Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
На 4 сутки после оплодотворения, в стадии морулы можно ли делать подсадку эмбриона в матку.
Такое применяете ли Вы в практике?
Ваше мнение пожалуйста. Спасибо
Доброго дня, в 2019 році було успішне ЕКО в Котліка В.В, лишилися ембріони, хотіла знову вступати в протокол, але 10 лютого 2022 року була прооперована, діагноз меланома in situ, таке питання чи можна вагітніти, чи не спровокує підготовка до вагітності, і вагітність рецедив?
Доброго дня. Діагноз СПКЯ виявили при плановому УЗД десь 3 роки назад. Проходила лікування КОК «Джаз+» за рекомендацією лікаря а потім лікування міо інозітолом, Глюкофажом, залізом, вітаміном Д та іншими комплексами. Все лікавання було під наглядом лікаря, робила попередні і контрольні аналізи але покращення нема. Менструальний цикл не регулярний, вагітність не наступає.
Зараз ми з чоловіком плануємо вагітність. Скажіть будь ласка чи лікуєте ви пацієнтів з таким діагнозом? Чи ведете ви вагітність з моменту зачання до пологів і чи пологи проходять у вашій клініці? Якщо так то як і коли можна записатись на прийом?
Во время овуляции мы с парнем старались делать ребёнка , всю овуляцию мы делали это каждый день… все как написано и в интернете и как говорили нам знакомые которые уже с детьми и беременны, то что когда он в тебя кончает , нужно ноги поднять к верху и держать так 15 минут . Я так же делала , но у нас ничего не получилось и пришли месячные
Какие генетические риски имеются при браке между троюродными братом и сестрой?
На сколько риск отклонений велик по сравнению с обычным браком?
Как можно выявить данные риски с помощью обследования? И возможно ли их максимально снизить?
Есть ли статистические данные по этому поводу?
Спасибо.
7 месяцев назад была молочница, ставила свечи Пимафуцин, вроде пом
огли, к геникологу не обращалась через время начались белые выделения, я считала что это нормально, сегодня столкнулась с белыми выделениями с
Добрий день, скажіть будь ласка коли ви плануєте повернути мені кошти за не доведену позитивно вагітність лікарем Массуд Наталію?
Ми були у вас ще до війни, кошти так і не прийшли. Чекаю від вас відповіді.
ДД
Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина Валерьевна, добрый день!
Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Доброго дня,
Розумію, що у Вас наразі обмежені можливості, як у всіх, але дуже прошу консультантів написати мені на мейл або зв"язатись по Viber/What's Up/Telegramm для уточнення деталей оплати. Ви надіслали реквізити для платежу, але я не знаю, яку суму платити (у договорі не зазначено). Підходить строк оплати і я боюсь не встигнути і в результаті втратити матеріал.
Дуже дякую
Доброго дня,
Минулого року здавала свій матеріал на зберігання (контракт від кінця квітня 2021). Наразі хочу оплатити ще річне зберігання. Написала на електронну адресу для уточнення реквізитів, але не отримала відповіді. Я живу не в Україні, тому не маю змоги відповісти на дзвінок на укр. номер, можу спілкуватись лише у месенджерах. Будь ласка, звяжіться зі мною для уточнення деталей оплати.
Дуже дякую!
Переможемо
У нас в клинике в Киеве в крио биоматериалы.
Оплачено до 07.03, гривны есть на нашем балансе в клинике.
Храниться,ли все и дальше.?
Сумму снимут автоматически за дальнейшее хранение или нужен писать дополнительный запрос.
Спасибо заранее.
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Добрый день, я ваша пациентка Мазур Влада. В вашей клинике на моем счёту находятся средства. Я хотела бы их забрать в связи с ситуацией. Возможно ли вернуть их мне на карту?
Доброго дня,
Розумію що у такий час до вас важко фізично попасти навіть у повідомленні.
Підкажіть будь ласка якщо можете,бо не має як зробити УЗД.
Минув місяць після відміни препарату Візан.
На Візані виникла функціональна кіста,яка ще не пройшла.
Менструації ще немає, остання розпочалась 21.12.21.
Вже другий день дуже болить у низу живота і віддає у всі органи,і промежину.Приймаю Спазмалгон і ставлю Вібуркол.
Може що порекомендуєте,біль трішки зменшилась,але не пройшла.
Дуже вам дякую.
Бережи вас Господь.
Доброго вечора.Чи обов'язкове видалення маткових труб при їх непрохідності (при гістероскопію устя труб непрохідні).Чи треба їх видалити перед перенесенням ембріона,чи достатньо пройти антибактеріальну і протизапальну терапію?
На 4 сутки после оплодотворения, в стадии морулы можно ли делать подсадку эмбриона в матку.
Такое применяете ли Вы в практике?
Ваше мнение пожалуйста. Спасибо
Алмагуль
Перенос на 4 сутки делают , но крайне редко. Лучше все таки на 5 сутки , когда больше возможно ТЕЦ оценить качество эмбриона . Удачи Вам в достижении цели !
Доброго дня, в 2019 році було успішне ЕКО в Котліка В.В, лишилися ембріони, хотіла знову вступати в протокол, але 10 лютого 2022 року була прооперована, діагноз меланома in situ, таке питання чи можна вагітніти, чи не спровокує підготовка до вагітності, і вагітність рецедив?
Юлія
Всі деталі можна обсудити на консультації онлайн або очній. Обов'язково потрібне буде заключення онколога про можливість проведення гормональної стимуляції, вагітності та пологів.
Добрый вечер меня зовут Наталья мне 39 лет 1 год назад я была
у вашем Медецынськом центри как мне подготовитсяЭКО
Наталия
Доброго дня, чекаємо вас на консультацію. Обговоримо та визначемо перелік необхідних обстежень, підберемо оптимальну програму для вас та заключете договір на проведення ЕКЗ. Також розберемо план подальших дій.
Выполняете ли сейчас полное или частичное секвенирование (расшифровку) ДНК за рубежом?
Елена Никитенко
Питання потребуе уточнення. Яке саме дослiдження маеться на увазi пiд секвенуванням? Робимо скрiнiнг на 420 генiв. За кордон нiчого не вiдправляемо, в нас повне укомплектування.
Доброго дня. Чи є у Вас досвід ведення вагітності з генетичною тромбофілією та АФС. В анамнезі антанатальна загибель на 38 тижні.
Марина
Так. Ми таких вагітних спостерігаємо. Маємо досвід спостереження вагітних із тромбофілією, АФС, співпрацюємо із гематологами.
Я також веду таких вагітних.
Доброго дня. Діагноз СПКЯ виявили при плановому УЗД десь 3 роки назад. Проходила лікування КОК «Джаз+» за рекомендацією лікаря а потім лікування міо інозітолом, Глюкофажом, залізом, вітаміном Д та іншими комплексами. Все лікавання було під наглядом лікаря, робила попередні і контрольні аналізи але покращення нема. Менструальний цикл не регулярний, вагітність не наступає.
Зараз ми з чоловіком плануємо вагітність. Скажіть будь ласка чи лікуєте ви пацієнтів з таким діагнозом? Чи ведете ви вагітність з моменту зачання до пологів і чи пологи проходять у вашій клініці? Якщо так то як і коли можна записатись на прийом?
Софія
Якщо вагітність не наступає,то це говорить, що терапія яка проводилась не є ефективною і ви не досягли настання овуляції та регулорного менструального циклу. Звичайно ми займаємось лікуванням таких пацієнтів, ведемо вагітність з моменту зачаття та до пологів. На пологи ми скеровуємо в пологові будинки з якими є партнерські угоди. Чекаю вас на консультації, буду радий допомогти.
Во время овуляции мы с парнем старались делать ребёнка , всю овуляцию мы делали это каждый день… все как написано и в интернете и как говорили нам знакомые которые уже с детьми и беременны, то что когда он в тебя кончает , нужно ноги поднять к верху и держать так 15 минут . Я так же делала , но у нас ничего не получилось и пришли месячные
Вероника
Доброго дня, розпочніть з консультації лікаря репродуктолога. Він вивчить ваш анамнез та допоможе розробити вірну тактику до настання вагітності.
Какие генетические риски имеются при браке между троюродными братом и сестрой?
На сколько риск отклонений велик по сравнению с обычным браком?
Как можно выявить данные риски с помощью обследования? И возможно ли их максимально снизить?
Есть ли статистические данные по этому поводу?
Спасибо.
Андрей
Доброго дня, чекаю вас на онлайн візит все обговоримо. До зустрічі.
Доброго дня . Підскажіть будь ласка чи виконують у Вашій клініці аспіраційну пункцію ендометріозної кисти яєчника з лікувальною метою ?
Анастасия
У нас є технічні можливості для проведення такої пункції, але вона буде не лікувальна, а паліативна (тобто тимчасово полегшить стан, але не вилікує захворювання). Ми б могли рекомендувати тактику лікування після огляду спеціалістами нашого центру.
7 месяцев назад была молочница, ставила свечи Пимафуцин, вроде пом
огли, к геникологу не обращалась через время начались белые выделения, я считала что это нормально, сегодня столкнулась с белыми выделениями с
Виктория
Зверніться на консультацію до гінеколога потрібен огляд та дообстеження.
Добрий день, скажіть будь ласка коли ви плануєте повернути мені кошти за не доведену позитивно вагітність лікарем Массуд Наталію?
Ми були у вас ще до війни, кошти так і не прийшли. Чекаю від вас відповіді.
ДД
Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина
Доброго дня необхідний огляд та консультація. Чекаємо на вас.
Ирина Валерьевна, добрый день!
Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Доброго дня,
Розумію, що у Вас наразі обмежені можливості, як у всіх, але дуже прошу консультантів написати мені на мейл або зв"язатись по Viber/What's Up/Telegramm для уточнення деталей оплати. Ви надіслали реквізити для платежу, але я не знаю, яку суму платити (у договорі не зазначено). Підходить строк оплати і я боюсь не встигнути і в результаті втратити матеріал.
Дуже дякую
Svitlana
Доброго дня, нам потрібні ваші данні. Напишіть нам у віконечко чату на сайті допоможемо вам.
Доброго дня,
Минулого року здавала свій матеріал на зберігання (контракт від кінця квітня 2021). Наразі хочу оплатити ще річне зберігання. Написала на електронну адресу для уточнення реквізитів, але не отримала відповіді. Я живу не в Україні, тому не маю змоги відповісти на дзвінок на укр. номер, можу спілкуватись лише у месенджерах. Будь ласка, звяжіться зі мною для уточнення деталей оплати.
Дуже дякую!
Переможемо
Svitlana
Доброго дня, за посланням актуальні реквізити https://mdclinics.com.ua/ua/o-klinike/rekvizity/
У нас в клинике в Киеве в крио биоматериалы.
Оплачено до 07.03, гривны есть на нашем балансе в клинике.
Храниться,ли все и дальше.?
Сумму снимут автоматически за дальнейшее хранение или нужен писать дополнительный запрос.
Спасибо заранее.
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Христина
Передали інформацію. Напишіть нам у віконечко чата свої ПІБ та номер мобільного.
Добрый день, я ваша пациентка Мазур Влада. В вашей клинике на моем счёту находятся средства. Я хотела бы их забрать в связи с ситуацией. Возможно ли вернуть их мне на карту?
Влада Мазур
Коли відновиться робота медичних центрів, зверніться до нас з цим питанням.
Доброго дня,
Розумію що у такий час до вас важко фізично попасти навіть у повідомленні.
Підкажіть будь ласка якщо можете,бо не має як зробити УЗД.
Минув місяць після відміни препарату Візан.
На Візані виникла функціональна кіста,яка ще не пройшла.
Менструації ще немає, остання розпочалась 21.12.21.
Вже другий день дуже болить у низу живота і віддає у всі органи,і промежину.Приймаю Спазмалгон і ставлю Вібуркол.
Може що порекомендуєте,біль трішки зменшилась,але не пройшла.
Дуже вам дякую.
Бережи вас Господь.
Марина
Доброго дня, ми зараз окнсультуємо онлайн запишіться на консультацію. Підберемо план дій
Доброго вечора.Чи обов'язкове видалення маткових труб при їх непрохідності (при гістероскопію устя труб непрохідні).Чи треба їх видалити перед перенесенням ембріона,чи достатньо пройти антибактеріальну і протизапальну терапію?
Віка
Доброго дня, дивлячись на ваш анамнез. Чекаємо на консультацію для вирішення подальшої тактики
Наприклад Перелік послуг програми Інсемінація спермою чоловіка №1: Ультразвуковий моніторинг, Медикаментозний супровід програми, Консультація репродуктолога, уролога, Процедура внутрішньоматкової інсемінації, Аналіз крові на хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), УЗД до 10 тижнів, Прогестерон, Експрес-тест на вагітність.
Актуальну ціну можна дізнатись у розділі ціни на сайті.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.