Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
маю заключення 2 лікарів один лікар мені ставлять під питання діагноз Дисплазія по цитології та колькоскопії
А інший лікар попередню допускає Гіперандрогенізм так як була значна затримка декілька разів
хотіла би почути думку ще іншого спеціаціст також можу надати заключення які маю
Доброго дня Володимир Володимирович. Скажіть будь ласка,а онлайн роз'яснення, як буде проводитись по вайберу ( відеозв'язок)?? Ви мені самі зателефонуєте чи мені? Скільки коштує і як оплатити?
Щоб дізнатися,яка картина і записатись на точний день для здачі всіх аналізів яких потрібно .Тому,що я сама з Черкаської області,м.Сміла. Хотілось би вирішити,які саме аналізи треба здати і домовились на який день,щоб я змогла до Вас приїхати і все зробити. Ви моя остання надія на допомогу,щоб стати матір'ю і відчути щастя материнства. Дякую Вам. Гарного дня.
На початку війни дружина з сином виїхали за кордон. кожні місяц - півтора приїздять. Спочатку було все гаразд а тепер буває коли діло доходить до сексу, то ерекція слаба. Хотів би потрапити до Вас на консультацію, але перед цим може здати аналізи якісь? Підкажіть, будь ласка, які. Дякую.
Добрий день. Бажаю записатись до Вас на консультацію щодо ЕКЗ з донорською спермою. Підкажіть чи потрібно певним чином попередньо підготуватись? Дякую.
Добрый день, записалась к Вам на 3 вида узд, но там не было указано на какие даты и время пациент может записаться. И есть ли узд молочной железы - нету в перечне услуг?
Доброго дня! Прошу надайте обширне обгрунтування щодо перевірки на генетику ембріонів. Що саме туди входить? перевірка на генетичні захворювання також є в цій програмі?
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Доброго дня! Планую вагітність! Скажіть будь ласка чи ви працюєте з хворими на СЧВ( системний червоний вівчак) в ремісії(4 роки) не приймаю гормони 2 роки. 6 місяців не приймаю селлсепт! Дуже б хотіла потрапити до вас! Дякую
Доброго дня Володимир Володимирович. А скажіть будь ласка. А на перший прийом і здачі аналізу треба спочатку мені буде приїхати ,щоб подивитися ,яка картина зі мною і що робити далі, а потім чоловікові ?
Чи разом? Дякую Вам.
Доброго дня. Зазвичай за скільки часу треба у Вас записуватися на прийом та здачу аналізу?
І можна чоловікові здати всі аналізи в один день?
І чи можна і як провести онлайн консультацію з Вами? Дякую Вам велике
Доброго дня Володимир Володимирович. Скажіть будь ласка. Ми з чоловіком плануємо записатися до Вас на проведення ЕКО. Бажана вагітність не настає після двух років лікування. Надія лише на Вас. Ми самі з Черкаської області,місто Сміла. Чи можливо буде хоча б чоловікові здати аналізи в той день коли ми з Вами домовимось про зустріч? Тому, що він працює практично цілодобово і немає можливості на жаль їздити в Київ.
І скажіть будь ласка приблизно на яку суму нам розраховувати?
Дякую Вам велике ?
Доброго дня!
Хочу записатися до Вас на прийом для можливого коригування дози препарату Утрожестан.
Чи потрібно мені попередньо здавати якісь аналізи перед прийомом?
Вагітність після ЕКЗ (перенос ембріона 07.09.24).
Наразі дозування 400 мг.
Добрий день! Я робила аміноцентез в клініці Геном 27.12.24р. Причиною стало УЗІ на 20-тій неділі на якому виявили гіперехогенне включення в серці 2 мм, зменшений та постійно пустий шлунок, пласке лице (ніс,низькопосаджені вуха). Перший fish тест прийшов з таким висновком : При гібридизації зразка з проба
ми в усіх ядрах виявлено:
по два сигнали зеленого та блакитного коль
ору, що свідчить про наявність двох копій ді
лянок Xp11.1-q11.1 та 18p11.1-q11.1; по два
сигнали зеленого та оранжевого кольору, щ
о свідчить про наявність двох копій ділянок
13q14 та 21q22.13-q22.2. �
Другий основний тест з висновком : числових порушень та структурних перебудов не виявлено.
Про до це свідчить?
Добрий день. читала Вашу статтю на цю тему. чи можна до Вас записатися з приводу цієї проблеми. повнолітня донька лікується у дерматолога трихолога : акне, себорейний дерматит, андрогенетична алопеція по жіночому типу. Однак, проблема не зникає. Оволосіння на підборідді і над верхньою губою є. Чи займаєтеся Ви лікуванням саме при таких симптомах у дівчини? Чи порадите до кого звернутися? дякую
Евгений Владимирович добрый вечер ,скажите пожалуйста как можно с Вами связаться?меня зовут Корнийчук Дмитрий у меня в 2018 была операция,у Вас оперировался. К сожалению не могу прийти на прийом так как сейчас в командировке .возможно проконсультироваться у Вас онлайн?спасибо большое,хорошего вечера
Добрий вечір!
У мене виявили уреаплазмоз. Назначили лікування.
Партнер теж здав аналізи.
Нічого не виявили.
Питання наступне:
Чи потрібно лікування (антибіотик…) партнеру?
Добрий день. Хочемо з чоловіком зробити ЕКЗ. З чого почати, які першочергові аналізи необхідні на перший прийом. ( Він військовий і не постійно має змогу вирватись, як краще вчинити в нашому випадку) Дякую
Добрий день! Прочитав Вашу статтю про баланопостит на сайті. Начебто маю ознаки цього захворювання. Як потрібно підготуватись до прийому? Можливо взяти наявні аналізи біохімії тощо?
Добрый день ! Хотела к Вам записать дочь 14 лет ( я у вас проходила обследование и старшая дочь тоже ) но мне сказали что только с 18 лет ( Вы можете посоветовать врача к кому обратиться , мы уже так к Вам настроились идти ) это будет ее первый визит к гинекологу , у нее очень болезненные месячные
Доброго дня, нам рекомендувала Вас щаслива жінка з Херсону- вона вважає вас Янголом) Ми довго наважувались, намагались впоратись самі, але різниця у віці та й купа інших проблем показали що без Вас ми не впораємось... Я 1978 року народження, чоловік 1996.. ми б хотіли отримати консультацію як і що потрібно зробити щоб наша мрія здійснилася.
Доброго дня , хочу записатись на 26 або 27 грудня до Котлік Володимир Володимирович. Буду з чоловіком , їхатимемо з Польщі , хочемо зрозуміти чи є сенс робити знову еко, попередньо два протоколи були не успішні .
Доброго вечора,менструація закінчилась 11 днів тому,по календарю 2 дні до овуляції,сьогодні почались коричневі виділення такі як перед місячними(родила 9 місяців тому)
Добрый день, подскажите пожалуйста, мне 42 года 2 ребенка, сейчас нахожусь в менопаузе, муж хочет ребенка, живем в Австрии, недавно была в Киеве и сдала анализы, хочу проконсультироваться с врачом, для приезда в Киев.
Таке питання, в мене був з моїм хлопцем інтимний зв'язок захищений і він каже що навіть не кінчив але після сексу з мене вийшла прозора і трохи з білою рідина, що це таке, і як це зрозуміти??
Добрый день. Моего мужа направили к вам на консультацию по поводу спермограммы, но ваша клиника очень далеко находится. Есть ли возможность получить консультацию онлайн?
Доброго дня!
Хочемо з чоловіком потрапити до вас на консультацію та подальше лікування (за необхідності).
Чи потрібно (рекомендовано) на перший прийом мати з собою якісь результати аналізів чи обстежень?
Ми з Хмельницького. Наші друзі щасливі батьки чудового хлопчика завдяки Вам :)
маю заключення 2 лікарів один лікар мені ставлять під питання діагноз Дисплазія по цитології та колькоскопії
А інший лікар попередню допускає Гіперандрогенізм так як була значна затримка декілька разів
хотіла би почути думку ще іншого спеціаціст також можу надати заключення які маю
Анастасія
Доброго дня. Раджу записатись на консультацію для аналізу всіх даних. Є хороші пропозиції на перший візит. Також можна записатись на онлайн-роз'яснення, якщо так зручніше.
Доброго дня Володимир Володимирович. Скажіть будь ласка,а онлайн роз'яснення, як буде проводитись по вайберу ( відеозв'язок)?? Ви мені самі зателефонуєте чи мені? Скільки коштує і як оплатити?
Щоб дізнатися,яка картина і записатись на точний день для здачі всіх аналізів яких потрібно .Тому,що я сама з Черкаської області,м.Сміла. Хотілось би вирішити,які саме аналізи треба здати і домовились на який день,щоб я змогла до Вас приїхати і все зробити. Ви моя остання надія на допомогу,щоб стати матір'ю і відчути щастя материнства. Дякую Вам. Гарного дня.
Вікторія
Доброго дня, оператори при записі нададуть детальну інформацію, як проходить онлайн-роз'яснення. Вартість 950 грн.
Для запису напишіть нам в особисті, наші оператори контакт центру зателефонують та підберуть зручний час для візиту.
Також доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
На початку війни дружина з сином виїхали за кордон. кожні місяц - півтора приїздять. Спочатку було все гаразд а тепер буває коли діло доходить до сексу, то ерекція слаба. Хотів би потрапити до Вас на консультацію, але перед цим може здати аналізи якісь? Підкажіть, будь ласка, які. Дякую.
Володимир
Доброго дня. Рекомендую зранку здати аналіз крові на рівень тестостерону вільного і загального.
Добрий день. Бажаю записатись до Вас на консультацію щодо ЕКЗ з донорською спермою. Підкажіть чи потрібно певним чином попередньо підготуватись? Дякую.
Марина Савранська
Доброго дня. Для початку можемо спланувати онлайн-роз'яснення.
Для запису на візит - напишіть нам в особисті, наші оператори контакт центру зателефонують та підберуть зручний час.
Добрый день, записалась к Вам на 3 вида узд, но там не было указано на какие даты и время пациент может записаться. И есть ли узд молочной железы - нету в перечне услуг?
Виктория Никитенковп
Доброго дня. Зателефонуйте, будь ласка, за номером телефону 0800209142. Наші оператори контакт центру узгодять зручний для вас час. УЗД молочних залоз є серед наших послуг.
Доброго дня! Прошу надайте обширне обгрунтування щодо перевірки на генетику ембріонів. Що саме туди входить? перевірка на генетичні захворювання також є в цій програмі?
Юлія
Вітаю! У нас на сайті детально подана інформація щодо предімплантаційної генетичної діагностики, а саме є пояснення що таке PGT- A і PGT- M та яку інформацію надають дані дослідження. Якщо після ознайомлення у Вас залишаться питання, пропоную записатись на онлайн роз'яснення до репродуктолога чи до мене ( завідуючої генетичної лабораторії )в залежності від клінічних задач у Вашій ситуації
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Вікторія
Доброго дня. Записатись можна на онлайн-роз'яснення або на очний візит. Доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Доброго дня! Планую вагітність! Скажіть будь ласка чи ви працюєте з хворими на СЧВ( системний червоний вівчак) в ремісії(4 роки) не приймаю гормони 2 роки. 6 місяців не приймаю селлсепт! Дуже б хотіла потрапити до вас! Дякую
Анна
Доброго дня! Так, працюю з такими пацієнтами. Приходьте.
Доброго дня Володимир Володимирович. А скажіть будь ласка. А на перший прийом і здачі аналізу треба спочатку мені буде приїхати ,щоб подивитися ,яка картина зі мною і що робити далі, а потім чоловікові ?
Чи разом? Дякую Вам.
Доброго дня. Зазвичай за скільки часу треба у Вас записуватися на прийом та здачу аналізу?
І можна чоловікові здати всі аналізи в один день?
І чи можна і як провести онлайн консультацію з Вами? Дякую Вам велике
Вікторія
Доброго дня. Зателефонуйте на контакт-центр, наші оператори підберуть можливий час для прийому. Чоловіка теж бажано записати попередньо. Вартість онлайн-роз'яснення 950 грн.
Доброго дня Володимир Володимирович. Скажіть будь ласка. Ми з чоловіком плануємо записатися до Вас на проведення ЕКО. Бажана вагітність не настає після двух років лікування. Надія лише на Вас. Ми самі з Черкаської області,місто Сміла. Чи можливо буде хоча б чоловікові здати аналізи в той день коли ми з Вами домовимось про зустріч? Тому, що він працює практично цілодобово і немає можливості на жаль їздити в Київ.
І скажіть будь ласка приблизно на яку суму нам розраховувати?
Дякую Вам велике ?
Вікторія
Доброго дня. Бажано попередньо зробити запис і для чоловіка. Вартість сказати неможливо, адже не знаю, які аналізи будуть потрібні саме вашому чоловікові. Для прикладу, якщо спермограма, то 700 грн, якщо каріотип пари, то це близько 6000 грн. Це все індивідуально.
Доброго дня!
Хочу записатися до Вас на прийом для можливого коригування дози препарату Утрожестан.
Чи потрібно мені попередньо здавати якісь аналізи перед прийомом?
Вагітність після ЕКЗ (перенос ембріона 07.09.24).
Наразі дозування 400 мг.
Оксана Онищенко
Доброго дня. Це в індивідуальному випадку робить призначення лікар акушер-гінеколог.
Добрий день! Я робила аміноцентез в клініці Геном 27.12.24р. Причиною стало УЗІ на 20-тій неділі на якому виявили гіперехогенне включення в серці 2 мм, зменшений та постійно пустий шлунок, пласке лице (ніс,низькопосаджені вуха). Перший fish тест прийшов з таким висновком : При гібридизації зразка з проба
ми в усіх ядрах виявлено:
по два сигнали зеленого та блакитного коль
ору, що свідчить про наявність двох копій ді
лянок Xp11.1-q11.1 та 18p11.1-q11.1; по два
сигнали зеленого та оранжевого кольору, щ
о свідчить про наявність двох копій ділянок
13q14 та 21q22.13-q22.2. �
Другий основний тест з висновком : числових порушень та структурних перебудов не виявлено.
Про до це свідчить?
Анна
Доброго дня. Записуйтесь на онлайн роз'яснення, це питання потребує детального розгляду.
Добрий день. читала Вашу статтю на цю тему. чи можна до Вас записатися з приводу цієї проблеми. повнолітня донька лікується у дерматолога трихолога : акне, себорейний дерматит, андрогенетична алопеція по жіночому типу. Однак, проблема не зникає. Оволосіння на підборідді і над верхньою губою є. Чи займаєтеся Ви лікуванням саме при таких симптомах у дівчини? Чи порадите до кого звернутися? дякую
Аліна
Доброго дня. Приходьте, подивимось гормони , треба розібратись глибше.
Евгений Владимирович добрый вечер ,скажите пожалуйста как можно с Вами связаться?меня зовут Корнийчук Дмитрий у меня в 2018 была операция,у Вас оперировался. К сожалению не могу прийти на прийом так как сейчас в командировке .возможно проконсультироваться у Вас онлайн?спасибо большое,хорошего вечера
Дима Корнийчук
Доброго дня. Звісно, записуйтесь на онлайн-роз'яснення, є вільний час на найближчі дні.
Добрий вечір!
У мене виявили уреаплазмоз. Назначили лікування.
Партнер теж здав аналізи.
Нічого не виявили.
Питання наступне:
Чи потрібно лікування (антибіотик…) партнеру?
Тетяна
Доброго дня. Все індивідуально і залежить від клінічної картини у Вас та партнера, якими методами і з якою підготовкою виконувались аналізи, застосування контрацепції тощо. Також потрібно враховувати погрішність лабораторії. Тому найкращим варіантом для чоловіка буде отримати повноцінну консультацію уролога зі збором анамнезу і вирішенням подальшої тактики.
Добрий день. Хочемо з чоловіком зробити ЕКЗ. З чого почати, які першочергові аналізи необхідні на перший прийом. ( Він військовий і не постійно має змогу вирватись, як краще вчинити в нашому випадку) Дякую
Оксана
Доброго дня. Для початку раджу записатись на онлайн-роз'яснення. Там все обговоримо і визначимо подальший план дій.
Добрий день! Прочитав Вашу статтю про баланопостит на сайті. Начебто маю ознаки цього захворювання. Як потрібно підготуватись до прийому? Можливо взяти наявні аналізи біохімії тощо?
Андрій
Доброго дня. Взяти останні результати аналізу крові на рівень глюкози та результати мазків з уретри або змивів з головки, якщо робили. Якщо нічого з цього не робили, то необхідність і план подальшого обстеження визначимо в процесі консультації
Добрый день ! Хотела к Вам записать дочь 14 лет ( я у вас проходила обследование и старшая дочь тоже ) но мне сказали что только с 18 лет ( Вы можете посоветовать врача к кому обратиться , мы уже так к Вам настроились идти ) это будет ее первый визит к гинекологу , у нее очень болезненные месячные
Катя
Доброго дня. Все вірно, ми консультуємо з 18 років. В такому випадку радимо звернутись до дитячого гінеколога.
Доброго дня, нам рекомендувала Вас щаслива жінка з Херсону- вона вважає вас Янголом) Ми довго наважувались, намагались впоратись самі, але різниця у віці та й купа інших проблем показали що без Вас ми не впораємось... Я 1978 року народження, чоловік 1996.. ми б хотіли отримати консультацію як і що потрібно зробити щоб наша мрія здійснилася.
Тетяна
Доброго дня. Запишіться, для початку на онлайн-роз'яснення, все обговоримо і побудуємо подальший план дій.
Доброго дня , хочу записатись на 26 або 27 грудня до Котлік Володимир Володимирович. Буду з чоловіком , їхатимемо з Польщі , хочемо зрозуміти чи є сенс робити знову еко, попередньо два протоколи були не успішні .
Nadiia Fedotova
Вітаю, запишіться через контакт центр на візит та сплануйте вашу подорож.
Доброго вечора,менструація закінчилась 11 днів тому,по календарю 2 дні до овуляції,сьогодні почались коричневі виділення такі як перед місячними(родила 9 місяців тому)
Аліна
Добрий день, для коректної відповіді необхідний особистий прийом.
Добрый день, подскажите пожалуйста, мне 42 года 2 ребенка, сейчас нахожусь в менопаузе, муж хочет ребенка, живем в Австрии, недавно была в Киеве и сдала анализы, хочу проконсультироваться с врачом, для приезда в Киев.
Юлия
Доброго дня, це можливо, потрібно записатися на послугу: Надання пацієнту інформації щодо вибору програми лікування онлайн.
Таке питання, в мене був з моїм хлопцем інтимний зв'язок захищений і він каже що навіть не кінчив але після сексу з мене вийшла прозора і трохи з білою рідина, що це таке, і як це зрозуміти??
Єлизавета
Добрий день, запишіться на огляд та консультацію лікаря щоб знайти відповіді на ваші запитання.
Добрый день. Моего мужа направили к вам на консультацию по поводу спермограммы, но ваша клиника очень далеко находится. Есть ли возможность получить консультацию онлайн?
Анна
Добрий день, так ми консультуємо онлайн. Чекаємо вас на візит.
Доброго дня!
Хочемо з чоловіком потрапити до вас на консультацію та подальше лікування (за необхідності).
Чи потрібно (рекомендовано) на перший прийом мати з собою якісь результати аналізів чи обстежень?
Ми з Хмельницького. Наші друзі щасливі батьки чудового хлопчика завдяки Вам :)
Оксана
Добрий день, якщо ви до цього робили дослідження беріть їх. А так під час візиту ми індивідувально розплануємо враховуючи ваш вік та анамнез, також в нас є онлайн консультація під час якої ми зможемо все розпланувати.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.