пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
Лікування і проведення ЕКО
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Вікторія
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Діагностична відеолапароскопія
Вітаю. 3 роки з чоловіком намагаємося завагітніти. Аналізи, спермограма - все в нормі. Проходила курс гідротубазії на стаціонарному лікуванні, прохідність труб на початку курсу: ліва частково прохідна під тиском, права прохідна. в кінці курску в діагнозі пишуть прохідність. Я з міста Черкаси проходила обстеження у Кріт Світлани Василівни, зараз у Пікуль Марії Юліанівні, ніхто нічого не бачить. Направляють на лапароскопію в гінікологічне відділення нашого міста. Хотіла дізнатися можливо краще потрапити до Вас на цю процедуру, дуже рекомендували Вас, оскільки знайома проходила у Вас лікування по подібному питанню. Можливо рівень обстеження в Вашій клініці більш точніший, бо після лапороскопії...будуть все одно на Київ направляти
Олена Молчанова
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Екз
Добрий день, потрібна ваша онлайн консультація з приводу безпліддя та Екз.
Ірина
Радько Віталій Юрійович
Читати Відповідь
АМГ 0.6 в 31 рік
Вітаю. Мені 31 рік, почала думати про заморозку яйцеклітин, тому що наразі не готова планувати вагітність. Гінеколог порадила здати амг (на фоні прийому КОК, сказала що це майже не вплине на результат). Результат всього 0.6. Також маю діагноз краурозу вульви ( легка ступінь, тримаю під контролем місцевою терапією). Кок приймаю 2,5 роки, почала приймати як з контрацептивною метою, так і у зв'язку з тим, що десь біля 2 років перед початком прийому стали дуже болючі овуляції, постійні, буквально через цикл, функціональні кісти (то фолікулярні, то жовтого тіла, що досягали великих розмірів 5-8 см). Питання - чи є взагалі сенс робити кріоконсервацію з таким анамнезом та рівнем амг?
Дар'я
Холодян Ірина Ярославівна
Читати Відповідь
Нерегулярні місячні
Добрий день,які аналізи на гормони потрібно здати,щоб визначити,чому збій у менструації, цикл від 37 до 45 днів,і при цьому не вдається завагітніти?
Тетяна
Маслій Юлія Володимирівна
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205