Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня,мені 36 років, маю доньку 6 років,яку чекали достатньо довго,хочемо з чоловіком ще дітей,але вже декілька років як не виходить,хочемо зробити ЕКО,але проблема в тому,що я з донькою зараз за кордоном і через бюрократичні проблеми не можу на довго лишати країну,не можу приїхати на кілька місяців.Чи можливо цей процес якось спланувати, підготуватись заздалегідь? Дякую
Добрий день ,Ольга Володимирівна!Скажіть будьласка , після ЕКЗ завжди подбать кесарів розтин, чи тільки якщо є показання, а саме ЕКЗ не є показанням для керарево розтину. Та чи є загнутий копчик на 90 градусів показання до кесарева? Я втратила номер Асистенки вашої, чи могли б ви мені надати його знов? Дякую !☺️
Добрый вечер. Скажите пожалуйста а надо и можно ли при беременности 18 недель сдавать рідинну цитологію Пап тест E-prep plus?При условии что беременность протекает хорошо и нет жалоб
Доброго дня, хочу запитати при повторному еко , які потрібно здати аналізи (еко у Котлик В. В.2019 ісміко-цервікал,недостатність), чи можна перечень цих аналізів
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%.
Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51
У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Добрий день , планую вагітність, з початком циклу маю приймати Летрозол . В барі підсипали наркотичну речовину.
Дуже хвилююся що це може вплинути на подальший перебіг вагітності
Доброго дня у мене син,йому 1 місяць і 15 днів ,здали аналіз крові ,на Альфафетопротеїн ,в результаті аналізу цифра (2661),але пише що у дітей від 1 місяця норма 28.
Не получается забеременеть,на фоне эндометриоидных кист .не поддаются лечению после удаления первоначальной эндометриодной кисты .можете ли вы помочь в Данной проблеме?
Здравствуйте! Незащищённый секс с окончанием внутрь произошёл 2 недели назад, сделала тест, результат показал 2 полоски, одна ярко выраженная, другая очень слабо но видна. Через 2 дня произошло кровотечение, алая кровь в большом количестве (2 тампона). Несколько раз тошнило, но не на постоянной основе. Так же в эти дни было очень много сильного стресса. Новый цикл должен начаться через 4 дня. С чем может быть связано кровотечение? Может ли результат теста быть ложнопоказательным? Какие действия нужно предпринять? Спасибо вам заранее за ответ!
Здравствуйте я бы хотела узнать на счет донорство яйцеклетки меня зовут Ситора мне 20 лет 3 мец назад стало донором все прошло успешно если вам нужны доноры дайте мне знать спасибо большое ❤️
Подскажите пожалуйста, если у меня уже обнаружен ВПЧ 16,18,35,39..мне стоит колоть вакцину Гардасил9? Или в этом уже нет необходимости? (Диагноз дисплазия шейки майки)
Доброго дня! Після незахищеного сексу, моя дівчина прийняла протизаплідні таблетки Пастинор! Пропали місячні і вже більше як 2 місяці їх немає, дівчина не вагітна! Що робити?
Доброго дня, СПКЯ,. Відсутня менструація. Призначили Дуфастон, для виклику + з 1 дня циклу Джас Плюс. І ось на Джасі менстуація, 20 днів. Чи є це нормальним? І що робити щоб зупинити менструацію?
Доброго дня,в мене таке питання.
Мені 16 років,і затримка 6 день,низ живота болить 3 день,але місячних немає,в мене таке вперше дуже страшно про це говорити з батьками.
Доброго дня, приймаю другий місяць дуфастон з 16 по 25 день м. ц. Цого місяця почались темні виділення на 21 д. місячного циклу. Чи це норма? Чи приймати далі дуфастон до 25 д. м. ц.? ДО цього місячні завжди були регулярні. Тепер є збій.
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста! Вы работаете на сегодня не смотря на ситуацию в стране? Интересует искусственное оплодотворение и возможно лечение при необходимости. Хотелось бы к врачу Володимир Котлiк. Как ознакомиться с актуальной стоимостью на сегодня?
Доброго дня! Чи радите робити гістероскопію перед підсадкою? Радилась з Ізраільським лікарем - сказала, що не обов"язково (виходячи з моїх результатів аналізів та обстежень), українська лікар радила, т.я. підозрює ендометрит (раніше він був, лікувала).
Я розгублена...
Добрий день. Перед війною я готувався у Вас до операції біопсія яєчка, приймав відповідні препарати, по термінам десь виходило кінець лютого - початок березня 2022.
Зазначена операція ще можлива і доречна?
Якщо до, то треба мабудь знову пропити препарати, які?
Раніше здавав різні аналізи (генетика, муковісцідоз тощо), якісь з аналізів треба повторити з урахуванням можливого батьківства?
Доброго дня. Народила 10 місяців тому( було ек кесеревий розтин)
Місячні пішли через 2 місяці після пологів . З вчорашнього вечора помітила зовсім трохи на нижній білизні рожеві виділення. Сьогодні теж саме. Виділень мало, але є і рожеві . Що це може бути? Чи це нормально?
Доброго дня,мені 36 років, маю доньку 6 років,яку чекали достатньо довго,хочемо з чоловіком ще дітей,але вже декілька років як не виходить,хочемо зробити ЕКО,але проблема в тому,що я з донькою зараз за кордоном і через бюрократичні проблеми не можу на довго лишати країну,не можу приїхати на кілька місяців.Чи можливо цей процес якось спланувати, підготуватись заздалегідь? Дякую
Христина
Добрий день, звісно все можна спланувати заздалегіть. Запишіться на онлайн візит.
Добрий день ,Ольга Володимирівна!Скажіть будьласка , після ЕКЗ завжди подбать кесарів розтин, чи тільки якщо є показання, а саме ЕКЗ не є показанням для керарево розтину. Та чи є загнутий копчик на 90 градусів показання до кесарева? Я втратила номер Асистенки вашої, чи могли б ви мені надати його знов? Дякую !☺️
Ганна
Добрий день, ЕКЗ не є показом до кесеревого розтину(КР), якщо тільки є акушерські покази до КР. Загнутий копчик на 90 градусів. може бути показом до КР.
Добрый вечер. Скажите пожалуйста а надо и можно ли при беременности 18 недель сдавать рідинну цитологію Пап тест E-prep plus?При условии что беременность протекает хорошо и нет жалоб
Ольга
Доброго дня,під час вагітності набирається пап тест обов’язково. Незалежно від того,як перебігає вагітність.
Доброго дня, хочу запитати при повторному еко , які потрібно здати аналізи (еко у Котлик В. В.2019 ісміко-цервікал,недостатність), чи можна перечень цих аналізів
Оксана
Добрий день, є стандартні аналізи перед ЕКЗ згідно протоколу, але краще розпочати з консультації щоб все визначити в індивідуальному випадку.
https://mdclinics.com.ua/ua/enc/encyclopedia2/
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
Анонім
Добрий день, чекаємо на консультацію й будемо розбиратись.
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%.
Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51
У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Наталья
Добрий день, на сайті є можливість спілкування через бот. Напишіть нам в телеграм @mdclinics_bot
Добрий день , планую вагітність, з початком циклу маю приймати Летрозол . В барі підсипали наркотичну речовину.
Дуже хвилююся що це може вплинути на подальший перебіг вагітності
Марина
Доброго дня,в такому випадку краще зачекати з прийомом летразолу 3 місяці.
На даний момент поприймати вітамінні комплекси для планування вагітності.
Доброго дня у мене син,йому 1 місяць і 15 днів ,здали аналіз крові ,на Альфафетопротеїн ,в результаті аналізу цифра (2661),але пише що у дітей від 1 місяця норма 28.
Олег
Добрий день, зверніться до лікаря педіатра. Ми не консультуємо дітей.
Не получается забеременеть,на фоне эндометриоидных кист .не поддаются лечению после удаления первоначальной эндометриодной кисты .можете ли вы помочь в Данной проблеме?
Анна
Нажаль, після хірургічного видалення ендометріоїдних кіст ви не позбавляєтесь цього діагнозу та дуже часто можливи рецидиви. Кожне оперативне втручання на яєчниках пагубно впливає на оваріальний резерв,
який небхідний для настання вагітності. Тому. пацієнткам з репродуктивними планами та хірургічними втручаннями на яєчниках в анамнезі, рекомендовано не гаяти час та звернутися до лікаря репродуктолога. Він , враховуючи ваш вік, оваріальний резерв(кількість антральних фолікулів, АМГ),наявність інших чинників що можуть приводити до безпліддя(чоловічий фактор, прохідність маткових труб, ендокринні порушення,стан ендометрію та матки) зможе оцінити Ваші шанси на здатність самостійно завагітніти або допоможе обрати необхідний метод допоміжних репродуктивних технологій.
Здравствуйте! Незащищённый секс с окончанием внутрь произошёл 2 недели назад, сделала тест, результат показал 2 полоски, одна ярко выраженная, другая очень слабо но видна. Через 2 дня произошло кровотечение, алая кровь в большом количестве (2 тампона). Несколько раз тошнило, но не на постоянной основе. Так же в эти дни было очень много сильного стресса. Новый цикл должен начаться через 4 дня. С чем может быть связано кровотечение? Может ли результат теста быть ложнопоказательным? Какие действия нужно предпринять? Спасибо вам заранее за ответ!
Анна
Добрий день, необхідно звернутись до лікаря для проведення обстеження.
Здравствуйте я бы хотела узнать на счет донорство яйцеклетки меня зовут Ситора мне 20 лет 3 мец назад стало донором все прошло успешно если вам нужны доноры дайте мне знать спасибо большое ❤️
Ситора
Добрий день, напишіть в наш чат на сайті або зателефонуйте за номером контакт центру.
Подскажите пожалуйста, если у меня уже обнаружен ВПЧ 16,18,35,39..мне стоит колоть вакцину Гардасил9? Или в этом уже нет необходимости? (Диагноз дисплазия шейки майки)
Настя
Віруси мають властивість самоліквідуватися на протязі року у молодому віці. Тому існує певний ризик реінфікування, отже вакцинація не протипоказана. Додатково треба визначитися з приводу дисплазії. Провести: кольпоскопію та біопсію для визначення існування та ступеня дисплазії.
Якщо дисплазія підтверджена гістологічно, визначити остаточно можливість вакцинації після ретельного дообстеження
Доброго дня! Після незахищеного сексу, моя дівчина прийняла протизаплідні таблетки Пастинор! Пропали місячні і вже більше як 2 місяці їх немає, дівчина не вагітна! Що робити?
Сергій
Добрий день, необхідний огляд та дообстеження. Чекаємо на візит.
Доброго дня, СПКЯ,. Відсутня менструація. Призначили Дуфастон, для виклику + з 1 дня циклу Джас Плюс. І ось на Джасі менстуація, 20 днів. Чи є це нормальним? І що робити щоб зупинити менструацію?
Светлана
Доброго днями це НЕ Є нормою.
Обов’язково зверніться до свого гінеколога ,вас потрібно дообстежити і призначити відповідні препарати.
Доброго дня,в мене таке питання.
Мені 16 років,і затримка 6 день,низ живота болить 3 день,але місячних немає,в мене таке вперше дуже страшно про це говорити з батьками.
Анастасія
Доброго, якщо ви маєте статеві відношення, потрібно зробить завтра зранку тест на вагітність, а сьогодні прийняти налгезін і свічку ректально можна вибуркол. При позитивному тесті прийти на узі, при негативному прийняти Бруфен Рапід 400 мг і почекати місячні, або на Узи прийти.
Доброго дня, приймаю другий місяць дуфастон з 16 по 25 день м. ц. Цого місяця почались темні виділення на 21 д. місячного циклу. Чи це норма? Чи приймати далі дуфастон до 25 д. м. ц.? ДО цього місячні завжди були регулярні. Тепер є збій.
Оксана
Доброго дня, в цьому місяці приймайте дуфастон до 25 д ц , наступний місяць потрібна консультація після місячних
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста! Вы работаете на сегодня не смотря на ситуацию в стране? Интересует искусственное оплодотворение и возможно лечение при необходимости. Хотелось бы к врачу Володимир Котлiк. Как ознакомиться с актуальной стоимостью на сегодня?
Діана
Добрий день, ми активно працюємо. Чекаємо на консультацію особисту або онлайн під час якої обговоримо індивідуальний план обстеження та оберемо необхідну тактику. Виходячи з вашого анамнезу вже зможу зоорієнтувати по цінах. Також актуальні ціни представлені на нашому сайті у розділі "Ціни"
Добрий день. Чи можливо завагітніти із АМГ - 0,43?
Тетяна
АМГ - це додатковий критерій шансу на вагітність . Оновними є : вік , кількість антральних фолікулів . Також важливо тривалість безпліддя , первинне чи вторинне . Все можна обговорити з репродуктологом
Доброго дня! Чи радите робити гістероскопію перед підсадкою? Радилась з Ізраільським лікарем - сказала, що не обов"язково (виходячи з моїх результатів аналізів та обстежень), українська лікар радила, т.я. підозрює ендометрит (раніше він був, лікувала).
Я розгублена...
Олеся
Добрий день! Для постановки діагнозу ендометрит достатньо провести біопсію , яка триває декілька секунд без наркозу .
Добрий день. Перед війною я готувався у Вас до операції біопсія яєчка, приймав відповідні препарати, по термінам десь виходило кінець лютого - початок березня 2022.
Зазначена операція ще можлива і доречна?
Якщо до, то треба мабудь знову пропити препарати, які?
Раніше здавав різні аналізи (генетика, муковісцідоз тощо), якісь з аналізів треба повторити з урахуванням можливого батьківства?
Володимир Северин
Добрий день, запишіться на консультацію обговоримо та сплануємо подальші дії.
Доброго дня. Народила 10 місяців тому( було ек кесеревий розтин)
Місячні пішли через 2 місяці після пологів . З вчорашнього вечора помітила зовсім трохи на нижній білизні рожеві виділення. Сьогодні теж саме. Виділень мало, але є і рожеві . Що це може бути? Чи це нормально?
Ангеліна
Доброго дня,а чи були ви на огляді після пологів?
Який день циклу у вас?
Тут важко оцінити ситуацію по тим даним ,що є.
Потрібно зробити обов’язково узд омт. Чекаємо на вас.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.