Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня!
Мені 26років, чоловікові - 28. Два роки не можу завагітніти при активних спробах. Обстеження проходили обоє, проблем не виявлено.
Чи є сенс в подальших обстеженнях та чекати прородньої вагітності, чи одразу йти на ЕКЗ?
Результати яких аналізів мати "на руках" при записі на первинну консультацію до Вас?
Дякую.
Вітаю, сьогодні 10 день переносу кріоп'ятиденного ембріона, виділень не має, груди не болять, ниє низ живота, поясниця та температура весь тиждень 37,37,1..сьогодні поколює з лівої сторони.... Це напевне провал? Можна завтра на 11 день здати кров ХГЛ, чи ще зарано? Дякую.
Здравствуйте, меня зовут Наталья! Мне 41 , у меня есть такая проблема , я хочу забеременеть но у меня есть фибриома интрамуральная субмукозная , и АМГ 0,30 был летом, есть ли варианты? Очень хочется ? И какие мне нужно сдать анализы ? Чтобы у меня были на руках по приезду, Спасибо!!
Доброго дня!
Мені 26років, чоловікові - 28. Два роки не можу завагітніти при активних спробах. Обстеження проходили обоє, проблем не виявлено.
Чи є сенс в подальших обстеженнях та чекати прородньої вагітності, чи одразу йти на ЕКЗ?
Результати яких аналізів мати "на руках" при записі на первинну консультацію до Вас?
Дякую.
Сніжана
Добрый день. Анализы для женщины: гормоны на 3-5 день менструального цикла- лг, фсг, пролактин, ттг, амг; для мужчины- спермограмма; плюс все обследования, которые вы проходили до встречи с репродуктором. Буду рад видеть на консультации и все обсудим.
Вітаю, сьогодні 10 день переносу кріоп'ятиденного ембріона, виділень не має, груди не болять, ниє низ живота, поясниця та температура весь тиждень 37,37,1..сьогодні поколює з лівої сторони.... Це напевне провал? Можна завтра на 11 день здати кров ХГЛ, чи ще зарано? Дякую.
Іванна
Добрий день.Можете здати хгл завтра.Але різні суб'єктивні відчуття можуть бути.
Здравствуйте, меня зовут Наталья! Мне 41 , у меня есть такая проблема , я хочу забеременеть но у меня есть фибриома интрамуральная субмукозная , и АМГ 0,30 был летом, есть ли варианты? Очень хочется ? И какие мне нужно сдать анализы ? Чтобы у меня были на руках по приезду, Спасибо!!
Хмелёва Наталья
Здравствуйте Наталья. Варианты есть. В Вашем случае лучше сначала встретиться и обсудить эти варианты, а потом планировать сдачу анализов.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.