Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Добрый вечер, приходила к врачу на осмотр,врач сказала отправить анализ лично в вайбер когда он прийдет,номер врача потеряла,отправьте на почту пожалуйста
Доброго вечера.Підскажіть будь ласка якщо немає 2 труб необхідно приїхати на консультацію.скажіть краще їхати після того як пройдуть місячні? Чи необхідно їхати з чоловіком на першу консультацію?
Вітаю!
Мені 35 років. В мене як завжди по циклу почались місячні, пройшли через 6 днів, але черещ 4 дня почало спочатку слабке кровоточення, на наступний день вже мазало і так 12 днів, з кожним днем все менше, і начеб-то два дні тому перестало і на наступкній день прям вже знов пійшла кров так що використовую прокладки. При тому що в мене нічого не болить.
Була у гініколога 4 місяці тому і все було нормально. Можливо через стрес? Бо він теж був? Буду вдячна за відповідь. Дякую
Добрый вечер, приходила к врачу на осмотр,врач сказала отправить анализ лично в вайбер когда он прийдет,номер врача потеряла,отправьте на почту пожалуйста
Мирослава виноградова
Зверніться до нашого контакт центру або у чат на сайті. Дякую
Доброго вечера.Підскажіть будь ласка якщо немає 2 труб необхідно приїхати на консультацію.скажіть краще їхати після того як пройдуть місячні? Чи необхідно їхати з чоловіком на першу консультацію?
Людмила
Доброго дня, пропоную розпочати з онлайн візиту, щоб ви могли провести ваш візит продуктивно. Передали ваші данні до контакт центру для запису.
Вітаю!
Мені 35 років. В мене як завжди по циклу почались місячні, пройшли через 6 днів, але черещ 4 дня почало спочатку слабке кровоточення, на наступний день вже мазало і так 12 днів, з кожним днем все менше, і начеб-то два дні тому перестало і на наступкній день прям вже знов пійшла кров так що використовую прокладки. При тому що в мене нічого не болить.
Була у гініколога 4 місяці тому і все було нормально. Можливо через стрес? Бо він теж був? Буду вдячна за відповідь. Дякую
Anastasiia
Добого дня, для відповіді на запитання необхідний огляд та консультація. Чекаю на вас.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.