0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Про медичні центри

Мережа медичних центрів репродуктивного здоров’я «Мати та дитина»

«Мати та дитина» – це мережа центрів репродуктивного здоров’я. Наші медичні центри спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та генетиці. Щорічно ми допомагаємо сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Наші спеціалісти дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов’язково дотримуються умов конфіденційності.

Професіоналізм і прагнення досконалості

Кожен з наших лікарів – професіонал з багаторічним досвідом застосування допоміжних репродуктивних технологій. Це лікарі найвищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, доктори наук. Більшість з них є членами Європейського товариства репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

Фахівці медичного центру «Мати та дитина» регулярно відвідують вітчизняні та міжнародні конференції, стажуються й обмінюються досвідом з колегами за кордоном, діляться знаннями, беручи участь в семінарах і конгресах. З нами співпрацює провідний ізраїльський репродуктолог Елі Ґева. Він успішно впровадив свої напрацювання в наших медичних центрах. Ми постійно вдосконалюємось, впроваджуємо революційні методики лікування, закуповуємо сучасне високотехнологічне обладнання і підвищуємо рівень обслуговування. 

Дружелюбність і чуйність

Обстеження та лікування у нашому центрі – це не лише медичні процедури, але й максимально комфортна, дружня атмосфера, якою оточить вас професійний колектив. Ми будемо оберігати вас з моменту нашого першого знайомства, підтримувати під час лікування, разом радітимемо успішним результатам та розділимо радість народження довгоочікуваного малюка!

Наші лікарі подбають про ваш комфорт та спокій, подарують свою увагу і теплоту під час кожного вашого візиту в медичний центр . Позитивний настрій та впевненість в перемозі надзвичайно важливі на шляху до щасливого материнства!

Наша спеціалізація:

  • лікування безпліддя, допоміжні репродуктивні технології;
  • спостереження вагітності, пренатальна діагностика;
  • профілактика та лікування гінекологічних захворювань, гістероскопія, лапароскопія;
  • лікування урологічних захворювань;
  • лабораторна діагностика;
  • генетичні дослідження;
  • психологічна підтримка.

Наші медичні центри

МЦ «Мати та дитина» працює в Києві на правому та на лівому берегах Дніпра, в Житомирі та Львові. Центр на Макіївській, 8 (правий берег) спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях, в тому числі на програмах сурогатного материнства, донації ооцитів, оперативному лікуванні, преімплантаційній діагностиці та генетичних тестах. У медичному центрі по вул. Юрія Литвинського, 54/15 (лівий берег), крім програм ДРТ, в сучасних безпечних операційних проводиться оперативне лікування - гістероскопія і лапароскопія. Відділення на Героїв Сталінграда, 8 (правий берег, Оболонь) спеціалізується на плануванні та спостереженні вагітності, в тому числі з підвищеними ризиками, лікуванні гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, порушень менструального циклу, клімаксу, запальних захворювань тазових органів. Відділення на Кловському узвозі 12А, відділення в Житомирі, філія МЦ у Львові.

Ліцензії та сертифікати

Всi сертифiкати
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205