Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Вітаю. 3 роки з чоловіком намагаємося завагітніти. Аналізи, спермограма - все в нормі. Проходила курс гідротубазії на стаціонарному лікуванні, прохідність труб на початку курсу: ліва частково прохідна під тиском, права прохідна. в кінці курску в діагнозі пишуть прохідність. Я з міста Черкаси проходила обстеження у Кріт Світлани Василівни, зараз у Пікуль Марії Юліанівні, ніхто нічого не бачить. Направляють на лапароскопію в гінікологічне відділення нашого міста. Хотіла дізнатися можливо краще потрапити до Вас на цю процедуру, дуже рекомендували Вас, оскільки знайома проходила у Вас лікування по подібному питанню. Можливо рівень обстеження в Вашій клініці більш точніший, бо після лапороскопії...будуть все одно на Київ направляти
Вітаю.
Мені 31 рік, почала думати про заморозку яйцеклітин, тому що наразі не готова планувати вагітність.
Гінеколог порадила здати амг (на фоні прийому КОК, сказала що це майже не вплине на результат).
Результат всього 0.6.
Також маю діагноз краурозу вульви ( легка ступінь, тримаю під контролем місцевою терапією).
Кок приймаю 2,5 роки, почала приймати як з контрацептивною метою, так і у зв'язку з тим, що десь біля 2 років перед початком прийому стали дуже болючі овуляції, постійні, буквально через цикл, функціональні кісти (то фолікулярні, то жовтого тіла, що досягали великих розмірів 5-8 см).
Питання - чи є взагалі сенс робити кріоконсервацію з таким анамнезом та рівнем амг?
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Вікторія
Доброго дня. Записатись можна на онлайн-роз'яснення або на очний візит. Доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Вітаю. 3 роки з чоловіком намагаємося завагітніти. Аналізи, спермограма - все в нормі. Проходила курс гідротубазії на стаціонарному лікуванні, прохідність труб на початку курсу: ліва частково прохідна під тиском, права прохідна. в кінці курску в діагнозі пишуть прохідність. Я з міста Черкаси проходила обстеження у Кріт Світлани Василівни, зараз у Пікуль Марії Юліанівні, ніхто нічого не бачить. Направляють на лапароскопію в гінікологічне відділення нашого міста. Хотіла дізнатися можливо краще потрапити до Вас на цю процедуру, дуже рекомендували Вас, оскільки знайома проходила у Вас лікування по подібному питанню. Можливо рівень обстеження в Вашій клініці більш точніший, бо після лапороскопії...будуть все одно на Київ направляти
Олена Молчанова
Доброго дня. Хочу переглянути рентген знімок після метросальпінографії і переробити спермограму саме в нашому медичному центрі. Для кращої комунікації бажано спланувати онлайн-роз'яснення чи офлайн зустріч.
Добрий день, потрібна ваша онлайн консультація з приводу безпліддя та Екз.
Ірина
Доброго дня, для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори контакт центру зателефонують та підберуть зручний час для візиту.
Також доступний запис за номером телефону 0800209142
Вітаю.
Мені 31 рік, почала думати про заморозку яйцеклітин, тому що наразі не готова планувати вагітність.
Гінеколог порадила здати амг (на фоні прийому КОК, сказала що це майже не вплине на результат).
Результат всього 0.6.
Також маю діагноз краурозу вульви ( легка ступінь, тримаю під контролем місцевою терапією).
Кок приймаю 2,5 роки, почала приймати як з контрацептивною метою, так і у зв'язку з тим, що десь біля 2 років перед початком прийому стали дуже болючі овуляції, постійні, буквально через цикл, функціональні кісти (то фолікулярні, то жовтого тіла, що досягали великих розмірів 5-8 см).
Питання - чи є взагалі сенс робити кріоконсервацію з таким анамнезом та рівнем амг?
Дар'я
Доброго дня. Звісно, у вашому віці доцільність є. При показниках 0,6 - хороші прогнози.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.