Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Мені 36 років , чоловіку 53
Дітей в нас немає , але дуже хочу
Ми з іншого міста , дуже хочемо потрапити саме до вас ( порадили знайомі , яких ви консультували і вони вже мають малюка)
Які попередні аналізи треба зробити?
🙏
Доброго дня. Було з Вами два еко. Хочемо розглянути можливість 3-ї дитини. Мені зараз 42, чоловіку 48. Діючий військовий( без убд) Стан здоров'я задовільний. Зараз може є якісь акційні можливості участі у програмі. Буду вдячна за відповідь. Коли можна до Вас під'їхати на консультацію?
Доброго дня ула у вас в програмі см,хотіла б ще,але було кс 08.08.24. Зараз все в нормі, була у вас в тому році у октябрі на узд,чи можливо зараз піти на програму см?34роки 3+
Вітаю! Мене цікавить, чи можу я скористатися програмою безкоштовного ЕКЗ, якщо мені буде 18 лютого 41 рік
Допоможіть, будь ласка, попасти в цю програму, бо я тільки дізналася, що існує ця програма
Доброго дня, були у вас на прийомі в 2025 ви надали благ з аналізами для програми державного ЕКЗ . Чи можемо ми почати проходження цих аналізів . І після здачі прийти на прийом.
Чи потрібно ще раз прийти перед тим до вас ?
Мені 36 років , чоловіку 53
Дітей в нас немає , але дуже хочу
Ми з іншого міста , дуже хочемо потрапити саме до вас ( порадили знайомі , яких ви консультували і вони вже мають малюка)
Які попередні аналізи треба зробити?
🙏
Наталія
Доброго дня. Раджу здати гормони на 2 дмц: ФСГ, ЛГ, АМГ, ТТГ, пролактин. Спермограму чоловіку в нашому медичному центрі в день візиту. До зустрічі на консультації.
Доброго дня. Було з Вами два еко. Хочемо розглянути можливість 3-ї дитини. Мені зараз 42, чоловіку 48. Діючий військовий( без убд) Стан здоров'я задовільний. Зараз може є якісь акційні можливості участі у програмі. Буду вдячна за відповідь. Коли можна до Вас під'їхати на консультацію?
ХМЕЛЕВСЬКА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
Доброго дня. Для військових маємо знижку 10% на всі послуги. Для запису зателефонуйте в контакт-центр, наші оператори підберуть зручний час для візиту.
Доброго дня ула у вас в програмі см,хотіла б ще,але було кс 08.08.24. Зараз все в нормі, була у вас в тому році у октябрі на узд,чи можливо зараз піти на програму см?34роки 3+
Вітаю! Мене цікавить, чи можу я скористатися програмою безкоштовного ЕКЗ, якщо мені буде 18 лютого 41 рік
Допоможіть, будь ласка, попасти в цю програму, бо я тільки дізналася, що існує ця програма
Олена
Доброго дня. У вашому випадку вступити до програми варто до 18.02. Але варто мати вже всі обстеження та пройти консиліум.
Доброго дня, були у вас на прийомі в 2025 ви надали благ з аналізами для програми державного ЕКЗ . Чи можемо ми почати проходження цих аналізів . І після здачі прийти на прийом.
Чи потрібно ще раз прийти перед тим до вас ?
Анастасія
Доброго дня. Приходьте вже з результатами обстежень.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.