пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

329
Задати питання лікарю
Ендометріоз
Добрий день,підкажіть,будь ласка,чи займаєтесь лікуванням ендометріозу?
Дар'я
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Чи варто здати аналізи в лабораторії до консультації
Добрий вечір. Нещодавно була на консультації у лікаря. Було проведено УЗД жіночих органів, а також молочних залоз. Зауважень немає. Мені 38 років, дві важкі вагітності, та третя невдала. З молодих років лікарі ставлять діагноз полікістоз яєчників по симптомам. Аналізи завжди були в нормі. Маю зайву вагу, два пороки сердця, один з яких, оперований. Все життя менструації нерегулярні. Останній рік кров'яні виділення за 4-5 днів до менструації, потім обільна менструація, яка валить з ніг перші два дні, зриви ритму сердця, затримка рідини. Лікар призначила препарат Інжеста з 11 по 25 день. Приймала один цикл. Почала погано спати, сни на тему вагітностей, сексу і т.п. Ще на фоні препарату почало мазати, потім менструація зі шматками крові досить великими, в перший день відняло ногу, потім почала боліти спина. Зараз 6й день циклу важко ходити, наче набряк у спині, обличчя також з набряках. Лікар наполягає на подальшому прийомі Інжеста, хоча б цикл, аналізи проведені не були, окрім мазків. Хочу отримати вашу кансультацію, можливо, знадобиться ще одне УЗІ. Знаю, що ефективніше робити одразу після менструації. Я в жахливому психологічному стані. Розумію, що гормон потрібен, але боюся надалі приймати Інжеста. Чи є сенс здати якісь аналізи, наприклад, в Діла, для подальшої консультації у вас? Дякую.
Вікторія
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Узнать срок зачатия примерно
12.09.2024 первый день последних месячных
Дария
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Обстедження
Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи берете ви на огляд і подальше лікування жінок у яких виявили дисплазію? Дякую! І чи можна у Вас на місці взяти всі аналізи і зробити УЗІ?
Неля Гречуха
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Овуляція
Чи можна завагітніти після овуляції?
Світлана
Клись Аліса Сергіївна
Читати Відповідь
Секс
Доброго дня,скажіть будь ласка ,родила дити3роки назад,все було добре,але останнім часом нехочеться секса вообще,1 в тиждень може бути,не возбуждає нічого в чому причина
Марія
Вербицька Наталія Ярославівна
Читати Відповідь
Аналізи
Потрібна консультація по аналізам які надійшли
Наталія Хіврич
Усенко Альбіна Вадимівна
Читати Відповідь
Оральні контрацептиви
Які можна прийняти препарати після статевого акту? щоб не було небажаної вагітності
Діана
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Полегшення клімаксу
Я колишня ваша пацієнка, у мене був ендометріоз,ви лікували мене, 7 років тому я зробила операцію по видаленню матки та придатків у Мельник О.В. Наразі у мене клімакс і є пов'язані з цим проблеми, чи можна до вас звернутись. Чи може ви порадите мені фахівця. Буду вдячна.
Юлія Левченко
Микитюк Олександр Володимирович
Читати Відповідь
Вагітність
Я вагітна. Хочу отримати онлайн консультацію.
Ірина
Багатько Ольга Володимирівна
Читати Відповідь
Выделения
Во время полового акта режущая боль, после, зуд и странные густые белые выделения без запаха
Анатолий
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Узд вагітності
Чи робите ви УЗД щоб дізнатись про вагітність і вартість
Ольга
Константинова Олена Михайлівна
Читати Відповідь
Уточнення інформації
Доброго дня. Планую приїхати до вас найближчим часом на консультацію з іншого міста. Суть проблеми - дві операції по видаленню кісти жовтого тіла на яічнику. Резекція 1/3 правого яічника. Як результат приймаю багато років гормональні. Суть питання - як правильно підготуватись до консультації ? Зараз пʼю гормональні і чи буде щось зрозуміло на фоні прийому чи приїхати на консультацію потрібно не приймаючи кок? Завчасно дякую за відповідь?
Ольга
Багатько Ольга Володимирівна
Читати Відповідь
Різка біль
Можна до Вас на прийом , ріже внизу живота і виділення
Яна
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Записатись до гінеколога
Доброго дня! Хочу записатись на консультацію та узі до лікаря гінеколога Адвена Вікторія Вікторівна. Чи є віконця на цьому тижні?
Тетяна
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
кров'янисті виділення місяць
мені 21 , місячних немає , статевого життя не було , діагноз мале виділення фуллікул, матка мала за розмірами. Місячних немає зовсім , останнім два місяці було щось але вони були 7 днів і все( дуже мало , просто мазалось ) зараз вже місяць кров'янисті виділення потроху постійно , може один день немає , потім знову, відчуваю себе набрякшою , и відчуваю инколи якесь тяжіння в низу живота , але це не біль , просто инколи неприємно. Питання в тому що це нормально при такому діагнозі, чи слід звернутись до спеціаліста ?
Анастасия
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Читати Відповідь
Ведення вагітності
Добрий день! Підкажіть будь ласка, скільки буде коштувати у Вас ведення вагітності ? Дякую!
Юлія
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Скажите у вас есть такие проце
У вас есть услуга интимный пилинг или лазерная шлифовка, У вас есть процедура биоривитализация и биорипорация интимной зоны
Григорий
Читати Відповідь
Первинний прийом
Як потрібно підготуватись до першого прийому гінеколога?
Ілона
Читати Відповідь
Профілактика прееклампсії
Доброго дня! Маю вагітність 14 тижнів. На УЗД в заключенні написали, що «підвищений ризик до прееклампсії». Лікар, що робила узд радить чим пошвидше почати приймати аспірин, а лікар гінеколог (в якого стою на обліку) сказав, що ніякого аспірину не потрібно. Як бути в цій ситуації? Цікавить ваша думка. * маю гіпотиреоз та низьку плацентацію
Віолетта
Читати Відповідь
Канізація при дисплазії
Чи робите ви радіозвильову канізацію при дисплазії 1 і 2 степені ???
Дарина
Читати Відповідь
Взяття на облік по вагітності
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я із окупованної території, зараз знаходжуся в Польщі, вагітність 23 неділі, чи можливо приїхати в Україну і стати на облік в будь якій поліклініці.
Анастасія
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Читати Відповідь
Вагітність після кесарського р
Маю вагітність 24 тижні. Рубець після кесарського був 7. Тепер 2.2 як себе поводити.
Валентина
Массуд Наталія Олександрівна
Читати Відповідь
Вагітність
Добрий день.Я зверталась до гініколога з проблемою скудних КД.Мені лікар назначила пити Тазалок,фолієву кислоту,йодомарин та вітамін Д.Після двох тижнів препаратів в мене затримка 6 днів,тест позитивний.Підкажіть це вагітність чи збій від препаратів.
Вікторія
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
звичне невиношування вагітност
доброго дня, мала нагоду потрапити на ваш вебінар, маю в анамнезі: 2007 рік -12 т.в. гіматома 20 см., переривання вагітності, 2013 р. народження дитини( вагітність без будь-яких ускладнень) 2022 рік - 7 тв. анембріонія, 2023 рік викидень 6тв. Здала аналіз за вашою рекомендацією - тромбофілія звичне невиношування вагітності. має мутацію ген сепрін 1, PAI-1 (675 5G>4G антагоніст тканинного активатора плазміноген гомозиготне носійство. чи впливає ця мутація на невиношування вагітность. Буду вдячна за вашу відповідь.
Оксана
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Перші місячні
Доброго дня. Моїй доньці 12,5 років. Місячних ще не має. Але є білі та прозорі виділення. Це нормально?
Nadiia
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Читати Відповідь
не указано
Чи можна зв'язатися особисто з лікарем по номеру телефону обговорити діагноз лікворометра, гіперплазований епітелій, сказали робити операцію.
Марія
Багатько Ольга Володимирівна
Читати Відповідь
Міома матки
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, чи займаєтесь Ви такими проблемами, як міома матки?
Марія
Массуд Наталія Олександрівна
Читати Відповідь
Аналізи перед прийомом
Доброго дня! Хочу записатися до Вас на консультацію зі скаргою на нерегулярні місячні. Можливо є якийсь список аналізів, який я можу зробити до прийому щоб мати більш повну характеристику? Мені 20 повних років Завчасно дякую за відповідь
Анастасія Репало
Массуд Наталія Олександрівна
Читати Відповідь
Наявність обладнання
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи є в клініці якій ви працюєте офісний гістероскоп?
Юлия
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Виділення з соска .
Ольга Іванівна , доброго дня! Записана до вас на завтра,була у лютому з візитом, але змушена перенести візит на вівторок,захворіла моя мама. В мене сьогодні зранку заболіли груди, а з правого соска при натисканні виділяється біла рідина.,дуже мало, але я її побачила і вже паніка. Хотіла на понеділок попасти до вас, але вільно є лише на вівторок. Ніяких ліків окрім Вітанго я не приймаю, маю трохи стресів, бо біда в родині. Але чи то спричинило, не знаю. Якщо не складно і матимете час, наберіть мене будь ласка, щоб не панікувала.
Галина
Читати Відповідь
Роди
Доброго дня) підскажіть будь-ласка ви роди приймаєте?
Єлизавета Василишина
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Пологи
Чи приймає завідувач гінекології Трощенко Ганна Віталіївна пологи в центрі матері та дитини у м.Житомир?
Марина
Трощенко Ганна Віталіївна
Читати Відповідь
Перша онлайн консультація
Вітаю! Хотілося б потрапити до вас на консультацію (намагаємось завагітніти з чоловіком) але чоловік військовослужбовець і немає можливості приїзджати декілька разів. Чи доцільно провести першу консультацію онлайн,а вже на другу зустрітися особисто ? Дякую
Дар‘я
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
лікування дисплазії шийки
Добрий день. Чи проводите Ви лікування дисплазії та лейкоплакії шийки матки? Яка ціна самої процедури? Дуже дякую за відповідь.
Галина
Сендзюк Наталія Євгеніївна
Читати Відповідь
Кровотеча
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чого можуть не закінчитися місячні? Які можуть бути причини? І можливо лі це початок клімаксу? Робила УЗД то особих відхилень немає начебто. Дякую
Світлана
Читати Відповідь
Онлайн консультація
Доброго дня. Підскажіть чи можна отримати онлайн консультацію (не має поки змоги приїхати на прийом). Яка ціна такої конскльтації? Суть питання: переглянути результати МРТ, чи потрібне лікування і яке лікування можливе? Дякую
Вікторія
Вацик Мирослава Михайлівна
Читати Відповідь
Уточнение состояния здоровья
Добрый день , подскажите пожалуйста, около двух недель ноющая, тянущая боль в пояснице, ноющая боль в груди , последние два дня боль как будто перед началом менструального цикла , что это может быть
Катерина
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Вагітність
Був викидень перша вагітність, знову ось завагітніла коли сиджу , ходжу то тягне низ живота і трішки іноді ріжучі показування та виділення білі , переживаю дуже щоб зберегти і що робити не знаю , є дуфастон але чи варто його зараз пити не знаю ? Затримка виходить зараз 8 день , тест підтвердився Але і ще у мене аутоімуний тиреодит Тому переживаю більше щоб гормони нормально були
Вікторія
Читати Відповідь
Программа «Себе любимой!»
Що входить в програму?Можна більш детальніше дізнатись
Тетяна
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
Норма результата АФП
Підкажіть будь ласка, наскільки погано, якщо показники при вагітності 15 тижднів аналізу крові АФП 23, а норма пишуть 26.
Анжелика
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
не указано
Доброго вечора. Я знаходжуся зараз у Польщі,лікар мені назначив таку процедуру як гістероскопія поліпа ендометрію. Скажіть будь ласка чи Ви робите таку процедуру, якщо так то на коли можна записатися і яка вартість даної процедури. Щиро вдячна за відповідь.
Світлана
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Мірена
Доброго дня, хочу записатися на прийом на суботу
Марина
Малова Юлія Олександрівна
Читати Відповідь
прием препарата Эскапел
Приветствую! 14 октября при ПА порвался презерватив, после чего через несколько часов выпила препарат Эскапел. Через 5 дней начались кровяныстые выделения похожие на менструацию, длились около 4 дней. Сейчас по графику должна начаться менструация, но задержка 2 дня - это нормально и возможно ли что препарат не помог избежать беременности?
Ирина
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Міома матки
чи можливо видалити по задній стінці субмукозний вузол діаметром 68-54,6-67мм(тип 1-2) методом Гістероскопія за один раз? чи потрібно два рази робити?
Оксана
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205