Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Здравствуйте.
Пол года назад, у меня была внематочная беременность, по вине врача (она не увидела), я потеряла трубу, было кровоизлияние. После лечилась, пила ЯРИНА на протяжение 4 месяцев, после сдала анализы и всё было супер. Месяц назад, я проверила проходимость трубы(написали частично проходима), откуда не возьмись врач, увидел полип размером 1мм, сказала сделать гистероскопию и тогда она точно скажет есть или нету, так как она сама не уверена. Я пошла к двум другим врачам, и на УЗД сказали ничего нету. Сделала я инсеминацию но начались месячные. Сейчас врач мой говорит подумать об ЭКО. Забыла сказать, яичники «рабочие», выполняют свою функцию без стимулицый
Вопрос мой, обязательна ли процедура (гистероскопия) перед ЭКО? Я с другого города, и хотела б узнать как происходит подготовка
Здравствуйте мне 41 год я хочу 2 го ребёнка у меня есть дочка ей 10 лет уменя аэмге 00,28 месяц назад мине делали функцию брали 4 энбириона 3 энбириона вышли пустышка 1 сказали хорошие пошли оплодтиворения пошли 4 ден сказали что замер
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Карина
Гістероскопія дозволяє передбачити вагому частину можливих причин невдалих спроб ЕКЗ. Існує патологія, невидима для УЗД. Гістероскопія дозволяє її знайти. Особливо, якщо є сумніви щодо поліпа. Різні лікарі на різних апаратах у різні дні циклу справді можуть бачити різну якість картинки. Для таких випадків і застосовують гістероскопію. Звісно ж, ви можете відмовитися. Тоді вже в разі невдачі зробите гістероскопію і повторите спробу. Виходячи з великої вибірки пацієнтів і співставлення вартості та ризиків ЕКЗ і гістероскопії, краще зробити гістероскопію і констатувати норму, ніж не зробити, пропустити патологію і втратити ембріон.
Здравствуйте.
Пол года назад, у меня была внематочная беременность, по вине врача (она не увидела), я потеряла трубу, было кровоизлияние. После лечилась, пила ЯРИНА на протяжение 4 месяцев, после сдала анализы и всё было супер. Месяц назад, я проверила проходимость трубы(написали частично проходима), откуда не возьмись врач, увидел полип размером 1мм, сказала сделать гистероскопию и тогда она точно скажет есть или нету, так как она сама не уверена. Я пошла к двум другим врачам, и на УЗД сказали ничего нету. Сделала я инсеминацию но начались месячные. Сейчас врач мой говорит подумать об ЭКО. Забыла сказать, яичники «рабочие», выполняют свою функцию без стимулицый
Вопрос мой, обязательна ли процедура (гистероскопия) перед ЭКО? Я с другого города, и хотела б узнать как происходит подготовка
Карина
1. Позаматкові не стаються з вини лікарів. Вони - результат порушеної функції маткової труби, найчастіше - в результаті перенесеного запалення.
2. Позаматкову завжди видно пізніше, ніж маткову вагітність. Так стається тому, що УЗД "бачить" різницю щільності тканин. Труба, кишківник і плідне яйце мають набір схожих за щільністю структур. Плідне яйце там нічого не контпастує і, нажаль, розгледіти його можна лише при досягненніпевного розміру і вдалій комбінації з картиною кишківника. Іножі позаматкова переривається до цього моменту (і тоді операція за екстренними показами), іноді - після (тоді можна зробити її планово). До впевненості в діагнозі на операцію ніхто не йде - в лишньому оперативному втручанні пацієнт не щацікавлений.
3. ЕКЗ вважаю для вас правильним рішенням. Покази - трубний фактор. Частково прохідна труба - це ризик наступної позаматкової і знижена вірогідність нормальної вагітності.
4. Гістероскопія перед ЕКЗ виправданий крок. Вона дає можливість виявити вагому частину факторів, які могли б завадити імплантації. Процедура малоінвазивна, але дуже інформативнв. Ви можете відмовитися, але я б не радила.
І ще одне. Вам потрібно знайти лікаря, якому ви могли б довіряти. Усі ми не всесильні. Ми можемо мати різні шляхи вирішення однієї задачі. Процес лікування безплідля може бути тривалим. ЕКЗ також кропітка справа. Обійдіть хоч десять лікарів, але до початку лікування. Далі вимаєте визначитись, кому довіритися. Це тільки ваш вибір. Але його доведеться зробити.
Успіху вам.
Здравствуйте мне 41 год я хочу 2 го ребёнка у меня есть дочка ей 10 лет уменя аэмге 00,28 месяц назад мине делали функцию брали 4 энбириона 3 энбириона вышли пустышка 1 сказали хорошие пошли оплодтиворения пошли 4 ден сказали что замер
Насиба
Доброго дня, буду рада бачити вас на консультації. Разом розберемо ваші попередні спроби та визначимо наступну тактику до настання вагітності.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.