Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Галина
Добрий день.Є три варіанти
1.Зберігати їх у нас, скільки забажаєте.
2.Припинити зберігання за Вашою згодою.
3.Передати їх в розпорядження клініки з можливою донацією іншим пацієнтам.Але це питання вирішується офлайн з ембріологами та адміністраторами.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.