пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
Безпліддя
Доброго дня! Мені 26років, чоловікові - 28. Два роки не можу завагітніти при активних спробах. Обстеження проходили обоє, проблем не виявлено. Чи є сенс в подальших обстеженнях та чекати прородньої вагітності, чи одразу йти на ЕКЗ? Результати яких аналізів мати "на руках" при записі на первинну консультацію до Вас? Дякую.
Сніжана
Читати Відповідь
В пятницу к Вам можно записать
Есть анализи мар теста нужна консультация
Сергей
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
не указано
Мені 23. Амг 0,8 чи є можливість завагітніти, була операція видалення кісти лівого яєчника, труби прохідні
Юля
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Підсадка ембріона
Вітаю, сьогодні 10 день переносу кріоп'ятиденного ембріона, виділень не має, груди не болять, ниє низ живота, поясниця та температура весь тиждень 37,37,1..сьогодні поколює з лівої сторони.... Це напевне провал? Можна завтра на 11 день здати кров ХГЛ, чи ще зарано? Дякую.
Іванна
Адвена Вікторія Вікторівна
Читати Відповідь
не указано
Здравствуйте, меня зовут Наталья! Мне 41 , у меня есть такая проблема , я хочу забеременеть но у меня есть фибриома интрамуральная субмукозная , и АМГ 0,30 был летом, есть ли варианты? Очень хочется ? И какие мне нужно сдать анализы ? Чтобы у меня были на руках по приезду, Спасибо!!
Хмелёва Наталья
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205