пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
перший візіт к репродуктологу
Доброго дня! Мене цікавить стандартний перелік аналізів (жін. та чоловіч.), який бажано мати при собі на перший візіт до репродуктолога
Ирина
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
Висип в інтимній зоні
Доброго дня. Потрібна онлайн консультація. В хлопця на інтимній зоні з’явились висипання. Можна скинути фото? Аби Ви сказали , що могло стати причиною цього. Дякую!
Марина
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
Уточнение состояния здоровья
Добрый день , подскажите пожалуйста, около двух недель ноющая, тянущая боль в пояснице, ноющая боль в груди , последние два дня боль как будто перед началом менструального цикла , что это может быть
Катерина
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Читати Відповідь
ЭКО
Здравствуйте! Моя история беременности : Мне 35 лет , беременность наступила с первой попытки, почти на 7 месяца , был вердикт у вашего ребенка тератома копчикова тазобедренная, потом кесарево и удаление частично матки. Вердикт вам теперь может только помочь суррогатное материнство. Потом война , мы жили в Мариуполе лишились всего. Сейчас находимся в Финляндии с мужем. Какая сумму перевозки спермограммы в клинику? Мы планировали сначала у Котлика проходить процедуру, но я заболела ковидом, было решено перенести … Но я читаю очень много отзывов, о вас и мне хотелось бы к вам… У меня фолликулы формировались от 2 до 5 шт… Мы сдавали анализы все. И совместимость. Но это было год назад. Какая сейчас стоимость ЭКО +привезти спермограмму + заморозить эмбрионы.
Наталя
Радько Віталій Юрійович
Читати Відповідь
Вагітність
Був викидень перша вагітність, знову ось завагітніла коли сиджу , ходжу то тягне низ живота і трішки іноді ріжучі показування та виділення білі , переживаю дуже щоб зберегти і що робити не знаю , є дуфастон але чи варто його зараз пити не знаю ? Затримка виходить зараз 8 день , тест підтвердився Але і ще у мене аутоімуний тиреодит Тому переживаю більше щоб гормони нормально були
Вікторія
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205