Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Добрый день. Нахожусь в Германии, приеду на неделю в Киев. Мне нужно записаться на кловском спуске к своему врачу. Моя фамилия Обозинская М.В. Число 20.10. у. Меня нет украинского номера к сожалению сейчас
Доброго дня, мене момолог направляє до лікаря гінеколога-ендокринолога, в мене з лівого сосочка витікає кожен день краплинка рідини, прозорої, лікар не зміг взяти аналіз бо не вистачає для аналізу. Робили узі, показало що в мене протокова система: одиничні розширення до 3х мм це зліва і з права одиничні розширення до 2х мм.
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см).
За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!?
Щиро дякую за відповідь:)
Доброго дня, Володимир Володимирович,
Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково.
В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці.
Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін.
Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22.
Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів).
* Чим це може бути спричинено?
* Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)?
* Як викликати місячні (без гормонів)?
* Як виключити причину "предменопауза"?
* Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші?
Наперед дякую за відповідь та пораду.
З повагою,
Вікторія.
Доброго дня. Малий термін вагітності,ще рік назад виявили тромбофілію ,точніше 2 відхилення. І зараз після здачі д Димер і коаулограмм стоїть питання чи колоти клексан у живіт. Вагітність третя,друга завмерла,ймовірно через тромб. Дякую
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист?
Чи можна приходити на 3 тижні?
Добрый день. Уже пятый месяц нерегулярно идут месячные. В начале было с задержкой 3-4 недели, а последние 3 раза на 2 недели раньше. Подскажите, я могу к Вам обратиться с этой проблемой? Посоветовали Вас (Червак Наталия Николаевна), как хорошего специалиста, но я не знаю Ваш ли это профиль. Спасибо)
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися
Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне
Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Доброго дня! Була на прийомі 18.06.2022 у Грицько Марти Ігорівни, сдавала цитологія та ВПЛ. Пришли результати досліджень. Марта Ігорівна казала, що назначить лікування онлайн. То як записатись на онлайн прийом?
Цікавлять деталі проведення аборту на 10 тиждні вагітності. Вагітність здорова без відхилень . В матці наявна одна гематома на нервовій почві. Яким методом проводиться аборт на даному терміні . Скільки днів потрібно виділити на це?
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, собираюсь сделать тест на беременность на 8ой день после зачатия. Если покажет положительный результат, то через сколько времени можно уже обращаться к врачу, чтобы подтвердить беременность?
Добрый день. В вашем центре мне врач дала направление на Метросальпингографию. Подскажите пожалуйста, как понять что подразумевала врач? Это делают либо с помощью рентгена, либо УЗИ. В некоторых центрах метросальпингография - это именно рентген.(диагностика с помощью УЗИ - с другим названием) Что выбрать? Т.к. в нескольких мед. центрах мне сказали, что рентген - это устарешая практика
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі?
Дякую завчасно за відповідь
Добрый день! У меня такая проблема, последний день менструации был 23 марта, 25 марта был ПА с окончанием внутрь, 1 апреля немного тянуло яичник, начало мазать кровянистыми выделениями, буквально пару капель, 2 апреля тоже мазало, ничего не болело, 3 крови стало больше, но так же без болей. И сегодня, 4 апреля, утром так же был дискомфорт в области яичника с левой стороны, кровь так же идёт. Цикл у меня 31-32 дня, после 1 родов месячные стали идти регулярно. Подскажите пожалуйста что это может быть?
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд.
Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає.
Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Добрый вечер. У меня 20 неделя беременности,и меня очень сильно начало тошнить и сопровождается рвотой. Все что не съем-выпью, все впропасть. С чем это может быть связано? Буду благодарна за ответ.
I am 43 years I did 9 ivf with my own eggs most of them successful but I have one child most of them miscarriage.I did ivf with egg donation at Greece at 9/2021 but it wasn’t successful. Could you help me to do in your clinic. I hear about your clinic that have good success at this treatment. Thank you so much
Доброго дня,у мене збільшенний гормон тестостерон вільний,чи обов'язково приймати гормонотерапію чи можливо іншим методом прийти до нормалізації цього гормону?
Добрый. У меня береме5-6 недель. Хгч растёт нормально, прогестерон 36,6 нг/мл. В нормах первого триместр указано 11-44 нг/мл. Я так понимаю мой прогестерон тоже в норме. Но моя гинеколог утверждает, что это очень низкий прогестерон и нужно пить гормоны. Так ли это? Или пить гормон прогестерон нет необходимости?
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, есть ли у вас программа забора и хранения яйцеклеток для женщин? Если да то сколько стоит программа и какая стоимость хранения в год?
Спасибо
Добрый день. Подскажите пожалуйста. Я обратилась к гинекологу с жалобами на белые выделения и сильный зуд.
Сдала анализ, по результату воспаление. Она назначила мне свечи Гексикон. После второй свечки началось жжение, я проставила 4 и стало только хуже. Она мне сказала больше их не ставить и ничего не делать, выпить только таблетку фуцис.
Но мне плохо все жжет. У мужа небольшое покраснение в виде пятна на головке члена. Что мне делать подскажите пожалуйста чем лечить себя и мужа.
Благодарю!
Доброго вечора. У мене проблема , не можу виносити дитину . Стаються викидні на ранніх термінах. У мене було два викидні на 5 тиждні, тоді я родила. Планую другу вагітність і нічого не виходить 4 вагітність завмер плід на 10 тиждні,а 5 вагітність викидень 7тижднів. Порадьте що мені робити?
Я вагітна, мене потрібно оглянути і зробити УЗД.
Зафіксувати ,що вагітність маткова, тоді я б хотілаб дізнатися всі за і проти,того чи іншого методу переривання вагітності.
На це у мене всього 2 дні
Добрий вечір. Після обстеження лікар рекомендував здійснити гістероскопію з видалення поліпу цервікального каналу (розмір поліпа за результатами УЗД - 14*7,5 мм). Чи проводите таку процедуру?
Доброго дня. Я би хотів запитати, у моєї дружини рецидив міоми поки що невеликий діаметр лікарка каже що це в наслідок великої кількості гормону естрогену та як один з виходів пропонує вагітність - чи це дійсно допоможе. Буду вдячний за відповідь.
Добрый день Ирина Викторовна. Я Ваша давняя пациентка(если помните) лечили мне эрозию шейки матки в "Здоровя Родини" в 2012 году. Хочу к Вам записаться на прием(очень срочно надо...) или завтра или в следующую пятницу ,но беспокоит один момент сегодня-завтра должны начаться критические дни. Если я запишусь на завтра, а они начнутся- это надо переносить прием? Жду ответ. Заранее спасибо.
Доброго вечора.
Є такі симтоми
Нудота, навіть від одного запаху їжі , зміна настрою, вздутий живіт, була один день температура зранку 37.3, в обід 36.9 ввечері 37.8, на наступний день не було температури більше.
Періодично болить живіт.
Появилась ще печія.
Слабкість, втома, сонливість.
До місячних ще 5 днів.
Чи можуть ці симтоми свідчити про вагітність та коли краще зробити тест?
Доброго дня. У Вашій програмі по спостереженню вагітності, Біохімічна частину скринінгу на яких системах виробників проводиться? Та чи Використовуеться програми розрахунків ризиків сертифікованою програмою з використанням певного алгоритму (FMF, ASTRAIA, LifeCycle, FastScreen)? Дякую
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Карина
Гістероскопія дозволяє передбачити вагому частину можливих причин невдалих спроб ЕКЗ. Існує патологія, невидима для УЗД. Гістероскопія дозволяє її знайти. Особливо, якщо є сумніви щодо поліпа. Різні лікарі на різних апаратах у різні дні циклу справді можуть бачити різну якість картинки. Для таких випадків і застосовують гістероскопію. Звісно ж, ви можете відмовитися. Тоді вже в разі невдачі зробите гістероскопію і повторите спробу. Виходячи з великої вибірки пацієнтів і співставлення вартості та ризиків ЕКЗ і гістероскопії, краще зробити гістероскопію і констатувати норму, ніж не зробити, пропустити патологію і втратити ембріон.
Добрый день. Нахожусь в Германии, приеду на неделю в Киев. Мне нужно записаться на кловском спуске к своему врачу. Моя фамилия Обозинская М.В. Число 20.10. у. Меня нет украинского номера к сожалению сейчас
Доброго дня, мене момолог направляє до лікаря гінеколога-ендокринолога, в мене з лівого сосочка витікає кожен день краплинка рідини, прозорої, лікар не зміг взяти аналіз бо не вистачає для аналізу. Робили узі, показало що в мене протокова система: одиничні розширення до 3х мм це зліва і з права одиничні розширення до 2х мм.
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Омельяненко Ирина Владимировна
Доброго дня, зверніться до лікаря гінеколога для проведення огляду та обстеження.
Чекаємо на вас.
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см).
За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!?
Щиро дякую за відповідь:)
Таїсія
Доброго дня.
Ні, не бажано приймати "Візан". Гемангіома має протипоказ до прийому Візану. Запишіться на консультацію для зміни тактики лікування.
Доброго дня, Володимир Володимирович,
Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково.
В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці.
Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін.
Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22.
Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів).
* Чим це може бути спричинено?
* Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)?
* Як викликати місячні (без гормонів)?
* Як виключити причину "предменопауза"?
* Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші?
Наперед дякую за відповідь та пораду.
З повагою,
Вікторія.
Вікторія
Доброго дня, запишіться на онлайн консультацію все обговримо. Дякую.
Доброго дня. Малий термін вагітності,ще рік назад виявили тромбофілію ,точніше 2 відхилення. І зараз після здачі д Димер і коаулограмм стоїть питання чи колоти клексан у живіт. Вагітність третя,друга завмерла,ймовірно через тромб. Дякую
Христина
Виктория Адвена
Добрий день.Треба бачити аналізи і Вас офлайн,щоб робити призначення.Обов'язково зверніться вже до лікаря,поки термін вагітності малий.
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист?
Чи можна приходити на 3 тижні?
Валерія
При відсутністі скарг - 6 тиж від початку місячних, коли вже можна побачити наявність ембріона та його сердцебиття. При наявності скарг- в будь який термін. Якщо питання по позаматковій вагітності можна і в 3 тиж. Також можна здати кров на хгл . В нашому медичному центрі є Узд, лікарі акушери- гінекологі та власна лабораторія. Будемо раді зустрічі
Добрый день. Уже пятый месяц нерегулярно идут месячные. В начале было с задержкой 3-4 недели, а последние 3 раза на 2 недели раньше. Подскажите, я могу к Вам обратиться с этой проблемой? Посоветовали Вас (Червак Наталия Николаевна), как хорошего специалиста, но я не знаю Ваш ли это профиль. Спасибо)
Оксана
Звичайно, можете звернутись. Запишіться через Контакт-центр. Для початку потрібно вас оглянути, провести УЗД органів малого таза.
З радістю вам допоможу.
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися
Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне
Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Марина
Мені важко зрозуміти що саме викликало таку реакцію. Я ж вас не оглядала, не знаю що ви використовували.
Чи прогресування запального процесу, чи алергічна реакція на мед.препарати, чи те, що ви стали підмиватись господарчим милом (який жах).
Все це може мати місце.
Одне скажу, що підмиватись господарчим милом - це не любити і не шанувати себе.
Зараз є багато засобів для інтимної гігієни (гелів, пінок), які діють дуже м'яко і делікатно, які потрібно використовувати.
Доброго дня! Була на прийомі 18.06.2022 у Грицько Марти Ігорівни, сдавала цитологія та ВПЛ. Пришли результати досліджень. Марта Ігорівна казала, що назначить лікування онлайн. То як записатись на онлайн прийом?
Людмила
Доброго дня, через контакт центр за телефоном або у вікрнечку чата на сайті.
Цікавлять деталі проведення аборту на 10 тиждні вагітності. Вагітність здорова без відхилень . В матці наявна одна гематома на нервовій почві. Яким методом проводиться аборт на даному терміні . Скільки днів потрібно виділити на це?
Христина
Доброго дня, необхідна консультація лікаря. Під час візити він розкаже про тактику проведення та рекомендації.
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, собираюсь сделать тест на беременность на 8ой день после зачатия. Если покажет положительный результат, то через сколько времени можно уже обращаться к врачу, чтобы подтвердить беременность?
Дарья
Сучасні тести на вагітність дають змогу виявити її за два дні до очікуваних за графіком місячних.
Але, вважається, що надійніше вдаватись до такого обстеження після тижневої затримки.
Добрый день. В вашем центре мне врач дала направление на Метросальпингографию. Подскажите пожалуйста, как понять что подразумевала врач? Это делают либо с помощью рентгена, либо УЗИ. В некоторых центрах метросальпингография - это именно рентген.(диагностика с помощью УЗИ - с другим названием) Что выбрать? Т.к. в нескольких мед. центрах мне сказали, что рентген - это устарешая практика
Ольга
Доброго дня, за можливості зв'яжіться з вашим лікарем для уточнення.
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі?
Дякую завчасно за відповідь
Добрый день! У меня такая проблема, последний день менструации был 23 марта, 25 марта был ПА с окончанием внутрь, 1 апреля немного тянуло яичник, начало мазать кровянистыми выделениями, буквально пару капель, 2 апреля тоже мазало, ничего не болело, 3 крови стало больше, но так же без болей. И сегодня, 4 апреля, утром так же был дискомфорт в области яичника с левой стороны, кровь так же идёт. Цикл у меня 31-32 дня, после 1 родов месячные стали идти регулярно. Подскажите пожалуйста что это может быть?
Анастасия
Доброго дня, необхідний огляд у лікаря та обстеження. Чекаємо на вас.
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд.
Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає.
Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
Євгенія
Доброго дня, напишіть мені в приват в соціальних мережах.
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Данильчук Дарія
Доброго дня, зверніться до лікаря на огляд. Або запишіться на онлайн візит для координаціїї подальших дій.
Добрый вечер. У меня 20 неделя беременности,и меня очень сильно начало тошнить и сопровождается рвотой. Все что не съем-выпью, все впропасть. С чем это может быть связано? Буду благодарна за ответ.
Юлия Лозовюк
Необходимо незамедлительно обратится к вашему доктору акушер-гинекологу который сопровождает вашу беременость.
I am 43 years I did 9 ivf with my own eggs most of them successful but I have one child most of them miscarriage.I did ivf with egg donation at Greece at 9/2021 but it wasn’t successful. Could you help me to do in your clinic. I hear about your clinic that have good success at this treatment. Thank you so much
Zhyan
Yes, of course. We invite you for consultation and treatment in our clinic.
Доброго дня,у мене збільшенний гормон тестостерон вільний,чи обов'язково приймати гормонотерапію чи можливо іншим методом прийти до нормалізації цього гормону?
Анастасія
Добрий день.Потрібно розуміти загальну ситуацію Що саме турбує клінічно ,показники інших гормонів Є різні препарати і схеми лікування.
Добрый. У меня береме5-6 недель. Хгч растёт нормально, прогестерон 36,6 нг/мл. В нормах первого триместр указано 11-44 нг/мл. Я так понимаю мой прогестерон тоже в норме. Но моя гинеколог утверждает, что это очень низкий прогестерон и нужно пить гормоны. Так ли это? Или пить гормон прогестерон нет необходимости?
Зоя
Добрый день Сейчас беременным уже не могиторят прогестерон по крови Это малоинформативно.Но могут быть другие показания к медикаментозной поддержке.Поэтому лучше решать такие вопросы на приеме у врача офлайн и после осмотра
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, есть ли у вас программа забора и хранения яйцеклеток для женщин? Если да то сколько стоит программа и какая стоимость хранения в год?
Спасибо
Анна
Добрый день, у нас есть такая программа в прайсе можете найти : Програма ЕКЗ "Класик №12" (Програма збереження репродуктивного здоров'я)
И там же уточнить актуальную цену или в окошке чата у наших операторов.
Добрый день. Подскажите пожалуйста. Я обратилась к гинекологу с жалобами на белые выделения и сильный зуд.
Сдала анализ, по результату воспаление. Она назначила мне свечи Гексикон. После второй свечки началось жжение, я проставила 4 и стало только хуже. Она мне сказала больше их не ставить и ничего не делать, выпить только таблетку фуцис.
Но мне плохо все жжет. У мужа небольшое покраснение в виде пятна на головке члена. Что мне делать подскажите пожалуйста чем лечить себя и мужа.
Благодарю!
Екатерина
Доброго дня. Здати бак посів та скоректувати протизапальну терапію
Доброго вечора. У мене проблема , не можу виносити дитину . Стаються викидні на ранніх термінах. У мене було два викидні на 5 тиждні, тоді я родила. Планую другу вагітність і нічого не виходить 4 вагітність завмер плід на 10 тиждні,а 5 вагітність викидень 7тижднів. Порадьте що мені робити?
Христинка Ющак
Доброго дня. Потріьно дообстежитись, визначити можливу причину невиношування, та, в залежності, від змін, проводити корекції під час виношування
Я вагітна, мене потрібно оглянути і зробити УЗД.
Зафіксувати ,що вагітність маткова, тоді я б хотілаб дізнатися всі за і проти,того чи іншого методу переривання вагітності.
На це у мене всього 2 дні
Юлія
Добрый день. Всё это можно сделать на очной консультации в течение часа. 2 дня для этого не надо.
Добрий вечір. Після обстеження лікар рекомендував здійснити гістероскопію з видалення поліпу цервікального каналу (розмір поліпа за результатами УЗД - 14*7,5 мм). Чи проводите таку процедуру?
Тетяна
Добрый день. Да, в нашей клинике Вы можете выполнить гистероскопическое удаление полипа.
Доброго дня. Я би хотів запитати, у моєї дружини рецидив міоми поки що невеликий діаметр лікарка каже що це в наслідок великої кількості гормону естрогену та як один з виходів пропонує вагітність - чи це дійсно допоможе. Буду вдячний за відповідь.
Анатолій
Причины миомы матки не известны. Существует множество теорий -гормональный дисбаланс, генетические факторы и т.д Одна из таких теорий- способствующая роль эстрогенов в росте миомы и ограничивающее действие эстрогенов прогестероном(во время беременности).
Однако, также существует теория о роли прогестерона как стимулятора роста миомы. Поэтому нельзя с уверенностью утверждать , что беременность останавливает рост миом. Это не доказано.
Добрый день Ирина Викторовна. Я Ваша давняя пациентка(если помните) лечили мне эрозию шейки матки в "Здоровя Родини" в 2012 году. Хочу к Вам записаться на прием(очень срочно надо...) или завтра или в следующую пятницу ,но беспокоит один момент сегодня-завтра должны начаться критические дни. Если я запишусь на завтра, а они начнутся- это надо переносить прием? Жду ответ. Заранее спасибо.
Катерина Гончаренко
Если осмотр нужно провести «срочно», его можно провести(в независимости от дня цикла). Плановые осмотры проводятся при отсутствии менструального кровотечения, желательно в первой фазе (после менструации)
Доброго вечора.
Є такі симтоми
Нудота, навіть від одного запаху їжі , зміна настрою, вздутий живіт, була один день температура зранку 37.3, в обід 36.9 ввечері 37.8, на наступний день не було температури більше.
Періодично болить живіт.
Появилась ще печія.
Слабкість, втома, сонливість.
До місячних ще 5 днів.
Чи можуть ці симтоми свідчити про вагітність та коли краще зробити тест?
Ангеліна
Розпочніть з консультації лікаря акушера-гінеколога, він проведе необхідні обстеження
Доброго дня. У Вашій програмі по спостереженню вагітності, Біохімічна частину скринінгу на яких системах виробників проводиться? Та чи Використовуеться програми розрахунків ризиків сертифікованою програмою з використанням певного алгоритму (FMF, ASTRAIA, LifeCycle, FastScreen)? Дякую
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.