хочу щиро подякувати клініці «Мати та дитина» за високий професіоналізм, турботу та уважне ставлення на всіх етапах ЕКЗ 💛
Окрема, безмежна подяка моєму лікарю — Ковалевській Ларисі Станіславівні 🙏
Процес ЕКЗ пройшов максимально спокійно та з відчуттям повної довіри. Лариса Станіславівна — надзвичайно чуйна, уважна й компетентна лікарка, яка все детально пояснює, завжди підтримує та вселяє впевненість. Поруч із нею зникає страх і з’являється віра в результат ✨
Дякую за професіоналізм, людяність і за те, що допомагаєте здійснювати найзаповітніші мрії — стати батьками 💞
Щиро рекомендую клініку «Мати та дитина» та Ковалевську Ларису Станіславівну всім, хто шукає надію й результат.
Хочу щиро подякувати клініці «Мати та дитина» за високий професіоналізм, турботу та уважне ставлення на всіх етапах ЕКЗ 💛
Окрема, безмежна подяка моєму лікарю — Ковалевській Ларисі Станіславівні 🙏
Процес ЕКЗ пройшов максимально спокійно та з відчуттям повної довіри. Лариса Станіславівна — надзвичайно чуйна, уважна й компетентна лікарка, яка все детально пояснює, підтримує та вселяє впевненість. Поруч із нею зникають страхи й з’являється віра в результат ✨
Дякую за професіоналізм, людяність і за те, що допомагаєте здійснювати найзаповітніші мрії — стати батьками 💞
Щиро рекомендую клініку «Мати та дитина» та Ковалевську Ларису Станіславівну від усього серця.
12.12.2025
Наталя
Відгук про
Київ, вул. Макіївська, 8.
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Все чудово. Все сподобалось. Здоров'я вам і подяка за те, що ви є.
12.12.2025
Анна
Відгук про
Київ, вул. Макіївська, 8.
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Нехай народжується якнайбільше українців і україночок ! Миру та процвітання медичному центру !
Хочу щиро подякувати лікарю Ковалевській Ларисі Станіславівні та Її команді!! Ми дуже довго не могли завагітніти й уже майже втратили надію. Саме Завдяки ЕКЗ та підтримці лікаря нам вдалося завагітніти. Нам важко словами передати всю нашу вдячність за допомогу та підтримку. Безмежно дякуємо вам за нашу маленьку мрію, яка стала реальністю!
16.06.2026
Тетяна Погребицька
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу висловити безмежну вдячність лікарю-репродуктологу Ковалевській Ларисі Станіславівній та всій команді Клініки Матері та Дитини. Завдяки Вашому професіоналізму, уважності, підтримці та щирій турботі наша мрія стала реальністю. Особлива подяка за можливість пройти лікування за програмою НСЗУ, за чуйне ставлення на кожному етапі та віру в позитивний результат. Дякую за Вашу працю, людяність і відданість своїй справі. Бажаю Вам міцного здоров'я, професійних успіхів та якомога більше щасливих пацієнтів! ❤️🌷
14.04.2026
Анна
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Лариса Станіславівна - лікар найвищого рівня. Це фахівець, який не просто проводить огляд, а дивиться в саму глибину проблеми. На консультації мені було надзвичайно цікаво: Лариса Станіславівна вміє пояснити складні медичні речі простими словами. Відчувається, що лікар працює виключно на результат, розбираючись у кожній деталі організму. Після візиту з’явилося чітке розуміння свого стану та подальших кроків.
14.04.2026
Олена
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу щиро подякувати клініці «Мати та дитина».
А особливо чудовому лікарю-Ковалевській Ларисі Станіславовні.
Дякую за великий професіоналізм,за турботу,за доброзичливість та підтримку.
Це лікар своєї справи.
Ковалевська Лариса Станіславівна-лікар від Бога,розумна,прекрасна людина,яка має золоті руки.
Дякую також Олені ,яка завжди на зв’язку і гарне розʼяснення.
23.03.2026
Анна
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочемо подякувати Ларисі Станіславівні та її помічниці Олені за здійснення нашої з чоловіком маленької, але великої мрії стати батьками! Ми пройшли довгий шлях планування 4 роки й потроху втрачали надію. Але з допомогою цього лікаря вже восени ми чекаємо на нашого малюка. Чудовий лікар з яким у нас вийшло з першого разу завагітніти. Дякую Олені та Лікарю які були на звʼязку та завжди могли проконсультувати, допомогти в різних ситуаціях. Дуже раді що зараз існують такі лікарі та центри які можуть допомогти парам яким важко самостійно стати батьками. Ви справжні чарівники!
22.12.2025
Лілія
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу щиро подякувати клініці «Мати та дитина» за високий професіоналізм, турботу та уважне ставлення на всіх етапах ЕКЗ 💛
Окрема, безмежна подяка моєму лікарю — Ковалевській Ларисі Станіславівні 🙏
Процес ЕКЗ пройшов максимально спокійно та з відчуттям повної довіри. Лариса Станіславівна — надзвичайно чуйна, уважна й компетентна лікарка, яка все детально пояснює, завжди підтримує та вселяє впевненість. Поруч із нею зникає страх і з’являється віра в результат ✨
Дякую за професіоналізм, людяність і за те, що допомагаєте здійснювати найзаповітніші мрії — стати батьками 💞
Щиро рекомендую клініку «Мати та дитина» та Ковалевську Ларису Станіславівну всім, хто шукає надію й результат.
22.12.2025
Ліля ,Сергій
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу щиро подякувати клініці «Мати та дитина» за високий професіоналізм, турботу та уважне ставлення на всіх етапах ЕКЗ 💛
Окрема, безмежна подяка моєму лікарю — Ковалевській Ларисі Станіславівні 🙏
Процес ЕКЗ пройшов максимально спокійно та з відчуттям повної довіри. Лариса Станіславівна — надзвичайно чуйна, уважна й компетентна лікарка, яка все детально пояснює, підтримує та вселяє впевненість. Поруч із нею зникають страхи й з’являється віра в результат ✨
Дякую за професіоналізм, людяність і за те, що допомагаєте здійснювати найзаповітніші мрії — стати батьками 💞
Щиро рекомендую клініку «Мати та дитина» та Ковалевську Ларису Станіславівну від усього серця.
12.12.2025
Наталя
Відгук про
Київ, вул. Макіївська, 8.
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Все чудово. Все сподобалось. Здоров'я вам і подяка за те, що ви є.
12.12.2025
Анна
Відгук про
Київ, вул. Макіївська, 8.
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Нехай народжується якнайбільше українців і україночок ! Миру та процвітання медичному центру !
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки